Reklama

Svádění synem

Simona (Ne, 3. 1. 2021 - 20:01)

ano ? a to je přímo rodinný kemp ? jak to vyjde finančně ? a je to dobře vybavené ?

Petra (Ne, 3. 1. 2021 - 20:01)

Ano, záleží jak moc jste nároční nás 10 dni vyšlo na 50tis

simona (Ne, 3. 1. 2021 - 20:01)

mohla byste mi prosím napsat na email [email protected] ? ráda bych se pár věcí zeptala

Salcisg (Po, 28. 12. 2020 - 16:12)

Ahoj,
Jmenuji se Martin je mi 36.let a mám svou rodinu. Občas když jedu ke své mamce sam prespim u ni. Vim ze je to divne ale rad se před ni ukazuji nahy a moc me to vzrusuje,chtěl bych vedet jestli ji pohled na me privozuje take hříšné myšlenky jako ona privozuje me. Má někdo podobnou zkusenost? Dekuji za odpoved

Naďa (St, 6. 1. 2021 - 15:01)

Můj syn má 40 a je to hezký chlap, něco v sobě má, ale určitě bych nešla za ním a nezkoušela něco, také už mi není 20 ale přes 60, ženy v takovém věku myslí trochu jinak

Abe (Út, 29. 12. 2020 - 22:12)

Já býval před matkou často nahý. Jako malého kluka mne tím trestala, býval jsem často bezdůvodně bit. Jako dospělý jsem trestal já jí. Nikdy mezi námi nedošlo ke styku, ale honit se před mámou mne bavilo, zvláště když neměla chlapa, a ta jich měla. Jenže si to kazila svojí povahou a nevyzpytatelnou hysterií. Trpěla. I tvoje trpí také, i když je určitě hodná. Buďto s tím přestaň, nebo jí nalej čistého vína a můžete se i nekoitálně uspokojovat společně. Moje matka to dokázala i ve vysokém věku.

Anonym (Po, 28. 12. 2020 - 23:12)

Já si s ní predstavuju líbání

Běta (Ne, 27. 12. 2020 - 23:12)

Mám tři syny. Jako malým jsem jim myla pindíky a přetahovala předkožky, dokud si to nezačali dělat sami, což přirozeně přešlo k honění a semenění. Vždy jsem dodržovala jejich soukromí a pokud možno, je při tom nerušila. Zvědavá jsem byla, i vzrušená, ale nepřeháněla jsem to. Doběhl mne až ten nejmladší. Manžel i starší kluci pracují a já jsem teď s ním doma sama. Včera za mnou přišel, že prý má na ptáčku nějaký pupínek. Chtěla jsem se podívat. Pěkně mu stál a byl velký a tvrdý. Když jsem mu ho prohlížela, nic jsem nenašla. Najednou mne chytil za ruku, přitiskl mi jí k ptákovi a začal přirážet. Než jsem se vzpamatovala, tak mu v něm začlo škubat, vykřikl a hodně stříkal. Pak se začal smát a křičel. Konečně jsem vošukal mámu. Dostal pár na holou, ale já byla úplně mokrá a rozrušená. Vykoktala jsem, že už nikdy a že se má honit a ne se mnou. Pak jsem se musela zamknout v koupeně a udělat si to také. Určitě tuší, co mi způsobil. Pořád na to musím myslet a on z toho má srandu.

Dana (Po, 28. 12. 2020 - 00:12)

Manžel a synové pracují i o vánocích?

Běta (Po, 28. 12. 2020 - 00:12)

Pracují na dráze u ČD i o svátcích. Zajímá tě ještě něco?

Dana (Po, 28. 12. 2020 - 00:12)

Ano, ale ozvu se příště. Teď už jsem hotová a jdu spát. Dobrou noc.

Romana (Ne, 27. 12. 2020 - 10:12)

Můj mladej 16 ,no ale vypada tak na 13 je už vcelku velkej kluk ale srdcem tak na 10 . Minulej týden přišel ke mě večer do ložnice a zeptal se mě jestly by se mnou mohl spát že ho bolí bricho , na sobě měl jen tričko v kterém běžně spí .No tak pojď řekla jsem ,hupnul pod deku a hned se ke mě přitisknul že jsem cítila i jeho malýho . Ale zaregistrovala jsem že vůbec necítím těch pár chloupků které mu už vyrašily a tak jsem ho odkryla a uviděla jeho malýho úplně holýho jako byl dřív když byl mladší ,co jsi to udělal s těma chloupkama ?zeptala jsem se ,on na to že nechce být velký a dospělý ale naopak ! Že by chtěl být pořád malý abych se s ním mazlila a měla ho ráda a tak si ty chloupky uplně oholil .Řekla jsem mu že chloupky nejsou důkazem o tom jestly ho budu mít ráda a že se může přijít pomazlit kdy bude chtít. No a tak se chodí pomazlit každý večer.

Vera (So, 26. 12. 2020 - 15:12)

Já si toho u syna 15 let všimla poprvé letos v létě když jsem se slunila na zahradě v plavkách. Šmíroval mě za záclonou a asi si ho i honil, také v posední době občas nacházím mé hezky vyškrobené použité spodní prádlo. Někdy se tomu směji, někdy mě napadnou i neslušné představy, potom nad tím co se děje s ním i se mnou kroutím jen hlavou, ale co s tím nadělám? Nic. Můžu jen doufat že až konečně pozná nějakou tu dívku tak ho snad takové myšlenky přejdou a mne také.

Tomos (Čt, 24. 12. 2020 - 16:12)

Mě by stačilo kdyby mě nechala alespoň osahávat její krásné tělo, nohy, stehna, prsa, líbat jí po těle,sát její bradavky a vyhonila mě u toho, nebo bych se vyhonil sám.

Kluk (Čt, 26. 11. 2020 - 11:11)

Dodatek....
Máma je silnější s 2.5 prsama a neskutečně krásnou velkou macatou kundickou. Je vissi než Já takže to děláme jen ve stoje a kdekoli. Prostě ji obejmu a ona ji nastavi tak aby sem tam zajel a neslikala se.....ona miluje moje sperma když ji to tam vystrikam tak si to tam nechává. Jako stačí minuta a já sem hotovej . Není nic lepšího než máma. Je to blbý ale je to tak. Myslím že spousta kluků něco zkusilo na mámu. A rád řeknu detaili pokid chceme

Abe (Čt, 26. 11. 2020 - 23:11)

Já jsem mámu neměl, protože ona nechtěla a dělala vše, abych nechtěl ani já. Já to pokorně respektoval. Navíc ona měla velkou pochvu a já, jak ona říkala maličkého camprdlíka. Mám nadprůměráka, ale podle velikosti jejího robertka bych na ní stejně neměl. Masturbovat jsem musel, ale dotknout se jí, bylo tabu.

jw (Čt, 3. 12. 2020 - 10:12)

Píšete doslova, že jste mámu neměl protože ona nechtěla a dělala vše aby jste ji nechtěl ani vy, a že jste to pokorně respektoval. To znamená že jste se tady nechtěně prořekl a přiznal se k tomu že jste matku sexuálně chtěl a obtěžoval ji tedy jen vy a ne vaše matka jak tady v různých diskuzích pořád popisujete.

Abe (Čt, 3. 12. 2020 - 22:12)

Perfektní sexuologická analýza. Až na to, že jsem matku nikdy neobtěžoval, protože bych se se zlou potázal. Co jsem si myslel je nepodstatné. Několik sexuologických vyšetření v dětství, nepotvrdilo incestní úchylku. Vaší fantazii ovšem meze klást nemohu.

Návštěvník (Pá, 4. 12. 2020 - 20:12)

Zamotáváš se do toho čím dál tím více. Jako sexuologické vyšetření u nezletilého může doporučit jen dětský lékař na žádost jednoho z rodičů, nebo soud na žádost sociálky, tedy konkrétně odboru péče o nezletilé děti. Proč by tě asi posílali na takové vyšetření? Muselo to mít tedy konkrétní důvod. Dále tvrdíš že jsi takové vyšetření podstoupil několikrát a to značí že to s tebou asi nebylo v tvém mládí jednoduché, a tvé činy tě dovedli k opakovanému sexuologickému vyšetření. Dále uvádíš že tvé vyšetření bylo negativní na incestní úchylku, z toho lze odvodit že tě vyšetřovali na oidipovský komplex a tímto směrem je s největší pravděpodobnosti mohla nasměrovat jen tvá matka kterou jsi tím obtěžoval a o které zde i když trochu v jiné formě pořád píšeš. Nechci ti do toho kecat, ale zvaž možnost se tady ke všemu vyjádřit konečně pravdivě.

Abe (Pá, 4. 12. 2020 - 21:12)

Nemusím se vyjadřovat vůbec k ničemu. Máš mezery ve vzdělání, protože oidipovský komplex je předpokladem incestu a úzce s ním souvisí. Důvod mých návštěv na sexuologii jsem zmiňoval na jiném místě. Vzhledem k tomu, že se o mne intenzivně zajímáš, vyhledej. Snad ti pomůže, že matka byla vypjatá hysterka, která mne nenáviděla v podstatě celý svůj život.

Reklama

Přidat komentář