Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Pivo se dříve nepasterovalo a proto lahvové mělo 5 - 7 dní spotřebu !!! Nikdy jsem nenarazil na zkažené a nebo kalné pivo !!! Nikdy nesmrdělo !!! Bylo kvalitnější, protože se nepoužívali tolik chemcká hnojiva, třeba karcinogenní E250, které je dnes obsaženo ve všech potravinách !!! Lidstvo by stejně následkem chemických hnojiv vyhynulo, ale Covid to urychlí !!!

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Indie dostává tvrdý zásah, tam teda to bude hodně drsné, přelidněná gheta, plná starých lidí.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 14:05)

Prý lidi kupovali raději v hnědých než v zelených sklenicích, respektive naopal. V těch zelených byla vidět sedlina na dně, která, ale byla neškodná, a v hnědách naopak bylo lépe chráněno před sluncem.

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Za zavřením malých obchodů vidím LOBY supermarketů !!! A politici z toho musí mít nějaká OSOH, jiak by to neudělali, jsou to přece politici a kolik jich je Českého etnika ???

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Idea co nejkratší doby skladování várečných kvasnic, a tím i omezení vlivů stresových faktorů, byla uplatněna při rekonstrukci kvasničného hospodářství pivovaru Gambrinus. Původních šest skladovacích tanků s ručním propojením bylo nahrazeno dvěma plně automatickými váženými a míchanými tanky pro sběr a úchovu kvasnic. Pomocí dynamického modelu sběru, asimilace a zakvášení mladiny se doba zdržení kvasnic mimo CKT snížila na 12-24 hodin. Omezení stresových faktorů zvýšilo počáteční rychlost kvašení a vedlo k reprodukovatelnému prokvášení (průměr zdánlivého prokvašení 79,6 % hm) a k ustálené době hlavního kvašení 205 - 220 hodin.
-----------------------------------
Pivo Gambrinus opravdu neni k piti. Bohuzel, lide se daji zmanipulovat reklamou, takze automaticky davaji prednost tomu, co znaji z televize. Navic si mysli to, ze kdyz je to nejoblibenejsi ceske pivo, tak to musi byt dobre. Malokdo vsak vi, ze pivo Gambrinus se "vari" tzv. HGB (High Gravity Brewering) technologii. Zjednodusene receno: Po kvaseni v CKT (cylindro-konickych tancich...takove ty vysoke nadrze v nekterych velkych pivovarech)ziskavame Gambrinus 13. Ten se pomoci HGB naredi castecne upravenou vodovodni vodou a dosyti oxidem uhlicitym (CO2) na vycepni svetle-tj. desitku-a svetly lezak, tedy dvanactku. Podobnym zpusobem se vyrabi tez Kozel, Branik a vetsina nizkoalkoholickych piv, tj. tech, ktere znate z obchodnich retezcu za smesnou cenu kolem 3 Kc. Cenu piva v tomto pripade urcuje odberatel, a to nuti pivovar snizovat naklady na vyrobu.
---------------------------------------
Oba příspěvky jsou již od 2003 tudíž kdo jste toto pivo pil jako já, tak jste pil naředěnou pod tlakem rychle vyhoněnou limonádu sodovkou.

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

"Hrob válečného zločince Bodmanna je v Rakousku opečováván, o vraždách ani slovo "...Neni se čemu divit, celý Západ je dnes FAŠISTICKÝ !!!

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

"Změny podnebí podpořily zrod viru"...A najednou za Covid nebudou nést vinu Amícčtí Sionisté, ale počasí !!! CHaaa, chaaa, chaaa !!!

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

A otázka těch piv. Např. Ratzlinter. Vymluví mi někdo, že toto pivo s Rastinger strong s 7% alkoholu není tatko průmyslově vyráběná látka tzn. metodou v CKT a HGT je již plně automatizovanou průmyslovou výrobou a s nějakým umem sládků nemá co dělat?

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

"Čína je stále dál agresivnější, varuje Blinken"...A vy, USFT se chováte agresivně už přes 200 let k celému světu, tak o co GO ??? Čína si bere vzor z vás !!!

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

"Teherán drží britsko-íránskou občanku jako státní rukojmí, naznačil ministr Raab"...A zaplatili nám už Angláni to ukradené zlato za II sv. války ???

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

"Přínos nepřevažuje nad rizikem. Dánsko nebude očkovat vakcínou Johnson & Johnson"...Mám to chápat tak, že po očkování zemře vic lidí, než nenaočkovaných ???

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Doba je zlá a čím dál horší. Situace kdy je běžné, že nikdo nikomu nepomáhá není normální. Prostě člověk bez svých strážných andělů končí velmi rychle a z toho není návratu. Doba je fakt vymknutá z kloubů. A svině jako Klaus, ti polob.eranti, jen způsobily tydle karaktery, jako jeden manažer bily, co nakopával chudáka, co se hrabal v popelnicích v noci u provozovny, ať už ho tam nevidí. Potřeboval to prý pro zvířata, hlavně pečivo. No a včera jsem viděl jednoho drzého pekaře v Albertu jak normálně jezdí z hnědou popelnicí na kolečkách a hází tam obsah plných regálů s pečivem, no a to má jít na skládku?!

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

"Většina Francouzů souzní s názory generálů hrozících pučem kvůli islamistům"...Kdyby jste vy ze Západní Evropy poslouchali nás z Východní Evropy, nebyli by jste po krk ve sračkách, které jste si sami nadělali !!!

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

To už je to tam tak špatný?! Islamisté hrozí pučem Generálům?

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Ještě aby se jim tam tak odtrhla ta islámský prdel Strasbourg jako Kosovo..

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

"Solidární Švédsko pošle chudým zemím milion dávek vakcíny od AstraZeneky"...Dobrá nápad, jak se zbavit toho svinstva a ještě být za lidumily !!!

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Já si dávám pozor na lidi, když jsou třeba evangelíci. Musím říci, že s jedním jsem měl být na laně, ale rozmyslel jsem si to na poslední chvíli, vůbec jsem neměl dobrý pocit, že by mne nepustil, a že bych respektive než dolezu k první skobě v pěti metrech tvrdě nedopad na záda. A je mi jedno, že od evangelíka bych koupil vozejk a zlomenou páteř. Je to u mne k.rva stejná a jako marxista bych to neudělal největšímu nepříteli ideologickému, tento zuřivý evangelík by mne viděl nejradši na prkně, fakt člověka nehodnotím dle ideologie, ale jestli s ním dojdu újmy nebo ne, pak je to svině.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Koukám, že zde byl vymazán můj příspěvek, který by mohl být vnímán ne jako osobní už zoufalství a hádka na osobu s Jahodou, ale třeba jako nenávistný příspěvek ohledně židů, což samozřejmě takto vůbec nemám. Jsem rád a dobře, že se to vymazalo. Byl to osobní výpad, podobně jako Jahoda pořádá své osobní výpady. Je ale možné, že v právním prostředí ČR je to asi správně vnímáno za čárou. V USA by to bylo ještě v mezích normy. Žádné nabádání v osobním výpadu zdůrazňujícím etnikum a používajícím výraz špatný není. Považuji to za zcela legitimní a opakem toho, tzn. kvit výrok na to, když někdo jako Jahoda neustále obviňje "čechy" jímž taky jsem, z antisemitismu, tedy z něčeho špatného. Pak se mi zdá fair mu to vrátit a jeho konstrukt mu vrátit, teda že je tím co považuje za špatné u mně.Tzn. já mám být antisemita jako čech, tedy on je ten žid o kterém si tedy antisemita myslí to antisemitské. Když to taktko zneužívá.

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Řekneš li něco pravdivého o Židech a jim se to nebude líbit, začnou okamžitě mávat praporem holokaustu !!! I když všichni víme, že Američtí Žide financovali Hitlerovo vraždění Evropanů a i Židů, ale to byli přece Semité,že a ti vládli v Sovětském svazu !!!

aladin (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

"Němec dostal omylem pětinásobek běžné dávky"...A neočkují to tam ti "doktoři" ze Středního východu a nebo z Afriky, co je pozvala Merklice ??? Co dřív pásli kozy ???

Reklama

Přidat komentář