Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Filip (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Klárko, v pohodě. Dnes jsem nečekaně sledoval holku jak šla čůrat a za strom a hned to z ní teklo jak vyhrnula sukni a stáhla kalhotky. Měla taky větší čůrání, protože to šlo dlouho než se vyčůrala. Nevšimla si mě asi a jestli ano, tak jí to bylo jedno. Holka tak v tvým věku.

Ivan .L (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Klárko neboj, to bude všechno dobrý. A moc krásně jsi čůrala...

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 11:05)

Klára už někde asi čůrá, to by nevydržela tak dlouho a jestli tam má Nikolu tak ta musí taky. Tak to budou dvě louže někde u auta a asi větší.

Kristýna (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

No a tak se vyčůrá. Já bych byla napjatá a čůrala bych určitě už víc než jednou.

Majka (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Já když jsem napjatá tak taky chodím často a chce se mi a ani moc to nejde ,ale potřebuju stejně furt a to je psychika. Snad ji to dobře dopadne.

kluci Malláci (Út, 4. 5. 2021 - 10:05)

zdraví všechny přispívající a speciálně mamču. Dárek již se připravuje.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Co plánujete tentokrát, kluci?

Kristýna (Út, 4. 5. 2021 - 08:05)

Já jsem taky v myšlenkách s tebou Klárko. Ráno jsem čůrala už v šest. Mě to vzbudilo a chtělo se mi hodně a tak jsem vstala a vyčůrala toho hodně jako čůráš ty nebo Nikola. A teď jsem byla znovu a taky dost. Možná jsem nastydlá když chodím tak často a jde mi toho vždycky hodně.

Klara (Út, 4. 5. 2021 - 07:05)

Pojedu s mamčou k doktorovi. Tak mi držte palečky. Ozvu se.

Lucka (Út, 4. 5. 2021 - 07:05)

Jsem s tebou !

Ivoš (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

Klárko, zítra hodně štěstí v Liberci pro maminku. Ať vše dopadne co nejlépe.

Ida (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Myslím na tvou maminku. Na zítra. Držím pěsti.

Klára (Po, 3. 5. 2021 - 18:05)

Moc děkuji všem za podporu mamince. Myslím, že to bude dobrý,ale uvidíme zítra. Dnes jsme se drželi všichni doma a jen Libor odjel s mamčou na nákup a jinak všední den. Jednou jsme šly s Nikou čůrat na zahradu tam do kouta a já jsem chtěla víc a Niki, že bude koukat kam až dočůrám daleko, ale já jsem se vyčůrala normálně a tak jen trochu před pipinku a pod ní a ona to udělala taky a asi víc zatlačila a tak nejdřív čůrala pod sebe a pak víc dopředu chvíli a pak zase jen dolů a tak asi chvíli tlačila a měla silný proud, ale já jsem čůrala normálním proudem jak to bříško chtělo. Obě jsme měly čůrání světlý a ne moc tmavý do žluta. A pak už zase čůráme jen na záchodě. Já mám normálně na sobě bílý kalhotky a modrou sukni a ponožky s vlákny, takže Feetmane, nožky mám hezký čistý a navíc jsme nikde nechodili venku a Niki ta se tady proháněla jen v kalhotkách a ponožkách, ale pak byla venku a měla kalhoty jak jsme čůraly. Dnes si dáme saunu a vířivku a mamča s námi si vířivku dá taky ,ale saunu ne, tu má zatím zakázanou. Tak nám držte palečky a hezký večer.

Martin1 (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

Tak zítra dobré pořízení. A loužičky k tomu.

Šišmiš (Po, 3. 5. 2021 - 20:05)

Moc pěkný čůráníčko a zítra vyčůrej mamině pořádný štěstí !

Zuzka (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Já se přidávám, samozřejmě. Klárko hezky ti to čůrá, mě taky ,dvakrát jsem musela venku a v pohodě.

Zuzka (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Já se přidávám, samozřejmě. Klárko hezky ti to čůrá, mě taky ,dvakrát jsem musela venku a v pohodě.

Roayal (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Mamince přeji jen ty nejlepší výsledky. Myslím na vás a čtu si tě denně.

Holkočůr (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Mamince to zítra přeju aby bylo vše ok, a když bude, tak si na ni připijeme? A moc hezký čůrání. Já se Sońou jsem dál a tak sem píšu méně, ale sleduju tě.

Ivan .L (Po, 3. 5. 2021 - 19:05)

Moc ti to čůrání jde a rád bych ho s tebou zažil. Tak asi v příštím životě..... Hezký večer.

Reklama

Přidat komentář