Reklama

Nahý zadek dospělé ženy z pohledu malého chlapce

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2002 - 22:08)

Já si myslím, že zadek dospělé ženy malého chlapce svou velikostí překvapí proto, že všechno ostatní vidí kdykoliv a je zvyklý na to, že ruce, nohy atd. má žena větší. Ale nahý zadek vždy vypadá jinak než oblečený a proto je malý chlapec při jeho spatření tak trochu překvapen. Já sám to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti z doby, kdy jsem byl malým chlapcem a poprve jsem nahý zadek dospělé ženy uviděl.

Návštěvník (Čt, 29. 8. 2002 - 18:08)

pro Miloše:ano zadek dospele zeny je vyrazne vetsi nez zadek ditete.Nicmene deti nejsou hloupe a je jen logicke ze dospeli maji VSECHNO vetsi. Deti od malicka srovnavaji ruce, nohy, boty, hlavy... dospelych se svymi, tak proc zrovna zadek by je mel desit?A jeste: je takovy rozdil videt zenu v plavkach nebo kalhotkach a bez nich? Ten zadek je prece porad stejny.

Návštěvník (St, 28. 8. 2002 - 18:08)

Já jsem také něco podobného viděl ve svých osmi letech, byla to asi pětadvacetiletá zdravotní sestřička v lázních, který nás pod sprchami umývala a jednou se v rohu sprch převlékala před námi malými caparty do plavek. Nemohu říci, že byl šok, ale cítil jsem před těmi jejími nahými půlkami respekt, protože je měla o hodně větší než kdokoliv z nás, kteří jsme se tam sprchovali. Tehdy jsem opravdu poprve v životě uviděl, jak velké jsou nahé půlky dospělé ženy a celkem mě ta velikost docela překvapila.

Návštěvník (St, 28. 8. 2002 - 05:08)

Já jsem měl deset let asi před dvaceti lety a tehdy se žádná tanga nenosily a skutečně poprve v životě jsem viděl nahý zadek dospělé ženy ve svých deseti letech, když jsem byl na návštěvě u spolužáka a jeho matka se převlékala v ložnici a byly trochu pootevřené dveře. Nebyl to sice šok, ale mohu říci, že jsem byl trochu překvapen, protože jsem předtím dospělý nahý zadek neviděl a neměl jsem představu, že je ve skutečnosti tak veliký. Myslím, že podobný pocit muselo mít v té době hodně chlapců, když nahou dospělou ženu spatřili například v deseti letech jako já.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 23:08)

Simono, raději mi odpověz na otázku: Je Tvůj nahý zadek dospělé ženy o hodně větší než mrňavoučká prdelečka osmiletého kloučka? Předpokládám, že Tvoje dospělé hýždě jsou určitě nesrovnatelně větší.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 23:08)

Možná by jste se Miloši divil, co už osmiletý hoch viděl. A když jsme u toho, proč by jen chlapec měl mít šok ze ženského zadku ? Co třeba šok osmileté dívenky z dospělého mužského zadku. Ten totiž může být navíc chlupatý a to je pak, že ? Člověče, stůjte na zemi .....

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 23:08)

Radko, chápeš, jak veliké jsou Tvé nahé půlky dospělé ženy ve srovnání s mrňavoučkým zadečkem osmiletého kloučka a uvědomuješ si, jak obrovské jsou v jeho očích, když je uvidí nahé poprve v životě a předtím viděl jen maličké zadečky svých spolužáků při společném sprchování?

Návštěvník (Út, 27. 8. 2002 - 19:08)

Jednou mě můj tehdy desetiletý synovec poprosil, abych mu ukázala nahý zadek. K jeho údivu jsem si klidně stáhla tepláky a můj dospělý zadek jsem mu ukázala.

Lída (So, 20. 2. 2021 - 09:02)

Stalo se mi to samé že syn chtěl ukázat n kundičku a ještěsi na ni sahnout.Kupodivu to proběhlo v klidu.Je mu 10 let.

Návštěvník (St, 21. 8. 2002 - 23:08)

Domnívám se, že malého osmiletého chlapce je opravdu potřeba před některými věcmi chránit. Například před totální lidskou blbostí, protože takové setkání může být pro něho šokem. Pohled na ženský zadek mu nijak neuškodí, ten ovšem zase může být velice nebezpečný zapšklým puritánům, kteří si nejsou ochotni přiznat, že ho mají a používají stejně jako všichni ostatní.

Návštěvník (Čt, 15. 8. 2002 - 08:08)

no jak se tak tady koukam na tu diskusi, myslim si, ze nejlepsi je liberalni vychova, ja si pamatuji, ze jsem spehovala rodice pri koupani se klicovou dirkou, bylo to proto, ze proste byli puritani a prede mnou se schovavali, abych zabranila necemu takovemu u sveho ditete, postupovala jsem uz od malicka jinak, proste jsme se od malicka koupali s ditetem ve vane a tomu to ted ani neprijde, dceri je jiz 11 let a vubec ji nepripada divne kdyz se s nama obema ( mame velkou vanu ) koupe a kdyz chodime nazí. odpadlo spehovani a soky z nahych zadku i :o) - předků

Návštěvník (St, 14. 8. 2002 - 21:08)

Před deseti lety se ale tanga nenosily a tak stačilo, aby si žena před malým chlapcem neuváženě ve stoje sundala plavky anebo se zapomněla zamknout v koupelně, když tam stála před zrcadlem otočena svým nahým zadkem ke dveřím a šok byl na světě.

Návštěvník (St, 7. 8. 2002 - 11:08)

Myslím, že každý malý chlapec byl někdy v životě na koupališti a i když tam neuvidí úplně nahou ženu, dnes nosí většina žen tanga a proto nemyslím, že by pohled na ženský zadek byl pro něho tak šokující.

Návštěvník (St, 7. 8. 2002 - 01:08)

Šárko, tak si porovnej, jak velký je Tvůj zadek dospělé ženy proti malinkému zadečku osmiletého školáka a představ si, jak obrovský musí být Tvůj nahý zadek v jeho očích, když ho uvidí poprve v životě.

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 12:07)

Pokud by byla pravda to, o čem se tu diskutuje, musela by být většina mužů celoživotně postižena šokem, protože každý kluk někdy poprve v životě viděl nahý ženský zadek! To je přece nesmysl!!!

Návštěvník (St, 24. 7. 2002 - 02:07)

Je fakt, že v některých rodinách jsou děti opravdu chráněny před pohledem na nahé dospělé tělo. Tak se potom klidně může stát, že takový malý chlapec uvidí poprve nahou ženu až třeba v osmi letech. Ta žena nemusí být vůbec nijak silné postavy, i průměrná žena má o hodně větší hýždě než takový školák a mohou v jeho očích vypadat jako vyloženě obrovské, když je uvidí poprve v životě.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2002 - 20:07)

Nevim, ale myslim, ze rodice by museli byt hrozni puritani, aby sve dite uchranili pred pohledem na nahe dospele telo.U nas doma nikdy problem s prevlekanim ani koupanim problem nebyl. Proto to mne ani memu braskovi nebylo divne. Kdyz jsem byla mensi, normalne jsem se s rodici koupala ve vane (dokud jsme se vesli :o) a braska jakbysmet.Mozna mam liberalni rodice a nebo jsme meli maly byt :o)Proste dneska uz se to tak nebere, alespon v normalnich rodinach.

Návštěvník (Út, 16. 7. 2002 - 11:07)

Zhruba od svých 12 let jsem mohl nejednou vidět svou značně silnou maminku s nahým zadkem když si dávala klystýr nejprve ona, abych viděl, že to nic není, a pak jsem jej dostal já-a neměl jsem z toho žádný šok!Klidně si vyhrnula přede mnou noční košili, posadila se na posteli na mísu a po naplnění se vyprázdnila-mohl jsem ji přitom vidět, pomáhat ji, a přesně to samé jsem pak zažil já, kdy mi zase pomáhala maminka.Žádný šok, žádná hrůza-nic takového.

Návštěvník (Út, 16. 7. 2002 - 06:07)

Je to blbost, jaký šok?? Myslíte si, že 8 letý kluk nebyl nikdy na koupálku, u vody atd.. Tam nosej i pěkně tlustý ženský tanga a to jsou pak prdele a stehna, tak to by musely být pak šoky.

Návštěvník (Po, 15. 7. 2002 - 16:07)

To je fakt prdel ! :-)

Reklama

Přidat komentář