Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

No, (Čt, 29. 4. 2021 - 22:04)

je pravda, že když si zpětně přečtu Kači příspěvky, tak Lalu hnala do kouta a nutila k obraně. Ona by si ji Lalla podala taky, jenže rodina a ta matka je Laly slabá stránka. A to je hnus.

Návštěvník (Pá, 30. 4. 2021 - 07:04)

Do jakyho kouta ? A proc by ji Lala mela podat, kdyz ji nic zlyho nerekla. Oni se nehadaly. Proc tady se vzdycky nekdo ty lidi snazi rozestvat ?

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 23:04)

Jenomze to je Kači taky slabá stranka,moje taky ,tak chápu ty nucený Kačciny odkolony od strašnyho tématu na půdu, kde Kača byla doma, ty předpisy, pravidla, etc. Chápu obě holky a jsem rada že jsem diskusi stihla

(Čt, 29. 4. 2021 - 23:04)

je taky beru obě jo a Povídkáře taky.

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Copak, zase moralizuješ kdo, komu a co? Byla to rychlá diskuse, nejsem doma, tak píši na mobilu, což mi moc nejde. Byla jsem ráda, že jsem sesumírovala text...A upřímně...mě to tak šokovalo - zabolelo, že jsem musela v hlavě chvilkami přepínat. Že mi je to líto, to je snad jasné i bez psaní. Asi právě proto, že to tak zabolelo, chtěla jsem vědět, co se stalo, abych si to v hlavě srovnala a přesvědčila se, že maminka netrpěla hodiny. A v to věřím...

dotaz (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Kačko a jaké jsou to testy, nejsou to ty šťouchadla? A ještě proč
je dobré si ty testy udělat než se jde na očkování?

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Z krve. Píchnutí není vůbec cítit... Ten test si chci udělat, protože nevím, jaká by byla reakce těla v případě, že bych měla protilátky po prodělaném, bezpříznakovém Covidu...

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Všimli jste si jak Lalla sedla Kače na špek, jak ji Kača zdusila? Přitom je to pořád dokola.

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 22:04)

Vysvětlení nebude?

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Můžeš to nějak rozepsat? To mě zajímá...Lallu mám upřímně ráda, respektuji ji a kdyby nenapsala ten nesmyslný příspěvek o zdravotnictví, tak bych nereagovala, tak jak jsem reagovala...

lalla1 (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Protože s eptáte, proč mažu své příspěvky, tak tentokrát to bylo proto, že jsem se nechala strhnout a napsala několik osobních příspěvků týkajících se umírání mé mámy. A to sem nepatří

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 20:04)

Sama jsem ti to chtěla navrhnout, děsí mne, kolik je tu různých Návštěvníků...a co pak dokáží vytáhnout.

Sany11 (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Zdravim vsechny pritomne i nepritomne. :) Dneska je tu zase krasne cislicko, tak jsem neodolala.
86668.
Jinak ke zdravotnictvi obecne. Je smutne, ze napr. v Nemecku je spousta lekaru a sester, kteri by meli byt v Cechach. Pak by jiste byli ti, co tu zbyli, prijemnejsi. Proc to tak je, nemusim psat.

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 21:04)

Ahoj Sany, jsem ráda, že jsi v pořádku...Ještě kdyby se ozval Fernando, nevím, jestli mi uniká nebo nepíše, ale dlouho jsem ho neviděla...

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 18:04)

Nechci tě trápit, znovu to opakuji, ale já se v tom neorientuji...zaklíněná nebo po pádu na zem (to by se ale muselo zapsat)? Že se starým lidem dělají velice snadno modřiny, ti asi psát nemusím. Uklidňuj se tím, že to nejspíš "několik" hodin nebylo...Druhý pád by mohl nastat i doma...to už je osud. Hlavně si nic nevyčítej. Proč personál nekomuniloval, to nevím...to nechápu. Vím, že toho mají hodně, proto křičí, ale stejně...jednou za tři týdny. Do té nemocnice bych už nikdy nešla.

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Ne, dvakrát zaklíněná, visící v té konstrukci. Promiň strašně mě rozbolela hlava, mám dost

lalla1 (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

.

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Jsem loajální, vím to. Ale i přesto jsem s vedením klinik, i s ředitelstvím často v písemném kontaktu, když se mi něco nelíbí, když se děje nespravedlnost na něčí úkor...a hlavně na úkor slabých. Naštěstí "nahoře" umí naslouchat i obyčejné "téhápce"...Navíc jsem člověk, který přišel o dva milované nejbližší příbuzné...Táta tady mohl být, kdyby jeden, nyní uznávaný, kardiolog uměl přečíst EKG. Bohužel, když se mu udělalo špatně, byli s mámou na chalupě a ten doktor to shodil ze stolu...Nestačila jsem se s ním rozloučit. Máma svůj vztek (žal to nebyl) hodila na mne a já to odnesla psychicky. Teď už s tím umím pracovat, ale nebylo to tak vždycky. Jinak se snažím vidět věci z obou stran, proto sem i ráda chodím...a nesoudím Milu. I když na sebe s Alešem někdy vrčíme, beru ho. Když mě někdo "zdravě" nadzvednete, je to v pořádku. Ale odmítám ty dezinformace, proto se k nim už nevyjadřuji.

Návštěvník (Čt, 29. 4. 2021 - 18:04)

Lalo, už na ni nereaguj, netrap se, vykašli se na to.

Kača (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Někdy je dobré problémy "vyvětrat". Ale ne za cenu, že člověk upadne do deprese...a ne za cenu, že Návštěvníci budou mít žně.

Reklama

Přidat komentář