Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Cynik - realista (Po, 3. 5. 2021 - 05:05)

Jahodo, 28. dubna vyšel na Aeronetu článek, který mohl budit pochybnosti, jak plyne z perexu, který zkopíruji:
„Soukromá škola na Floridě nezaměstná učitele, kteří se nechali očkovat, protože v USA se začínají šířit děsivá svědectví tisíců žen, které po kontaktu s očkovanou osobou potratily dítě a ženy po menopauze začínají znovu prudce krvácet! Osoby, které byly očkovány, podle všeho přenáší ve svých tělech vektorový virus, který napadá až plod v neočkované osobě, nikoliv organismus nosiče, ani hostitele! Očkovaní budou zabíjet nenarozené? Vektorová genocida? Co to je? A proč Pfizer ve své klinické studii varoval dobrovolníky na kontakt s neočkovanými osobami? Máme dokument a tam je to černé na bílém!“
(https://aeronet.cz/news/soukroma-skola-na-floride-nezamestna-ucitele-kteri-se-nechali-ockovat-protoze-v-usa-se-zacinaji-sirit-desiva-svedectvi-tisicu-zen-ktere-po-kontaktu-s-ockovanou-osobou-potratily-dite/) ---------- Tohle na první zběžný pohled vypadalo jako nesmysl, jenže… za tři dny vyrukovaly Novinky s článkem

„Jste očkovaní? Tak vás nechceme, vzkazuje učitelům floridská škola“, 1. 5. 2021, 15:17. Zkopíruji úvod článku:

„Naočkovaní učitelé by se stali pro žáky zdravotním rizikem. Tak vysvětluje Leila Centnerová, zakladatelka floridské Centner Academy a sama antivakcinační aktivistka, proč nechce přijmout učitele, kteří už jsou naočkovaní proti koronaviru. Ti, které zaměstnává a vakcinaci už podstoupili, se mají přestat stýkat s dětmi. -----
„Nedávno jsem objevila zprávy, že naočkovaní lidé negativně ovlivňují nenaočkované. Existují dokonce případy tří žen, které po čase stráveném s naočkovanou osobou měly menstruační potíže,“ odkázala se Centnerová na vědecky nepodložená tvrzení. -----
Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) tyto případy označilo za nesmyslné.
Centnerová zaměstnancům školy oznámila, že rozhodnutí provedla s „těžkým srdcem“. Učitelé, kteří se již naočkovali, mají do školy nadále docházet. Nesmí se ale stýkat s žáky. Ostatní učitelé mají počkat alespoň do konce roku, i těm ale doporučila, aby na očkování vůbec nechodili.“

(https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/jste-ockovani-tak-vas-nechceme-vzkazuje-ucitelum-floridska-skola-40358689, ze dne 1. 5. 2021, 15:17) ----------

I když na takové informace stále hledím s lehkou nedůvěrou, na straně druhé se říkává, že není na tom světě šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu… --------

A což teprve čerstvý článek na Aeronetu, z něhož opět zkopíruji perex:

„VIDEO: Profesor epidemiologie z Yale University odpálil v pořadu Stevea Bannona šokující číslo z lékařského zákulisí, až 60% všech nových případů Covid-19 tvoří pacienti, kteří již byli očkováni! Potvrzují to čísla z USA a Izraele, vakcíny poskytují očkovaným osobám ve skutečnosti jen zhruba poloviční ochranu před kontraktací nákazy ve volném prostoru! Představa svobody a bezpečí po očkování je podle profesora lež a naprostá utopie! Šokující informace otřásá americkou alternativou a korporátní sítě masivně video s výrokem profesora mažou a cenzurují, protože odhaluje zdrcující a nepohodlnou pravdu! Vakcína nebude znamenat svobodu, nikdy!“

(https://aeronet.cz/news/video-profesor-epidemiologie-z-yale-university-odpalil-v-poradu-stevea-bannona-sokujici-cislo-z-lekarskeho-zakulisi-az-60-vsech-novych-pripadu-covid-19-tvori-pacienti-kteri-jiz-byli-ockovani/) ---------

Tohle na prvý pohled vypadá rovněž šíleně… vyčkejme, a uvidíme…
----------

A ještě zkopíruji ze tvého příspěvku „...nejvíc ci ten sajrajt kupujou voliči SPD,proto jsou někdy tak vymaštění ohledně politického názoru.“ (2. Květen 2021 - 18:03 ), což je vybráno ze tvé reakce na rozvernou poznámku k překvapivě nízké ceně husiček, kterými se láduješ… Ptám se tedy na oplátku, čím se hlavně krmí lidovečtí voliči? Těmi divnými oplatky, které jim na pobožnosti cpe velebníček do krku? Tuším, že se nazývají hostie… Nejsou ty oplatky poněkud mdlé chuti? Neříkej, že by sis takový oplateček nenamazal tlustou vrstvou sádla, a nepřihodil na ni něco škvarků… ani křupavý okureček by nebyl marný. Také jejich zapíjení by ti asi nevadilo, vždyť se to snad to zapíjí vínečkem, poněkud morbidně nazývaným krví Kristovou… a vínečko, to sa přece može… ----- Mimochodem, Jahodo, ve světle toho, co píšu v dnešních příspěvcích, se tě ptám: Není tvá iracionální nenávist vůči SPD dána rovněž absolutní vírou v to, co ti o SPD nakukala oficiální propaganda?

aladin (Po, 3. 5. 2021 - 12:05)

A měl jsem pravdu před pár měsíci, když jsem to sem napsal !!! A jsou za tím Židé-Chazarové-Sionisté-Globalisté !!! Jde o vyhubení bílé rasy - Gojímů !!!

ShabbaTot-Jahoda (Po, 3. 5. 2021 - 10:05)

HA,HA,HA-..."....Ptám se tedy na oplátku,čím se krmí lidovečtí voliči?Těmi divnými oplatky,které jim na pobožnosti cpe cpe velebníček do krku?Tuším,že se nazívají hostie....Nejsou ty oplatky poněkud mdlé chuti?Neříkej,že by sis takovž oplateček nenamazal tlustou vrstvou sádla,nepřihodil na ni něco škvarků...ani křupavý okureček by nebyl marný.Také jejich zapíjení by ti asi nevadilo,vždyť se to asi zapíjí vínečkem,poněkud morbidně nazívaným krví Kristovou....a vínečko,to sa přece može...."...........a čím se krmí voliči SPD?V čom žijí a kdo je krmí?Za kým jak sekta jdou?Krměj se populistickou nenávistí,jak mrva kvasicí plísní obrostlá žijí v nevědomé nenávisti jedno ke komu.SDP je totiž nástupcem bolševika,KSČM již vbrzku skončí v propadlišti politických dějin a proto musí nastoupit nová strana,která bude přitahovat voliče "určitého "charakteru.SPD je navíc silně proruská a to KSČM taky v tomto nahradí.Jen se podívej na jejich vůdce Tomia.Samý popilizmus,obhajoba a propagace populizmu a ukazování na "někoho " prstem.Jednoujsou to oběti nacistického vraždění v Letech,pak to jsou homosexuálové,pak je to vyvolávání negací proti Romům v Česku ...prostě jenom samé vyvolávání nenávisti za účelem politiky !Píšeš o krvi Kristově?A já jahoda zase píši o Paklu,zatracení,rouhání se Bohu a kacířství tvého komentáře,kdy se rouháš Stvořiteli a bereš jméno Boží nadarmo!Jseš ataistický bloud a stejně jako ten tvůj japončík můžeš skončit v Pakle.On tam již je!Tak dlouho vyvolával nenávist a sloužil démonům zla a knížatům zatracení až se mu to pěkně začíná vracet i s úroky.Lidi ho nenávidí a vyhrožují mu smrtí až tak,že z toho zešedivěl!Viděl jsem jeho nedávnou vizáž a ta teda svěže,čerstvě,jarní bujarostí a zdravou barvou neoplývá.Právě že naopak...nějak nám zešedivěl až zčernal ,sešel a zvráštitěl a je na pohled vidět,že mu je blbě!Nu.....neměl vyvolávat nenávist !Nyní se mu začíná pěkně vracet a nebude se to lepčit...ne,nebude,bude to čím dál horší neb luciper a jeho sqadra pakelníků maj z lidského utrpení radost a libují si v ní.Ty jsi jako von!

Cynik - realista (Po, 3. 5. 2021 - 05:05)

Jahodo, neber následující řádky tak, že bych se na tebe snad nějak vytahoval, nebo si hrál na chytrého, a čti pozorně. -----30. dubna 2021 v 17:42 jsi zmiňoval článek „Kvůli Vrběticím se zkoumá i Zemanova cesta do Střední Asie“ na Seznam Zprávy a napsal jsi : „Tak si to počti ty lupene a pak něce mel o důkazech a jo a ještě něco ti nyní řeknu já jahoda,huba držtkatá,nevymáchná...orel se nažere a prognostik bude jeho příští chod.Orlí žer prostě musí být a taky bude a jestliz teho nemaj na hrádě stahnutou řiť,tak ať si ji teda urychleně stáhnou.Pomsta bude sladká.......velice sladkááááááá“. ---------- Ten článek dnes rozebírá Vlk na Kosa Nostra… a poukazuje na fakta a souvislosti, které si mnozí nedali dohromady. Takže cituji z Vlkova článku:
„Ale jde mi především o časovou souslednost!!!!
Kdy že se pohybovali oba  ruští sabotéři v ČR?  Mezi 10. a16. říjnem!!!
Co bylo cílem jejich mise?
Zničit  sklady  číslo 16. a  číslo 12.  řízenou explozí!!!
Kdy že  vybuchl první sklad?
16.10!!!
Kdy se uskutečnila  návštěva  Tadžikistánu, kde ona  diverze byla  perfecionizována?
Mezi 23. až 27. listopadem!!!!!“
(https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/05/03/otazky-kolem-vrbetic-vi/) -------- Tohle přímo bije do očí, a sebekriticky přiznávám, že jsem časovou souslednost rovněž přehlédl, i když to při zpětném pohledu opravdu řve... Nu což, stane se… nicméně Vlkova analýza jasně ukázala, že slepá důvěra v oficiální sdělovadla asi nebude tím pravým ořechovým… Pojďme se podívat na výňatky z naší diskuse:

Dvakrát zkopíruji ze tvých příspěvků :„Ale ty moc dobře v obraze , článek sis přečetl a napojení hradu na majitele skladu který má napojení zase na rusáky je ti známé.Je to jasná vlastizrada a kolaborace s cizí mocností a vraždí se u toho.Ja se na toho chlapa po tomto nemohu ani podívat.“

(1. Květen 2021 - 6:13) ----------

„Článek na Seznam cz to ujasnil! Jo a jestli je pravda co se v něm píše, prognostik a jeho hradní partička by měla urychleně vyhledat politický azyl v RF.Tak se totiž vyhnou soudu za vlastizradu a na to jsou paragrafy.“

(1. Květen 2021 - 11:08 ) ----------

A teď z mého textu: „Článek na Seznam Zprávy neujasnil vůbec nic, jde o pouhé spekulace, ve snaze namočit pana prezidenta do vrbětické kauzy, jestliže odmítl skákat, jako skáčou mnozí jiní, propagandou a jidášskými groši podporovaní šašci, bezpochyby na pískání a povel s podílem běloptákovým. Kauzu by ujasnily důkazy, nikoliv žvásty, které jedni šašci opakují po druhých šašcích, a neschopností dodat právě takové důkazy znevěrohodňují svá slova. To se ovšem netýká propagandou zmanipulovaných zoufalců, kteří slyší jen to, co chtějí slyšet, že, Jahodo...“

(1. Květen 2021 - 15:13 )

A ještě tvůj text: „A jak já to mám asi všecko kurva vědět?! Tam to bylo černé na bílém a já to tak čet! A vůbec...jak víš že zrovna ty máš pravdu,? Nemusíš ji mít.BIS ví kde je pravda a je něco Jahodově říká, že té špíny vyplave daleko víc.Mnohem víc.“ (1. Květen 2021 – 15:27)

---------- Jahodo, proto se nespoléhám na oficiální sdělovadla a hledám informace i jinde, bez ohledu na to, že takto využívané zdroje jsou označovány jako konspirativní, proruské, a podobně…

ShabbaTot-Jahoda (Po, 3. 5. 2021 - 06:05)

pro mě ale,jako pro jahodo je směrodatné to co říká tajná služba a policie ČR a ne nějaký vlk.Ten mě je totálně u prdele!A taky mě absolutně nezajímá co říká prezident prognostik za lži,že k výbuchu došlo možná i neodbornou manipulací.To je taky blbost!Neodborná manipulace zde v Česku a ihned dvakrát po sobě?No a co Rumunko..taky neodborná manipulace několikrát po sobě...hhmmm,dobré!Víš co mě provokuje k tomu,abych měl na rusáky zlost?Že ten sklad byl odpálen nástražným,výbušným zařízením,tj,že kdo tam vešel,ten na to stoupl,anebo urhl drát a již letěl.Mohl to být kdokoli.Jo a takové ty řečičky že se nejdená o státní terorizmus nechť si pan Babiš taky vetkne za klobouk.Co kdyby to bouchlo někde ve vlaku uprostřed města?To asi nedomyslel!Klidně kdekoli po celé Evropě!Ty hele Cynik,já se s tím již zaobýrat nebudu,jestli je pravda že grázlíci z hradu v tom jedou a ten článek na to poukazuje fakty,tak za to taky někdo může dostat někde pěkně přes tlamu,Na ulici,klidně,do lidí nikdo nevidí.Já tu nenávist podporovat nebudu.Takže končím s dizkuzí na téma Vrbětice.Jo a Dukovany dostane asi Westinghouse ,anebo Francie.Již se hlásí ....jseš rád Cynik?Nu!Další tvoje prohra a moje jasná výhra.A víš proč?No vsadil jsem přece na dobrého koně!Můj kůń vždy zvítězí.

Cynik - realista (Po, 3. 5. 2021 - 15:05)

"Takže končím s dizkuzí na téma Vrbětice.Jo a Dukovany dostane asi Westinghouse ,anebo Francie.Již se hlásí ....jseš rád Cynik?Nu!Další tvoje prohra a moje jasná výhra.A víš proč?No vsadil jsem přece na dobrého koně!Můj kůń vždy zvítězí." ----------

Fajn, tak tedy Vrbětice můžeme vynechat, Jahodo… jen opětovně konstatuji, že věřit neznamená vědět, a ty vědět nechceš, ty chceš jen věřit… Věřit naivní propagandě, bez ohledu na rozpory v ní, bez ohledu na urputnou snahu propagandistů vyhýbat se zřejmým faktům, bez ohledu na měnící se vyjádření ve snaze ohlupovat jedince, kteří nechtějí vědět, jen věří… -----Takže k jaderné energetice… „Další tvoje prohra a moje jasná výhra.A víš proč?No vsadil jsem přece na dobrého koně!Můj kůń vždy zvítězí.“ ----- Jahodo, ty máš snad pošramocené sebevědomí a dodáváš si ho přirovnáním z dostihového prostředí? „Jasná výhra“, Jahodo? Že tvůj kůň „vždy zvítězí“? Aha… jenže, Jahodo, za prvé s tebou nikterak nesoutěžím, a za druhé… k té „jasné výhře“ ocituji z článku na www.e15.cz… Jdeme na to:
„Tendr na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany přišel o jednoho z favoritů, ruský Rosatom. O zakázku desetiletí se tak střetnou pouze tři soutěžící – francouzská EDF, jihokorejská KHNP a americký Westinghouse. Česká vláda, která vyřazením Rusů reaguje na vrbětickou kauzu, chce v tendru pokračovat. Ten však podle řady expertů fakticky skončil. -----

Analytik ze společnosti ENA Jiří Gavor se domnívá, že v soutěži zůstal jediný hráč, a to Westinghouse. „Společnosti EDF a KHNP jsou v tendru jen do počtu, protože je jasné, že v době podání přihlášky budou moci nabídnout jen neověřený projekt na papíře,“ říká Gavor. Chybět jim podle něho bude nejen hotový referenční blok, ale pravděpodobně i licence ze země původu. Její získání přitom může trvat roky, upozorňuje Gavor s tím, že už v roce 2024 má být podepsána smlouva s dodavatelem. -----
Minoritní akcionář ČEZ a poradce J&T Banky Michal Šnobr je k tendru ještě skeptičtější. Společnost Westinghouse podle něj není řešením. „Realita je taková, že jediný, kdo mohl postavit reaktor do požadovaného výkonu 1200 megawattů, byl Rosatom. Westinghouse před čtyřmi lety prošel bankrotem a dosud se mu nedaří několik jaderných projektů dokončit,“ připomíná Šnobr.“ 
(https://www.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/rosatom-vypadava-ze-hry-o-dukovany-ale-zbyli-uchazeci-maji-k-idealu-daleko-1379759, 19. dubna 2021) Tolik tedy ke tvé „jasné výhře“ a k tvému vítěznému koni, Jahodo…

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 09:05)

Výbuch v továrně na výbušniny nebo skaldu pyrotecniky nebo stohu slámy je podle tebe stítní terorismus? Jde o poškození nebo úmyslné poškození zboží obchodníka, v tomto případě jde evidentně o mafiána, tedy o nastrčeného bílého koně,který nejde vůbec nikde dohledat, patrně nějaký bezdomovec pod jehož jménem se obchoduje zboží z starých skladů české armády do rizikových oblastí.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 22:05)

Ted si vemte, že by v Brdech byla posádka, a proháněli se celými brdy ti vojáci v jeepech, jak to mají vojáci v cizích dobitých zemích co by v podstatě ČR byla ve zvyku.Jeden takový američan v jeepu by celý volno jezdil sem a tam a troubil a řinčel jak pouštní kojot potrefený vzteklinou.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 22:05)

G.Bush byl v tomto ohledu ideální.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Havel musel být instruován jaký postoj má zachovat k Jugoslávii.

Chobotnice (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Co by duchovní obsah neslo?
Univerzita, divadlo, koncertní sál. Navrhoval jsem i podobně donkichotskou věc, jakou byla svou podstatou i Charta 77: vyvolat obnovení jednání o knihovně na Letné – mohla by se jmenovat Národní knihovna Václava Havla. Asi by to nevyšlo, ale bylo by to v jeho duchu.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

Majstrštik loutkovodiče Havla, bylo jak totohoto "božího člověka" naučit vzívat cizí bohy. Vladimír Hanzel radil v 38 letech jako osobní tajemník Vencovi Havlovi, který byl tehdy 52 let(o 15 let starší).

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

Zvolit si armádního zeleného mozko místo Zemana za prezidenta, by byl opravdu krok špatným směrem, kdo se bojí, tak se naváže zeleným mozkem rovnou na zelené mozky v USA.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

USA dominuje pouze ve vědě a výzkumu a aplikacích, tedy i v armádě.Kultura stojí za prd, vše je komerční a za prachy si za kulturou bohatí jezdí do Evropy, např. za jídlem na Gusti di Frontiera street food festival do Itálie. Opravdu nepojedou do Nathan hot dog chalenge.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

A to žrádlo v USA se vůbec nedá žrát, dělají že jsou mekou jídla, přitom to co tam je k jídlu je mexická a italská a japonksá a řecká a evropská kuchyně, tedy nic ve stylu hranolky v novinách s rybou ve strouhance na voleji.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

V usa je průmysl ve všem i v médiích a do nich blbce nepustí, takže to budí dojem inteligentního národa...

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

P.ČA je venku není myšleno doslova, ale to, že žena moderně ukazuje své ženství sama a sama haraší na muže na veřejnosti.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Já bych tu pi.ču netahal ven, kdyby dámy sami nechtěli. Např. místo slavení čarodějnic s muži se navlékli do masek a slavili to takto v ženské společnosti. P.ča je venku a chlap s tím nic neudělá. V anglosaských zvykem jsou ženy a muži vychováváni odděleně, odděleně přichází i do puberty a podnikají alkoholové tahy společně dámy a společně se i válejí s lahví vína na ulici, takže doháníme západ!

2.5. (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Poučení pro starší pány,že je to jak s vodovodním kohoutkem.

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Není nic trapnějšího než debilní a ještě obezní voják co jede nějakou spanilou jízdu...

Reklama

Přidat komentář