Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 1. 5. 2021 - 22:05)

To já si dělam co chci ale to vše jedině jen pod lží.Jinak by mě nenechal ani náhodou.Bez lží bych byla uplně svázaná.Zatim se spíš zdá že Viktor by vše chápal líp ale děsíš mě s tim ptáčkem když ho lapají:-( ..to si možná myslí že sem křehká v područí zlýho Ukrajince,to si nejspíš trefila přesně.Jestli je Viktor žárlivej nevim,to sem se neptala.U Luboše to asi tak bude,záleží jestli se mu žena po porodu zklidní.Bych řekla že ta Sergejovo uplost na mě je až nezdravá.Byla to chyba že sem tomu neupla tipec hned,teď se mi ho to těžko odnaučuje a vše jen pod lží,jinak od něj scény.

Martina (Ne, 2. 5. 2021 - 00:05)

Ještě dokážu pochopit nějaký ten výlet, ale kde si myslel že jsi, když jsi před ním rok zdrhala ven a do garáže? Viktorovi piš pravdu, že tvůj sen je být sama a mít jen kamaráda s výhodama. Postav ho před pravdu, stejně ještě tři roky spolu nebudete a do tý doby se stane věcí. Ty lži doma Sergejovi nejsou dobrý. Jednou se v nich ztratíš. Co to zkusit pomalu si dobývat území? Třeba říct mu že jdeš ven, že si musíš orazit od něj a jeho brblání, vrazit mu pusu, říct mu že ho máš ráda a jít. Ono mu třeba časem dojde, že když bude furt vrčet, ty budeš pryč. Myslíš, že by to nešlo?

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

Haha, Milčí, žádnej chlap tě nenechá dělat si o chceš, chodit po hospodách, chlastat s cizíma a vyšukávat na peníze. Jestli ti to slibuje, tak lže. leda teda že by dělal to samý, to pak jo, jestli se domluvíte.

Miluna (So, 1. 5. 2021 - 22:05)

Takhle podrobně sem to Viktorovi neříkala.On mi jen řekl že kdybych chtěla jet sama na výlet nebo s kamarádkama tak nemá s tim problem a ví že lidi potřebujou občas svuj prostor.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 22:05)

Jenomže ty mu musíš říct všechno jak žiješ, jinak o sobě mluvíš jako o úplně jiném člověku, chápeš? Teda jestli chceš žít tak jako chceš i s ním. Jinak jsi svobodnější s Ukrajincem.

Martina (So, 1. 5. 2021 - 23:05)

Tohle je taky můj názor. Jen musíme mít na paměti ty tři roky, za tu dobu se může stát hodně věcí.

Miluna (So, 1. 5. 2021 - 22:05)

A co bych ještě měla říct? Že chci mít klid to už ví takže bych nemusela lhát.Spíš teď ví v čem lžu Sergejovi protože sem mu řekla abych se za nim dostala neni jen tak a musim lhát,takže teď už zná i moje lži na Sergeje.

Miluna (So, 1. 5. 2021 - 14:05)

Rus mi z toho nepomůže.Už si zase jen celý den Sergej stěžuje,já už nevim co mu na to říkat.Hrozně mi to znervozňuje.A o Jirkovi víc nevim.

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 17:05)

Na co si stěžuje ?

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 15:05)

Jsi jeho nejbližší člověk, tak se snaž ho pochopit a pomoct.

Milčo, (Pá, 30. 4. 2021 - 22:04)

jak se má Jirka, je pořád s tou novou paní?

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 21:04)

Dnes sem viděla v parku ubrečenou ženu s flaškou v ruce, tak sem v ní viděla samu sebe.Jen s rozdílem že já už nepiju ale připoměla mě sebe samotnou:-( no mam na rozhodnutí tři roky.Tak nevim no.A třetí varianta je svuj byt abych to neopakovala jak píše Sany.Jen pořád nevim jak bych měla odejít? Když mu to řeknu změní se v magora a teď nevim co by to s nim udělalo a nebo co by mě udělal nebo sobě.S timhle si prostě nevim rady a ještě do toho ty děti tak tu sem tim v pasti.

Sany11 (Pá, 30. 4. 2021 - 22:04)

Nejdriv bys musela mit ten byt a pak mu neco rikat. A treba Ti s tim muze pomoct ten Rus, az to bude aktualni, ne?

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 15:05)

Rus je přece zákazník.

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Je to marný, je to marný, Miluna veme igelitku a pojede vlakem za štěstím.

Miluno (Pá, 30. 4. 2021 - 19:04)

Lidi toho napovídají hodně, zvláště když vědí, co chceš slyšet. Viktora neznám, ale tohle lákání je podezřelé. Nevíte vzájemně o sobě nic, napsali jste si jen to, jak vy sami sebe vidíte. A ty už plánuješ stěhování ... kam by ses vracela, kdyby realita byla úplně jiná? Zase přikovaná na jedno místo jako se Sergejem? Sany už zmínila.

Sany11 (Pá, 30. 4. 2021 - 18:04)

Jen uplne hloupy clovek opakuje stejnou chybu zas a zas a zas a zas.....
Preber si to jak chces, Milu.

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 17:04)

hm

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Víš proč tě budou potřebovat?

Miluna (Pá, 30. 4. 2021 - 17:04)

Nevim co myslíš?

Reklama

Přidat komentář