Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

milda (Po, 3. 5. 2021 - 04:05)

Máš štěstí, že se přitom neozvalo to druhé, to už by jsi tak radostně tam nedělala.

Kristýna (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Tome,dobrou noc.

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 10:05)

Ahoj Krysty,
rad bych videl to tvoje dlouhy rani curani.
A co na chate nejeky curaci zazitek?

Tom (Po, 3. 5. 2021 - 09:05)

Ahoj Krysty,
rad bych videl to tvoje dlouhy rani curani.
A co na chate nejeky curaci zazitek?

Tom (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

Dobrou noc Kristynko :*

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Holkočůre, na chalupě jsme se vyčůraly před jízdou na zahradě a obě jsme měly pipinky jen málo plný, ale cestou se nám po obědě rychle naplnily a tak jsme si zastavili u lesíka a to už nám šlo rychle a hodně a i mamča byla čůrat a Libor taky ,ale na jinou stranu. A teď už jen čůráme doma a dáme si saunu a vířivku. Filipe, je to trochu blbý, když máš ženu se na mě takhle fixovat, ale asi někdy člověk může myslet na někoho jiného při sexu, ale že by si to chodil uspokojit jen tak jako ty na úkor ženy je už dost hloupý. Na otázku ,kdy bude ta svatba a kde, tak už je v plánu a termín sdělím včas, nechci ale moc dopředu, prý to přináší smůlu. Tak to řeknu třeba týden, dva před tím. jsem ráda ,že jsme se viděli i s Martinou a přijela i paní Krejčová z Mimoně a pozvali jsme obě i k nám sem domů. Půjdeme na večeři. Nasbírala jsem mladé kopřivy a tak bude palačinka s kopřivovým špenátem a čaj. Kafe si už nedám, to bych pak nespala a čůrala bych určitě v noci.

Filip (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

Klárko díky za upřímnou odpověď. Nějak jsem se do tebe zamiloval a nemůžu na tebe přestat myslet. Hezký večer.

Lucka (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Ten recept na palačinku,to je super! To zítra udělám. Hele ,dnes tady špěhoval kluk holku,co čůrala tady u auta a ona to nedala a rychle se oblékla, a se pochcala a brečela. je to tady sousedky dcerka a je ještě malá, asi jako Niki, ale tak jsme to zvládly. Já jsem jí uklidnila a máma byla v pohodě a žádný trestání. Ten kluk byl cizí, jinak by dostal přes držku. Na malý holky je to hnusný.

Jitka (Ne, 2. 5. 2021 - 20:05)

Tohle je fakt blbý. Ještě k malý holce. Ta se už nikde nevyčůra venku a bude se trápit .

Zuzka (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Myslím na tebe Klárko. Už jdeš do školy nebo ne zítra? Nebo Niki? Držím palečky i mamince v úterý. Pa

Ivan .L (Ne, 2. 5. 2021 - 19:05)

Tak si to hezky užijte i s čůráním a pipinkováním. Hezký večer.

Mirek (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Páčko.

Jana (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Klárko hezký večer a v úterý ať to dobře mamince dopadne. A co škola, už víš jak tam budeš jezdit?

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

Je hnusně. Pojedeme po obědě domů. Čůrame jen vevnitř. Ozvu se večer a odpovím.

Holkočůr (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

A tak to hezky ještě počůrejte na chalupě nebo cestou.

Lucka (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Klárko dobré ráno. Já jsem spala jak zabitá až teď jsem se probudila. Močák plnej ale vůbec mi to nešlo jako vodotrysk ale jen líně jsem čůrala a čůrala. Prostě tělo spalo i dole. Hezký den.

Tom (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Verte, neverte s Lenkou uz jsem spal nekolikrat ale poprve takhle,
bohuzel ona chce jen obcas nezavazny sex a jinak nic...

Filip (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Klárko musím se přiznat. Mám partnerku,ale já si to stále častěji jdu udělat s tebou a s tvým močením a milováním. Je to děsný, ale ty mě lákáš a motivuješ víc než moje žena a když jsem se svou ženou tak abych se udělal musím si představit nebe s Liborem jak to děláte nebo jak čůráš a jinak bych nebyl schopen. Tohle je moje největší přiznání tobě.

Majka (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

A není to docela hloupý? To může pro tebe být dost frustrujíci,ne?

Klára (Ne, 2. 5. 2021 - 08:05)

Pavlínko děkuji ,tak to Já se mám líp,když nejdu do práce. Ale tady prší taky. Včera večer ale jsme byli u Heleny a Martiny a měli jsme oheň a nepršelo. Jediný prší jsme dělaly s Nikou z pipinky. Helena nám řekla když jsme potřebovaly čůrat,že můžeme k ní, ale my jsme došly tam k ní za barák a pustily jsem to do trávy u zdi měly jsme pipinky hodně plný tak jsme tam načůraly větší loužičky, ale ono se to vsáklo a déšť to umyl do rána. Martina s námi nečůrala ,ta si došla do chatky . Ráno jsem byla taky plná ale chtělo se mi i to druhý tak jsem se vyčůrala s tím druhým na záchodě najednou a Niki ta jen čůrala a na zápraží a pokropila tam trávu z plný pipinky taky. Večer se Libor chtěl pipinkovat a tak jsme se prošli od ohně kousek dál a bylo už tam a on chtěl i čůrání s to Já byla před chvílí a tak jsem se sice snažila, ale nešlo to a pak jsem se vyčůrala jen mírným praminkem malou loužičku ale jemu do pusy a on chtěl fo pipinky a u stromů mi to zezadu udělal krásně a intenzivně až jsem vykřikla a vypipinkovala se taky jak mi pokropil pipinku dovnitř láskou. Bylo to nádherný a až jsem dostala trochu křeč do stehna a nemohla jsem chvíli chodit,ale pak už to šlo.pujdeme na snídani. Mamča ji má už připravenou. Jsem moc ráda že je tady Martina u Heleny a bude už sem jezdit často. Ještě ji seznámíme s Miškou.

Reklama

Přidat komentář