Reklama

Svádění synem

N (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

Kolikrát si přefilk matku? Odpoved: ani raz a nikdy som tu potrebu ani nemal.

Tak (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

Lucka ja poznam synonyma...kolikrát jsi ojel matku?

N (Ne, 11. 3. 2018 - 16:03)

Perverze znamená...Lucka ja poznam synonyma slova perverzny ;-) zaujimalo ma ale tvoje vnimanie niecoho, co je oznacene ako perverzne. Je to nieco zle, neziaduce, co je treba nejakym sposobom zakazat, znicit, eliminovat?
a nepovedal som, ze "perverzne" chovanie sa obmedzuje na urcitu rasu. To, co som spomenul mala byt taka paralela, z ktorej vyplyva, ze slovom "zvrateny" sa daju pomenovat nie len deje vztahujuce sa k sexu, ale vztahom ako takym. V pouzitom priklade, rasovy motiv, ktory so vztahmi priamo suvisi. Zaklad je ale v oboch pripadoch rovnaky, zakazanie a trestanie rozdielnosti. Ale na zaklade coho?
Priklad. Surodencom su pod hrozbou trestu ZAKAZANE vzajomne sexualne interakcie. Zaujima ma rozumny dovod, preco? Pretoze mna nikto z rodiny sexualne nepritahuje, tak teraz to vnutim ostatnym ako normu a "normalne" spravanie a kto bude iny, toho oznacim za "perverzneho" v zmysle zleho, choreho, "nenormalneho"?
Keby sa o tych dvoch nevedelo, ze su pribuzni, vsetko je v poriadku. Lasku im spolocnost "schvali" ked sa zisti, ze su pribuzni, ich lasku oznaci ako "perverznu, nenormalnu" Zaujima ma ROZUMNY dovod preco je to tak.

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

perverzne znamena zle? alebo...Perverze znamená zvrácenost,zvrhlost,úchylnost.Nepleť dohromady perverzi ve vztazích a sexu s rasizmem.Perverzní chování se neomezuje na určitou rasu.Existuje napříč rasovým spektrem,míšence nevyjímaje.

Dotaz (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

perverzne znamena zle? alebo...Kolikrát si přefilk matku?

N (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

Pokud pomineme perverznost...perverzne znamena zle? alebo len nehodnotiaci opis v zmysle cierne, biele?
a spolocenska unosnost, otazka je, o co sa ta spolocenska unosnost vlastne opiera? Nie je to len chovanie stada? Nie je to tak, ze par volov na zaklade vlastnych zaujmov zabuci, ide sa tymto smerom a stado len slepo nasleduje? Kedysi bola a niekde stale pretrvava spolocenska neunosnost vztahov ludi s rozdielnou farbou pleti. O akom vyvojovom stupni takej spolocnosti to hovori?

luci (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

Preco maju ludia potrebu...Pokud pomineme perverznost aktu a nedojde ke zplození potomka,tak "problém"není.Ale rozhodně by se tím nikdo chlubit neměl.Je to minimálně společensky neúnosné.

jdi (Ne, 11. 3. 2018 - 13:03)

Preco maju ludia potrebu...se vykoupat v pančuškách a dej pokoj.

N (Ne, 11. 3. 2018 - 13:03)

Preco maju ludia potrebu ovladat a diktovat druhym, co je "normalne" a co nie?
Ona sexualne pritahuje jeho, on sexualne pritahuje ju, nahodou su ale rodina a uz je problem na svete. Preco? Co keby nevedeli o tom, ze su rodina? Napriklad brat a sestra, po narodeni by boli adoptovani a vyrastali oddelene a po rokoch by sa stretli a zalubili sa do seba. Kto ma pravo ich sudit? A na zaklade coho? Nejakych vymyslenych paragrafov?
Matka a syn? Otec a dcera? Ked sa prestanu do toho miesat vsetky tie clovekom umelo vytvorene prikazy, zakazy, co zostane? Normalna bezna samicka a normalny bezny samcek a ich vzajomna inerakcia. Ked sa neberu do uvahy pripadne dedicne zalezitosti, v com je problem?

Tony (So, 10. 3. 2018 - 14:03)

Osmadvacet.Písla bys na mail?

luci (Pá, 9. 3. 2018 - 21:03)

Kolik ti je,Luci?Osmadvacet.

Tony (Pá, 9. 3. 2018 - 12:03)

Je to opravdu " za...Kolik ti je,Luci?

luci (Pá, 9. 3. 2018 - 10:03)

Tak ono se to prostě tak...Je to opravdu " za hranou".Pokud bych se už incestu dopouštěla,určitě bych se k tomu nepřiznala.

Dan (Pá, 9. 3. 2018 - 09:03)

Tohle je úchylný . Nedovedu...Tak ono se to prostě tak nějak stane. U rozvedených žen celkem běžný jev. Dvě se mi k tomu přiznaly a v celku z toho nedělali vědu. To víš, moralisticky je naladěno hlavně mužské myšlení. Ženy nic neříkají a užívají si.

Dan (Pá, 9. 3. 2018 - 09:03)

Tohle je úchylný . Nedovedu...Tak ono se to prostě tak nějak stane. U rozvedených žen celkem běžný jev. Dvě se mi k tomu přiznaly a v celku z toho nedělali vědu. To víš, moralisticky je naladěno hlavně mužské myšlení. Ženy nic neříkají a užívají si.

johny22 (Út, 27. 2. 2018 - 07:02)

V šukání je každý v...Tohle je úchylný . Nedovedu si představit že bych mnel sex s matkou. A žena co tohle dopustí není matka, ale nadrzena pipina co si zaslouží akorát tak zasit picu.

!!! (Po, 26. 2. 2018 - 08:02)

V šukání je každý v právu,
každý býk má svoji krávu,
i ta bleška mrňavá se
samečkem mrdává!

jinoch (Ne, 25. 2. 2018 - 18:02)

Pokud to klape v sexu mtca a jejímu synovi nic proti tomu nemám.Syn se naučí od matky hodně moc a pak ve svém sexu s partnerkou jsou zkušení jak 50-ti letí!

luci (Ne, 25. 2. 2018 - 16:02)

A když si dávají pozor tak...Můžeš provozovat cokoliv,lidé zákony porušují permanentně.Platilo vždycky a platí dosud:pokud není žalobce,není ani soudce.

šup sem šup tam (Ne, 25. 2. 2018 - 09:02)

A když si dávají pozor tak mužou šustit až se hory zelenají! Je jasné, že s tím nepůjdou na náves nebo někam na veřejnost. Dozorce na to snad nepotřebují.Klukovi se uleví a mátinka když to delší dobu neměla tak to taky uvítá. Nikomu se nic nevošoupe, oboum se uleví a když na to maminka nemůže koukat tak ať při tom zavře oči!

Reklama

Přidat komentář