Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

Když je to nedopatřením, může to být nepříjemné, nebo naopak, podle toho jak to obě strany vyhodnotí. Pokud je to úmyslné, může to být posuzováno jako exhibicionismus, který se u žen většinou toleruje. U mužů většinou nikoli.

Pavkol (Čt, 5. 8. 2021 - 18:08)

už sem to psal na různých tomu věnovaných vláknech několikrát možná že zrovna tady v roce 2009 jsem to štěstí se svojí tehdejší přítelkyní měl vidět jí jak čůrá jenže... k tomu voyeurismu z mé strany došlo v dubnu 2009 a k další schůzce až v červnu téhož roku. Třeba mi to že jí to asi vadilo dala najevo právě tou dvouměsíční odmlkou

Pavkol (Čt, 5. 8. 2021 - 17:08)

obávám se že to vážně nemyslíš takhle per huba by to asi žádná holka neřekla nebo v tomhle případě nenapsala

Pavkol (Čt, 5. 8. 2021 - 09:08)

tak koukám že ze své přezdívky vyndám v al (Pako) a bude to bohužel pravda :( ach jo já jsem smolař nejdřív nic a když se někdo nabídne tak nechytnu šanci za pačesy

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 09:08)

curat s rukama za zady? to si pocuraj boty. A jak jste curaly vy holky?

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 09:08)

Když přede mnou dívka, nebo žena čůrala, věděl jsem, že je to na vážnější vztah. Poprvé, když mi byly asi čtyři roky. Ta dotyčná mi posílala vzkazy že mne miluje, desítky let.

Eva (Čt, 5. 8. 2021 - 10:08)

Měl jsi s ní něco?

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 10:08)

Bohužel. Jako děti jsme se jen mazlili, včetně pohlaví. Vyrostla z ní krásná dívka, ale brzo se vdala. Když nám bylo asi třicet, náhodou jsme se potkali. Zareagovala tak, že manžel, který s ní šel, jí dal takovou facku, že málem upadla. Bylo mi jí líto. Byla to hodná holka a já jsem hodný kluk. Bylo by jí se mnou líp.

Fanny (Ne, 18. 7. 2021 - 14:07)

Tak jsme byli s přítelkyní na houbách, a v lese se nám začalo chtít čurat. Zašli jsme k lesní cestě, tam si vedle sebe dřepli a docela dost dlouho močili. Musím říct, že čurání na bobku je super, nejlépe si vyprázdnit močak.

Péťa (Čt, 15. 7. 2021 - 19:07)

Jak to děláte když ste někde v přírodě, potřebujete čůrat a máte menstruaci? Zvládáte si u toho i v pohodě vyměnit v pohodě vyměnit vložku nebo tampón?

Jana (Čt, 22. 7. 2021 - 00:07)

Jasně, že to musíme zvládnout. Někdy se musím přebalit, i když čurat nepotřebuji. Druhý a třetí den krvácím docela dost a musím se pořádně utřít, abych nešpinila kalhotky. Já tam tu vložku ani tampón nikdy nenechávám pohozené. Vždycky to sbalím s sebou.

Pavkol (Ne, 4. 7. 2021 - 08:07)

taky že jo od zítřka se na tyhlety dvě stránky nai na doktorku vůbec radši už neodívám akorát mě to kazí, dál píši po celé doktorce

Pavkol (Ne, 20. 6. 2021 - 07:06)

jediný takový zážitek mám z roku 2009 to jsem viděl jak čůrala moje tehdejší přítelkyně kristýna mindu si zakryla ale prýští proud jsem viděl. Sice mi nedávala najevo že by jí moje zvědavost vadila ale po tomto zážitku se se mnou sešla až asi za dva měsíce takže jí to asi vadilo jen mi to nedokázala říct

Návštěvník (Ne, 20. 6. 2021 - 06:06)

Holky, prdíte při čůrání?

M (So, 19. 6. 2021 - 22:06)

Kdyby vás někdo viděl vy to uděllai naschvál a on vám řekl, jeslti mu nepočůráte ruku či se nevyčůráte do pusy, co by ste udělali?

Steve (Čt, 17. 6. 2021 - 01:06)

Zvláštní že ženy tvrdí o nás chlapech, že to máme prý lepší se chcaním venku, že se přikrčíme ke stromu a vychčijeme ... No fajn, ale zase tu anténu musíme vystrčit a ještě u toho stojíme, čili je na to dobře vidět pokud není zákryt ... Ženy to mají jdnodušší v tom, že si jen čupnou a teče to ... a nic jim není vpodstatě vidět, kor když mají šaty či sukni ... Takže co vlastně chlapům milé ženy v tomto závidíte? Spíš je to o tom studu či nestudu, psychice ... ženy by se asi nevymočili kdyby měli čůrat do záchodů vedle ssebe bez kabinky ... tak jako my chlapi máme pisoáry či čuráme do žlábku vedle ssebe ... K tomu máme my chlapi nevýhodu, že nám hrozí u toho erekce ... to vy ženy neznáte protože se vám tam žádná tělíska nikde netopoří. :-D Nedejbože viditelný problém že ... (tak jako máme my)

No nemám pravdu?

Návštěvník (Čt, 24. 6. 2021 - 18:06)

Tak, nam je zkratka videt. Me ho takhle videla jedna holka. Ona potrebovala do krovi, me se chtelo taky tak jsem sel o kus dal a mocil tak abych byl zady k ni az bude prichazet. Jeste jeden kluk cekal na zhruba na moji urovni. Ja mel hroznej proud takze jsem mocil dost dlouho a ona uz mezitim prisla. Jenze cekali o kousek dal takze me videli i vice zepredu. Az pak mi doslo ze ona zamerne vyuzila situace aby videla moje pero. Ja byl osvetlen lampou takze na me byl o to lepsi vyhled. Videla tak i to ze jsem ho zandal do kalhot s odkrytym zaludem, co ji asi prekvapilo ze to tak mam - potom se na me totiz tak zvlastne koukla, takze to bylo jasny.

Zdeněk (Čt, 17. 6. 2021 - 04:06)

Už toho nech, na ty tvoje výplody není nikdo zvědavý, jestli se nudíš, vem lopatu a krumpáč a jdi něco pořádného dělat.

Steve (Ne, 20. 6. 2021 - 00:06)

Mluv o sobě, a né za druhé ... ;-) Ostatně ty tady taky nemusíš psát a číst, nikdo tě přeci nenutí ...

Cynik - realista (Ne, 20. 6. 2021 - 00:06)

Tebe maximáně pochcat, nic víc.

Reklama

Přidat komentář