Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Po, 3. 5. 2021 - 05:05)

Já jsem pevný a tvrdý furt :D kluk 15

Návštěvník (Ne, 2. 5. 2021 - 22:05)

Je mi 15 a mám něco mezi 17-17,5 cm od kořene po žalud, ale příjde mi malý. Jinak co na to říkáte ženský ? Je to málo ? Je to moc? Jsem totiž bez zkušenosti, ale zaučit od starší dámy by se šikla :D

daniel (Út, 27. 4. 2021 - 13:04)

Mám určitě menšího ( 14 cm), ale zkušenosti mám větší než moji tři synové, děvčata si nikdy nestěžovali, naopak jsem měl problém do některých dostat, ale vždy to dopadlo dobře. Děvčata ve škole na základce jsou zvídavá, některá už chodila se ženáči, tančit po barech, a z baru rovnou do školy, kdo říká že to není pravda velmi se mýlí. Spolužák který měl veliký penis, si honil často pod lavicí, neustále mluvil o sexu, byl úplný rodinný břídil, rozvedl se po pár letech pro neschopnost ho kopla ta jeho a od té doby je sám. Mám ze školy pět svobodných, všichni mají společné alkohol, větší péro než já a neschopnost aktu. Jen cintají hlouposti, někteří už neviděli nahou babu celá desetiletí. Já jsem se oženil s dcerou mojí spolužačky, obdělávám pole své, a jsem spokojený, ve svém požehnaném věku mám erekci, moje žena je spokojená, snad mne neskolí covid, spolužáci odchází, jen já tu trčím, a to jsem začal tak brzo. Jestě když jsme měli v šesté třídě Starověké Řecko!

Ondřej Černý (Út, 27. 4. 2021 - 14:04)

Danieli, kolik je synům??

O.

daniel (Út, 27. 4. 2021 - 14:04)

92 a 29

Ondřej Černý (Út, 27. 4. 2021 - 14:04)

Píšeš že máš 3 syny, a nechce se Mě věřit, že by jeden z nich byl starší než jsi ty. :D

daniel (Út, 27. 4. 2021 - 18:04)

asi ano, Hitler byl taky starší než jeho otec.

Zorka (Út, 27. 4. 2021 - 04:04)

Mému chloupky začínají a slušnýho ho má taky. Viděla jsem syna při koupání a člověka by to až vzrušilo.

Eliška (St, 28. 4. 2021 - 07:04)

Synovi právě taky začínají chloupky. Všimla jsem si toho v koupelně. To si ještě i ve vaně stoupl, abych mu utřela záda, ale teď je tomu konec. Jednou, dvakrát se mu při tom začal stavět a hned, že se doutírá sám. Jak jsem zahlédla, tak se mu stavěl pěkně a to ho ještě neměl úplně v erekci.

Žanet (Čt, 29. 4. 2021 - 04:04)

V té koupelně to je klasika. Jakmile tam syn před spaním jde, tak vím, že v té čtvrthodině co je tam, tak se znásilňuje. Vždycky najdu stopy spermií v ústí výtokového otvoru. Jinak ho má na svůj věk už slušnýho když jsem ho jednou nachytala.

Gábina (Út, 27. 4. 2021 - 13:04)

Taky jsem syna zahlédla když si myslel, že ho nikdo nevidí. Spíš si s ním jen hrál, hladil si kulky a tak. Měl ho zhruba snad 12. Nějaké chmíří asi trochu měl taky.

Ondřej Černý (Út, 27. 4. 2021 - 13:04)

Kolik je vlastně synovi?

Gábina (Út, 27. 4. 2021 - 16:04)

Bude mít 13. Na svůj věk ho má asi tak jak většina kluků. Dělat si to začal v deseti.

Pavla (Út, 27. 4. 2021 - 13:04)

Naši kluci už od 11 se chlubí chloupky

Ondřej Černý (Po, 26. 4. 2021 - 10:04)

Vím, o čem je ta diskuse, nevím, proč tu chceš řešit můj věk. V čem Ti to pomůže?

Karla (Po, 26. 4. 2021 - 08:04)

Zrovna nedávno jsem zahlédla syna když vstával z postele. Měl na sobě jenom tričko a trčel mu teda hezky. Musel být chviličku po onanii, jak jsem potom zjistila. Hned jsem se otočila, dělala, že nic nevidím. Měl ho tak jak puboši mívají. Asi něco přes 10.

Steve (Čt, 29. 4. 2021 - 18:04)

Proč by musel být zrovna po onanii? Cožpak neznáš ranní erekci? :-) Když vstává muž, vstává s ním i jeho Frantík.

Návštěvník (Po, 26. 4. 2021 - 08:04)

Ano,tomu se dá,věřit,tj reálné

Lenka (Po, 26. 4. 2021 - 08:04)

Kolik je mu let, že má tak malého? V pubertě už by měl mít alespoň 15cm

Karla (Po, 26. 4. 2021 - 09:04)

Má něco přes 12 roků. Viděla jsem ho jenom na moment a on taky hned skrčil nohy. Píšu přes 10cm, ale mohlo to být k těm 12cti. Před vánoci jsem ho načapala při uspokojování a už tehdy ho měl taky tak podobnýho.

Reklama

Přidat komentář