Reklama

Svádění synem

Návštěvník (Út, 15. 6. 2021 - 22:06)

To si užiješ , mít v těle takové péro je zážitek !

Veronika (St, 16. 6. 2021 - 09:06)

Už jsem s ním měla sex, když do mě zasunul to 32cm dlouhé pero úplně jsem křičela slasti, je to něco úžasného, měla jsem to udělat už dřív

Pavla (St, 16. 6. 2021 - 09:06)

To by se mi také líbilo kdyby ho měl můj syn tak velkého, zatím ho má jen 18cm, ale je mu teprve 12 let, snad mu také naroste

Kozlice (Pá, 28. 5. 2021 - 21:05)

Nastat a rozmazat...

Eva (Čt, 27. 5. 2021 - 23:05)

Syn mi stále říká, že jsem krásná a že mne miluje. Je to dobytek jako ten váš?

Petra (Čt, 27. 5. 2021 - 21:05)

Můj syn přede mnou svalne chodí nahaty, má ho vážně velkého myslím tak okolo 25cm, říkala jsem mu ať toho nechá ale on se předvádí. Jsem z něj hodně nadrzena

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 11:05)

Matka mě přitahovala od mých čtrnácti kdy jsem si i začal honit péro s jejím spodním prádlem a začal ji také různě šmírovat. Myslím že si toho u mě všimla tak v mých šestnácti letech kdy jsem byl z té myšlenky o našem společném intimním životě pořád tak nadržený že už to ani před ní nešlo kolikrát utajit a stávaly se mi takové různé věci. Třeba jsme spolu někam jeli autem a matka řídila jen v krátkých letních šatičkách, já viděl ty její nádherné masité nožičky, stehna, lýtka, kotníčky, ve výstřihu se jí těsnili v podprsence její naducané čtyřky prsa, a i když jsem se hodně snažil na to nemyslet tak se mi z toho samozřejmě postavilo péro. Byl jsem naostro jen ve volných šortkách a tričku tak že toho mého ztopořeného 19cm dlouhého ptáka nešlo nějak před ní utajit. Když si toho tenkrát moje jinak pořád hovorná matka všimla tak se mi ještě letmo jakoby nic párkrát podívala na ten můj vůdcův stan, pak koukla na mě, zmlkla a bylo na ní poznat že je z toho tak trochu nervózní. Já byl z toho taky tak trochu vedle a raději jsem se ani neodvážil na matku podívat. Takových příhod bylo více a časem jsem si u matky všiml že i ona po mě tak divně kouká. No ale to bylo tak asi vše.

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 07:05)

Škoda že neni večer,po takový pohádce bych usnul razdva

Návštěvník (Čt, 20. 5. 2021 - 07:05)

Moje máma taky milovala když sem ve vaně před ní honil a dotýkali se jí. Mohl sem na ni i stříkat. Nikdy sme pohlavní vstyk neměli i když bych to chtěl zkusit stříkat v ní. A i po letech když kni přijedu tak potaji děláme naše tajemství ale trochu jinak než dřív. Pokid někdo chce napište mi email můžu zaslat fotky jak ho mám V mame

Default User Image
jan (So, 9. 9. 2023 - 17:09)

Pošli mi tu fotku.

Matka (So, 29. 5. 2021 - 21:05)

Tak mi prozrad jak mám syna ojet

stenly (Ne, 6. 6. 2021 - 19:06)

nevim jak to mas doma se sexem.ja nevim ale kdo ma syna nejlip pripravit do zivota nez matka.

Syn (St, 19. 5. 2021 - 07:05)

Mamce je 47 není nejkrásnější ale nahá je úžasná fakt. Asi sem ujetej protože miluju když se koupe a já ji můžu pozorovat nahou. Hrozně mě vzrušuje její velká macata kundicka....nechá mě kni vlest i do vany a koupat se sní. kdyz SME doma sami tak SME nahý a nechá mě si na ni lehnout a otírat se oni....

adel (St, 19. 5. 2021 - 16:05)

Spousta matek nachází vzrušení v tom že si tajně představují sexuální
a milostné vztahy se svými syny. U žen je to stejné jako u mužů, jen muži to dávají více najevo.

Syn (Čt, 20. 5. 2021 - 06:05)

Mamka mi to dávala najevo svou nahotou když SME byli sami. Tak u mě to bylo znát jinak. Strašné rád sem jí ho předváděl když mi stál... Jí se to moc líbilo.

Syn (St, 12. 5. 2021 - 11:05)

Skusil jsem to,sla do koupelny a musi jit kolem pokoje,nechal jsem pootevrene dvere,na zemi moje slipy a otoceny tak ze ji nevitim ale ona presne videla ze si honim a olizuju jeji kalhotky,busilo mi srdce tak ze by mi mozna prasklo ale delal jsem to dal a zakaslala a s usmevem si sedla na postel a roztahla nohy a rekla,vim ze trapim ja tebe a tohle co vidim zase trapi me tak pojd at nemusis mi brat kalhotky,teda takovou lizacku jsem jeste nikdy nevidel,jak strasne tekla,uz tomu verim ze zena dokaze tect pri vzriseni a ja ji nastrikal do pusy,potom brecela ale slibili jsme si ze nikdy nevyplave ven,je uzesna.

Monika (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Když ženy poznají že má někdo zájem o jejich spodní prádlo tak je to také dokáže hezky vzrušit.

Erik (Út, 4. 5. 2021 - 01:05)

Spolehni se na to, že o tom ví, ale zachovává intimitu.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 01:05)

Proč myslíš? Pravda je že ono to není nic proti ničemu vím že by ztoho nedělala skandál

Vašek (Po, 3. 5. 2021 - 04:05)

oprava nezkusí

Reklama

Přidat komentář