Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Teplouši si tu zase dávají rande.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Nejsem teplouš,jenom nechci jít sám poprvé do bazénu v tangach

Hm, (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

A potřebuješ k tomu druhého, kterému asi budeš sahat na zadek.
Zkus nějakou Gay seznamku.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

a co tu hledáš ty, když máš problém s menšinami?

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 18:04)

Ty máš asi problém s lidmi opačného pohlaví. Ale neboj, svět je dnes k vám - menšinám už tolerantní.
Zkus, jak ti tady radí, nějakou seznamku pro homosexuály. Tam si najdeš partnera, se kterým se můžeš chodit v v tangách koupat. Alespoň budete už na ty heteráky dva.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Jde mi o to abych nešel sám a rozhodně nebudu nikomu sahat na zadek

(Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Do kryťáků i ven- hlavně aby je už otevřeli

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

A v jakém městě

(Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Čestlice, Jihlava, Brno- podle možností a příležitosti

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 17:04)

Tak to je pro mně daleko já jsem z Plzně

Jaro (St, 24. 3. 2021 - 13:03)

Ahojte aj nosím tangá už asi 15 rokov ale na pláži je to dosť blbé lebo na to ľudia nie sú veľmi zvyknutí. Skôr si ich vezmem na záhradu ak sa to niekomu nepáči tak nech nepozerá a zbytočne sa bude rozčuľovať aj tak to nezmení. Každý nech si nosí v čom sa cíti pohodlne. Moja manželka je s tým v pohode a vôbec nenamieta skôr sa jej to páči keď pred ňou takto chodím. Neodsudzuje ľudí ktorí sa v tom cítia pohodlné ani vás nikto nenúti nosiť kedeake spodné prádlo.

Adamcav (So, 13. 3. 2021 - 19:03)

Ze zvědavosti jsem si jedny objednal z aliexpresu a musím říct že to tak hrozný nebylo. Měl sem je celý den a skoro sem je necítil pohodlné a příjemný materiál. Oproti dámským velký rozdíl vepředu. Ženě se to ale moc nelíbilo :-D.

pepa (So, 13. 3. 2021 - 17:03)

Asi před dvěma měsíci jsem se Vaší diskuse zúčastnil, to jsem ještě netušil, že na jedné straně jsou bukvice a na druhé straně jsou úchylové. Jděte s těma vašima kecama do pr.ele. Mě je 61 roků, nosím tanga a jsem s tangama spokojený. Nebudu vám říkat, že jsem normální, stejně byste mi to nevěřili. Kdo jste na sobě neměli tanga a kritizujete je, tak víte ho.no. Je to pohodlné. Jen si je kupte kvalitní ve správné velikosti. Až to budete komentovat tak věřte tomu, že miluji štěrbinku. Tak čau.

:-) (Po, 5. 4. 2021 - 17:04)

Ahoj, mě je také přes 60 a tanga nosím i plavky. Je to velmi pohodlné.
Úchylné sklony na sobě nepozoruji a ani okolí.
Jak tady vidím, tak mnoho lidí s tím má problém hlavně teoretický.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 15:03)

Asi tak .já je nosím už 30 let .jsem spokojen pohodlí v létě i v zimě

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

Správně, každý ať si nosí co chce. Na léto jsou tanga jedinečná, nepaříš se v nich. Ty kecy jsou stejné, jako s bundou bomber. Dřív ji nosili ultrapravicoví týpci a dnes ji nosí, abych to napsal správně a neměl problém, tak Romové a i černoši. A nikdo proti tomu nic nemá. Jednou tanga dospějí taky do bodu, kdy to bude každému jedno.

Pepa (So, 20. 2. 2021 - 23:02)

Je možné, že lidi co mají rádi tangáče, se k tomu časem propracovali skrz lásku k autům s koženými potahy, kde rádi jezdí v létě na ostro jen v tangách? Mám přítele, který takhle jel a chytla ho policie na měřením úseku a nechala ho ukázat rezervu a povinou výbavu a on měl na sobě jen nepovinou výbavu a nic víc a když se nahýbal nad kaputou do kufru a hodně hluboko ohnutý lovil v kufru, tak mu koukal jen ten zadek v tangách. Policajti zaveleli něco jako ústup, jedem a nechali ho tam samotného a když se nakonec vysoukal hlavou z kufru zbyl tam po nich jen závan oleje.

Jj (Ne, 21. 2. 2021 - 18:02)

Nedivil bych se, kdyby z toho měli ti policajti trauma :-) Myslím, že se jim nejspíš zvedl žaludek.
Ale zase mají co vyprávět, jak na ně nějaká buzna vystrčila prdel v dámských kalhotkách

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 17:02)

Ani se těm policistům nedivím. Kdyby na mne nějaký homosexuál takhle vystrčil prdel v tangách, také bych asi s odporem šel pryč.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 22:02)

Nazdar, sú to tieto? https://www.bonprix.sk/style/string-slipy-5-ks
A ako sú elastické? A veľkosť sedí ci radšej väčšie?

Reklama

Přidat komentář