Reklama

Jak nosit leginy?

oops (Po, 23. 1. 2017 - 20:01)

vimalovano??
A ne, v...Mně se hlavně zdá, že všechny tyhle příspěvky píší uslintaní chlapi. Nedovedu si představit ženu, i když pevné, štíhlé postavy, že by si na sebe vzala ven leginy neboli silné punčocháče bez trika nebo svetru pod zadek. I když buranství je nesmrtelné. Leginy chápu jako vhodné pro ženu s nedokonalou postavou, která chce schovat tělo a má slušné nohy, tak to takhle řeší

úúúúf... (Po, 23. 1. 2017 - 19:01)

Jojo a misto plavek burkini a...vimalovano??
A ne, v leginách má být zadek schovaný, jinak si klidně vemte na sebe průsvitné silonky, tričko do pasu...a budete vypadat zase jako buranky.

Honza (Po, 23. 1. 2017 - 19:01)

Jojo a misto plavek burkini a je vimalovano,tak tomu rikam nuda.

Ipkys (Ne, 22. 1. 2017 - 14:01)

Barva přeci nehraje roli,je dost barev.A žádný důvod,pokud je na to postava,mít zadek neodhalen.Když by se na to každý takto díval tak by nakone musely chodit zabalené v hábitech jako muslimky aby náhodou někoho nepohoršili.

Jarda (Ne, 22. 1. 2017 - 14:01)

Přítelkyně nosí lesklé džegíny, triko do pasu a někdy mi v tom připadá jak nahá. Ještě že cvičí a nemá důlky na zadku a stehnech.
Jinak jsem nemyslel triko do vysokého pasu který začíná pod prsy, ale nízkého pasu. Málokterá kamarádka má odvahu ukázat holé bříško.

uf.... (Ne, 22. 1. 2017 - 14:01)

Když by to byl druh...džeginy, luxusní leginy jsou určené pro jiné nošení. Ale jestliže se bavíme o obyčejných černých leginách, tak triko do pasu se k nim nenosí.

jirka (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

myslíš, že penis je...Mozna malinko ano. Vas zeny povazuji za dokonalejsi a mam vas za svuj vzor.

Ipkys (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Když by to byl druh punčocháčů tak by to musely být i džegíny a ty elasťáky,to je stejný styl.

Pan Rada (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

http://www.moda.cz/a/jak-se-konecne-naucit-nosit-leginy--17070

Pan Rada (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Ale jsou legíny...Leginy nejsou kalhoty, je to druh punčocháčů, proto se nosí jako punčocháče či punčochy, ale nikdy ne do pasu. To je módní přešlap. Ale když chce někdo vypadat jako buran, ať si klidně nosí třeba silonky s tričkem do pasu.

Ipkys (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Ale jsou legíny kalhoty.Punčocháče by to byli když by látka byla až k prstům.To jen pro ujasnění rozdílů.

nejsou (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Není mi jasný proč to...to je právě ten velký módní přešlap.

Ipkys (Ne, 22. 1. 2017 - 12:01)

Není mi jasný proč to někomu tak strašně vadí,každá ať si je nosí jak uzná za vhodný.Ať má na to postavu nebo ne.Nikdo nikoho nenutí aby se na některou díval které to podle někoho nesluší.V džínách,džegínách,elasťácích a v jiných kalhotech je taky vidět obtažený zadek a nikdo se tomu nediví.Tak proč se stále upínáte k legínám?Jsou to taky jen kalhoty.

Jirko, (Ne, 22. 1. 2017 - 12:01)

Nahodou ta carka je kouzelna....myslíš, že penis je trapný? Nejsi žena uvězněná v cizím těle?

Jardo, (Ne, 22. 1. 2017 - 12:01)

Moje kamarádky na Vaše...jaké předpovědi? nespletl sis to s nějakým jiným slovem?
Jinak leginy jsou "punčocháče" a podle toho se mají nosit. Ty chudinky, co si myslí, že k "punčocháčům" jsou vhodná trika do pasu, jsou nějaké vesnické husy. A tvoje pubertální boule snad nikoho nezajímá.

jirka (Ne, 22. 1. 2017 - 12:01)

no nevím já nosím legíny...Nahodou ta carka je kouzelna. Narozdil od nasi trapne boule.

Jarda (Ne, 22. 1. 2017 - 12:01)

Moje kamarádky na Vaše předpovědi o nošení legín pod tričkem kašlou. Mají vždy trička do pasu a hlavně při tanci je kontakt vždy těsný. Když cítím horko z jejího pohlaví, mám v kalhotech bouli, ale žádná si nestěžovala.
Mravnost nade vše, mravokárci :-P

to (Ne, 22. 1. 2017 - 11:01)

Jaktoze ne ? Jediny rozdil...čemu říkáš kaliopky, byly normální kalhoty z pružného materiálu, který držela zpevněná část pod chodidlem. Nic neobepínaly, nebyla vtom žádná vulgarita. Byla to varianta kalhot

Lucka (Ne, 22. 1. 2017 - 11:01)

Jaktoze ne ? Jediny rozdil...no nevím já nosím legíny a zaleží na materialu a tloštce legín pak stačí malaá tanga a je čárka na světě.Do práce raději svetr přes ale holej zadek jak dnešní holky to nedám.Doma chodím v legínách bez spodního prádla jednou přišla kamarádka na kávu a začala se strašně smát ,že mám mezi nohama velblodí pysk.

jirka (Ne, 22. 1. 2017 - 11:01)

Pokud jsou leginy nošeny...Jaktoze ne ? Jediny rozdil byl, ze meli gumu po chodidlo. Jinak me se leginy na baculkach libi a zrovna tak se me libi, kdyz rozkrok videt jde o to vic, kdyz jde videt ta krasna carka. Ac to samozrejme modni trend zavrhuje.

Reklama

Přidat komentář