Reklama

Svádění synem

Máminyprsa (Pá, 3. 3. 2023 - 02:03)

Si jeho matka. Tak se ho zeptat a pomoct mu. Jestli chce jen sahat na prsa a koukat proč ne? Lepší než aby otravoval někde jinde a něco se stalo. Nám to doma klape taková vzájemná výpomoc. Svět se nezboří a da se to i hezky užit :) a ne se stresovat

Míša (So, 21. 1. 2023 - 22:01)

Dobrý večer bylo to takhle tě můj taťka se hadal s mojí mamkou a šel pric a mamka byla sem nou doma sama a je hezká její 33let a mě je 19 a je furt hezká byla v kuchyni a dělala si kávu a byla ve spodní prádle a na jednou nic mě mamka šla kemne a řekla že chci něco jídlo a jsem ji řekl že nic nechci a vona řekla že ok a pak jsem ji řekl mamce že jaký má broblem a vona mi řekla že taťka ji nechal pak šla do pokoje a večer jsem slišel jaky zvuky a šel jsem dám no a dám byla mamka sama v posteli a byla sexy i její piča ráno dělala zase kávu a já jsem jedl a u stolu jsem viděl jak mě mamka volá mám jménem a šel jsem zani a koukali jsme se na komediji a sedílisme na gouči a já jsem dal ruku máme na nohu a mamka name koukla a šla prič a já jsem ho honil a mamka mě viděla a řekla co dělám s šurakem a šla kemně už mi ho kouřila a řekla mi ho že mám ho velkého 24cm a pak jsem ji dal na postel a šukal jsem ji tak dlouho a tvrdé a stříknu jsem ji do píči a pak mi Řekla Budem dělat furt ráno i večer 8 denně a pak mě řekla že mě chce ho zase kouřit a šukat že chce a pak mi řekla že je těhotná sem nou že je rada že chodí se synem tak už se 7 měsíců spolu a mamka chce semnou svadbu a šukam ji furt

Pavel (Ne, 22. 1. 2023 - 08:01)

Jsi dobrý debil, tebe měla matka ve 14??? Když si vymýšlíš tak ať je to trošku reálné, o velikosti tvého pindíka už vůbec nemluvím. Ale je jasné jestli u toho i honíš, nejde zvládat vše

Míša (So, 21. 1. 2023 - 22:01)

Dobrý večer bylo to takhle tě můj taťka se hadal s mojí mamkou a šel pric a mamka byla sem nou doma sama a je hezká její 33let a mě je 19 a je furt hezká byla v kuchyni a dělala si kávu a byla ve spodní prádle a na jednou nic mě mamka šla kemne a řekla že chci něco jídlo a jsem ji řekl že nic nechci a vona řekla že ok a pak jsem ji řekl mamce že jaký má broblem a vona mi řekla že taťka ji nechal pak šla do pokoje a večer jsem slišel jaky zvuky a šel jsem dám no a dám byla mamka sama v posteli a byla sexy i její piča ráno dělala zase kávu a já jsem jedl a u stolu jsem viděl jak mě mamka volá mám jménem a šel jsem zani a koukali jsme se na komediji a sedílisme na gouči a já jsem dal ruku máme na nohu a mamka name koukla a šla prič a já jsem ho honil a mamka mě viděla a řekla co dělám s šurakem a šla kemně už mi ho kouřila a řekla mi ho že mám ho velkého 24cm a pak jsem ji dal na postel a šukal jsem ji tak dlouho a tvrdé a stříknu jsem ji do píči a pak mi Řekla Budem dělat furt ráno i večer 8 denně a pak mě řekla že mě chce ho zase kouřit a šukat že chce a pak mi řekla že je těhotná sem nou že je rada že chodí se synem tak už se 7 měsíců spolu a mamka chce semnou svadbu a šukam ji furt

Radek (Po, 15. 2. 2021 - 13:02)

Nevím jestli to bude fungovat ale možná bych ho nechal se s vámi pomilovat (dobrý a pořádný sex) a řekla by jste že už nikdy víc. Možná by skončil.

Zdeněk (Ne, 27. 12. 2020 - 11:12)

Podrž mu a bude klid

Romana (Ne, 27. 12. 2020 - 13:12)

To si myslím že by nebyl dobrý nápad, on už samozřejmě ví dobře jak si ho vyhonit už 3 roky ode mne .Ano je to tak ,když jsem si všimla že si s malým hraje trošku jinak než když byl malý tak jsem mu několikrát ukázala jak se to dělá a od tý doby to dělá 2 krát denně. Prý mu to takle vyhovuje , ja hlavně kontroluju aby se pořádně omyl .

kubakubula (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Nevím, jak vypadá vaše mazlení. Pokud i ty spíš nahá, tak mi to připomíná naše mazlení s mamkou. Nebylo to každý večer, ale naše bylo sobotní ráno a dopoledne. Po probuzení a vyčůrání jsem upaloval za mamkou do její ložnice a vlezl k ní pod deku. Povídali jsme si o všem možném, já k ní přitulený, oba nazí. Někdy jsme se škádlili a jako prali, jindy pak zase šimrali tam, kde jsem byli nejvíc lochtiví. Často jsem při tom míval erekci, jak jsem se tulil k mamce a třel se o ní. K souloži sice nikdy nedošlo, ale stříkal jsem skoro vždycky. I mamka bývala trošku vzrušená. Myslím, že takové mazlení dotažené do krásného konce by se tvému synovi jistě moooc líbilo.

Default User Image
Jojo (Po, 9. 10. 2023 - 03:10)

Přesně takhle se s mamkou mazlime. SME oba nazí pod dekou a někdy si na ni vlezu a otirame se o sebe a já se pokaždý z toho udělám i několikrát.nad to baví takže kdykoliv to jde tak blbneme. 

Reklama

Přidat komentář