Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 17:05)

Myslím,že už Klára jednou minimálně musel a chcát a to jí z pipinky muselo proudit,že by se to ani vypít tak rychle nedalo.Klára asi bude mít větší chcaní než třeba tady jiný holky.

Klára (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Zatím jen čůráme doma,ale půjdeme s Liborem se projet a Niki ví, že chi být s ním ,tak nám nechá volnost a asi pojedeme to děkovací kolečko. Niki je dnes hodně učůraná a já tolik ne,ale si víc pije. Tak se ozvu večer. Návštěvníku, my chodíme s Nikou čůrat ráno často,protože se tam většinou potkáme a pak už chodí každá jak potřebuje nebo spolu čůráme venku. Ale normálka. Dnes ve 3,30 tady zaznamenalo čidlo, že na nás někdo zvonil a auto s ústeckou značkou, tak jsem myslela na tebe Ivane, že jsi měl nějakou slabou chvíli a přijel jsi, ale pak jsi zareagoval, tak to asi byl někdo jiný, ale už se nezastavil podruhý. Jako kdyby zazvonil přes den, ale takhle je to hloupý.

Mirek (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Hezky to všechno venku počůrej s Liborem a nestyď se mít pipinku hodně plnou. Hele v noci se asi k vám dobýval nějaký tvůj ctitel. Já ne. To bych si nedovolil.

Tom (Čt, 6. 5. 2021 - 13:05)

Kristýno napiš jak čůráš teď odpoledne.

Kristýna (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Čůrám normálně , ale vždycky jako spíš víc a chce se mi pokaždé nutně a stupňuje se to čím víc jsem blíž k záchodu, že bych už to nevydržela rychle hned čůrám.

Tom (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

To je krásný a pak ten silný proud, hlavně že to vždycky stihneš. Kristýnko kolikrát jsi dělala ve škole to druhé?

Kristýna (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Taky někdy.

Tom (Čt, 6. 5. 2021 - 15:05)

Jsi to nevydržela domů? To muselo být hodně velké. Dělala jsi to tam stejně jako doma nebo jinak?

Kristýna (Čt, 6. 5. 2021 - 10:05)

Taky jsem ráno byla na záchodě a čůrala jsem ani nevím jak . Ještě jsem se probouzela. Teď už jsem čůrala normálně hodně a když chodíme s holkama tak si taky pozorujeme jak čůrame, ale jako nic z toho neděláme, někdy spíš z toho máme srandu když druhá to má křivě nebo dlouho musí a čůrá víc než já a tak.

Robin (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Holčičí čůrání je nádherné.

Tom (Čt, 6. 5. 2021 - 11:05)

Jo to by se mi libilo, podivat se jak curas

Renata (Čt, 6. 5. 2021 - 07:05)

Ony holky tolik neřeší,když mají čůrat spolu a klidně jdou.

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 08:05)

Ano to chápu,že chodíte občas spolu,to jsem viděl,takže necháte otevřené dveře záchodu a pozorujete,jak to druhé chčije

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 12:05)

Oni myslím mají společný záchod s koupelnou.

Renata (Čt, 6. 5. 2021 - 08:05)

Ok.

Klára (Čt, 6. 5. 2021 - 07:05)

Už jsem vyčůraná, ale i s tím druhým a tak napíšu o čůrání jindy. Niki čůrala jen a byla tak rozespalá že u toho pospávala a tak ji tu chvíli čůralo hodně a pak maličko a pak zase přidala až to vyčůrala všechno. Asi se probudila v blbý fázi. Ale pipinku má prázdnou a je v pohodě. Tak dáme snídani.

Ivan L. (Čt, 6. 5. 2021 - 07:05)

Klárko,super! Tak se v létě potkáme na chalupě. Moc se těším!

Lucka (Čt, 6. 5. 2021 - 07:05)

Ahoj,tak já jsem taky pro si připít na maminku ve osm. Co ty na to? Když je to zase lepší?

Návštěvník (Čt, 6. 5. 2021 - 07:05)

Rozumím tomu,že na ségru skoro pokaždý koukáš,když jde na záchod?

Jitka (Čt, 6. 5. 2021 - 07:05)

Co je na tom divného? Holky to tak mají. Já v jejím věku a menší jsem taky se ségrou chodila na malou ráno skoro pokaždé dohromady a často i přes den. Až když se vdala a odstěhovala tak to skončilo,ale když jsme spolu i teď ,tak s tím nemáme problém a klidně se vyčůráme dohromady taky. Klárko pozdravuji tě . A je fajn že máš maminku snad z toho nejhoršího už venku.

Reklama

Přidat komentář