Reklama

Syn a masturbace

Milada (Po, 29. 3. 2021 - 07:03)

Měla jsem včera na návštěvě přítelkyni a můj devítiletý kluk Matěj se popral s jejím desetiletým Petrem. Šly jsme na ně, když řvali a dupali v Matějově pokoji. Kluci se museli za trest svléknout do naha a vyhonit si pindíky. Oba zrudli,už když jsme jim to řekly. Pak se svlékali, všechno muselo dolů, i ponožky. Byli rudí ještě víc. Stáli před námi na zemi nahatí, bosí a museli si honit pindíky. Byl na ně krásný pohled. Malý pindíci jim ztvrdly, žaludy měly rudé. Petrovi pak vystříklo trochu řídké vody, Matějovi jen taková kapka. Oby byli udýchání, zpocení a plakali.

Z (Po, 29. 3. 2021 - 10:03)

Z

Adéla (Po, 29. 3. 2021 - 03:03)

Můj syn taky honí přede mnou, beru to normálně, hlavně je to večer, když se převlékám a jsem nahá. Jindy chce půjčit kalhotky a podprsenku, nebo i svetry. Beru to normálně a snažím se mu vyhovět, posiluje to naši vzájemnou důvěru.

Ilona (St, 24. 3. 2021 - 04:03)

Nedokážu si představit že by si to syn kupř. dnes ráno neudělal. To prostě není možné. Ale kdyby se to už stalo a nemoh si to udělat ani během dne či večer- musel by být někde na cestách- tak určitě vyteče ještě tu první noc při poluci. Ve svým věku má tolik semene který musí jít pravidelně ven, že by ani jeden den bez onanie nevydržel.

Venda (So, 27. 3. 2021 - 10:03)

To je úplně běžný u těchto kluků. Nevím kolik má tvůj syn, můj bude mít v létě 13 a mastí si ho, že si říkám jak pořád může být tak nadrženej. Není dne abych mu nepřepírala ty jeho hadýrky a trička, prostě jeho pokojíček je plný semene. Určitě by taky nemoh být ani ten den bez sebeuspokojení.

Eva (Po, 29. 3. 2021 - 00:03)

Musela jsem se smát. Řekla jsem synkovi aby neznečišťoval povlečení a prádlo a on si mne pozval do koupelny a přede mnou se honil, až stříkal, do vany. Už má pěknýho ptáka. Byla jsem úplně mimo. Pak se mne zeptal, jestli je to tak správně. Měla jsem hodně mokrý orgasmus a on si mé vzrušení vysvětlil, že se zlobím. Když jsem se vzpamatovala, řekla jsem mu, že do vany ano, ale přede mnou ne. Snad to pochopil.

návštěva (Ne, 28. 3. 2021 - 06:03)

To se nediv. V kulích toho mají tolik a pořád, takže musí to jít ven. Náš mladej to samý. V neděli po ránu vždycky převlíkám a vím, že těsně před tím si taky udělá dobře. A to je teprv začátek dne.

Romana (Pá, 2. 4. 2021 - 06:04)

Taky máme doma takovyho. Necelých 14, ale jak ten si užívá. Začíná to ráno v posteli, a není ani poledne a už by si to dělal zas. Mnohdy ho přistihnu s rukou pod teplákama nebo kraťasama jak si ho aspoň dráždí. A večer ani nemluvě.

Petra (Pá, 2. 4. 2021 - 07:04)

To mi povídej, mám 2 a jen tím žijí, někdy i s kamarády.

Marcela (Po, 22. 3. 2021 - 22:03)

Náš kluk si ve třinácti ho masturbuje pořád. Nebo má často ruku jen tak strčenou ve slipech.

Dorka (Út, 23. 3. 2021 - 02:03)

U mladšího bráchy je to to samé. Pořád ruku v teplákách, pod slipama a prstíček mu tam jenom jede.

Ilona (Ne, 21. 3. 2021 - 15:03)

Taky tak do 10ti let jsem syna mohla po koupeli zamotat do osušky a dokonce nahého natřít krémem. Pak jsem si všimla že už má výrony semene,no a zhruba od té doby byl konec. Taktak umýt záda a jinak nic. Takže tak je to dodneška.

Péťa (So, 20. 3. 2021 - 22:03)

Mám 2 syny 14 a 12 let a oni snad honí od rána do večera a to i při online výuce. V koši je vždycky plno kapesníků.

Steve (St, 24. 3. 2021 - 01:03)

Tak je musíš zabavit či zaměstnat, a oni budou myslet na jiné věci nežli na honitbu ptáka Ohniváka. :-DD (2 či 3 dny musej zvládat normálně bez potřeby sebeukájení)

Erik (Pá, 19. 3. 2021 - 00:03)

Vážení. Erekce a citlivost penisu je u chlapců hned po narození. To že si s ním hrají a přetahují předkožku již v dětství, protože je jim to příjemné, je zcela běžné a normální. Už toto lze považovat za masturbaci. Rozdíl je jen v tom, že nedosahují orgasmu, výronu semene a plného uspokojení. To nastává u každého jedince různě, podle pohlavního dospívání, mezi desátým, až patnáctým rokem věku.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 19:03)

Co má paměť dosahuje, tak to byla moje nejoblíbenější hračka. Líbilo se mi, jak se zvětšuje a tvrdne. Ale uspokojování přišlo až později.

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 20:03)

Když mě uviděl, tak rychle ruku vyndal a tvrdil, že ho škrti punčocháče, ale byl nervózní.
Ale když ve vaně přetahuje tak mu ještě netvrdne.

rdk (Čt, 18. 3. 2021 - 20:03)

Třeba ho opravdu v rozkroku škritily . Stříkat opravdu kluci začínají až v osmé třídě, výjimečně v sedmičce.

Petra (Pá, 19. 3. 2021 - 14:03)

Někdo je vyvinutý dřív někdo později, je možné že ti začal stříká až v 8, ale já vím co mám doma

Beran (Pá, 19. 3. 2021 - 15:03)

Jednou jsem četl rozhovor s fotografem Janem Saudkem. Měl zkušenosti jak s ženami tak s muži. Přiznal, že nejintenzivnější vztah měl se svým bratrem, dvojčetem Kájou. Od jejich osmi let se každý den věnovali sexu až do osmnácti. A už před desátým rokem věku to měli se vším všudy. Takže taková tvrzení tady že kluci ejakulují od čtrnácti jsou naprosto nesmyslná. Jistě, jak kdo. Ale většina to prožívá dost brzo.

Reklama

Přidat komentář