Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

V pohodě. Kde si přišla o oko???

-Aleš- (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

Protože čas je to nejcennější co máme a co můžeme někomu dát

https://www.youtube.com/watch?v=AvhbosthoIM

Co tohle (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Milčo, už máš prohlédnuto v Písku? Historie Písku zvoní zlatem, vyrýžovaným ze zlatonosné řeky Otavy. Projdi se po starém kamenném mostě, který je starší než Karlův most, prohlédněte si Prácheňské muzeum, historickou elektrárnu a hodiny na věži kostela Narození Panny Marie, kde malá ručička ukrajuje minuty a velká hodiny!

povídkáři (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

Je to marný, je to marný, je to marný. Včera sem naše Lilly dávala pod heslem !jak to dělám já, podrobný návod . jen totální úchyl nepochopil, že píše o ověřování informací. A hup, už je to tady. Kdyby nebylo naší milé a mírné Ma, , už mohly být proinvestovány finanční prostředky na zcela nezajímavý zájezd celé party na ten blbý orloj v Písku, který má nemlich stejné rafičky jako stovky jiných barokních kostelů včetně toho pragocentristického. Takhle tedy ne.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

Se omlouvám. Ale most je nejstarší, ne? Aspoň mě to tak před dávnými lety učili. Písek je krásný město, mám to tam ráda.

Miluna (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

A z jakého kraje si ty?

-Aleš- (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

To je zajímavý s těma ručičkama, asi to při instalaci prohodili a už to tak nechali. U nás zase na Petrově odbíjí hodiny poledne už v 11hodin.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

V Petrově je to pěkná tradice. Líbí se mi to. I když poprvé jsem nevěděla co se děje.

Martina (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Pokud vím, je to i na Staroměstské věži v Praze a na Bílé věži v Hradci Králové. Je to historicky správně. Že dřív nepotřebovali vědět ani tak minuty jako hodiny, proto důležitá byla velká ručička.

Miluna (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Nelžu,když jsme mohli autem tak chtěl jezdit.A jak teď jezdí tolik km na kole tak už nechce vůbec ani pěšky nikam.Leda do krámu něco koupit,jinak vůbec nic.Aby lezl jako chodim já pěšky do přírody tak to ho nebaví.

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Miluno, ty chodíš ležet pod most, to je tvůj výlet do přírody?

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Výlet u benzínky musí být fajn.

-Aleš- (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Takový kafe na benzince je náramně romantická záležitost. Když jsme ještě jezdili na čundry, tak jsem měl rád zastávky na odpočinek na benzinkách.

Tak (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

já když jezdil na čundry, tak ještě benzinky jako dnes nebyly, haha. Jenom hospody, pár piv a dál.

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Psala jsi, že Sergej nechce nikam jezdit.Zase lžeš.

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 15:05)

Jezdili jste se
Sergejem do přírody? Na výlety? Napiš kde jste jezdili
Miluno.

Miluna (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

Všude možně,v lese,u rybníků u řeky,u benzínek.Proč?

A (Po, 3. 5. 2021 - 16:05)

v čem je problém? Tam všude můžeš i teď? Napadlo ti někdy vyjet si s dětma a někde opéct buřty. K tomu vzít z domu víno, pití pro děti, něco dobrýho upéct, sendviče? Takové krásné rodinné odpoledne v přírodě? Zážitky?

Miluna (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

Jezdili jsme do přírody,měli jsme oblíbený místa kam se dá jen autem.Občas na jídlo,prostě ten život byl normální a ne teď tohle taková hnusota depresivní.

No (Po, 3. 5. 2021 - 15:05)

ty si výlety pleteš s návštěvou hospod. Co si pamatuju, tak na výletě jste byli jednou s Jirkou na Šumavě, vydržela jsi tam jednu noc. A jinak šukačky s Alicí, jo to se jezdily.

Reklama

Přidat komentář