Reklama

Gamblerství

Petře (Čt, 1. 4. 2021 - 00:04)

Každý to tak má, když se točís v tom kole gamblu, tak neni cesty zpět. Je to jen na tobě. Snad najdeš cestu ven, všechny rady a to, si pamatuj jsou k ničemu, je to jen a jen o tobě. Ten adrenalin musis čerpat jinde..

Petr (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

No adrenalin nemám kde čerpat bohužel :( Už několikrát jsem přemýšlel o nějaké náhradě, ale takto dostupnou náhradu adrenalinu jsem ještě zatím nesehnal. Ono se to řekne lehce, najdi si jinej zdroj adrenalinu, jenže jakej?Jakej jinej adrenalin, kde?

Luboš (Pá, 2. 4. 2021 - 16:04)

Zkus prostě nehrát
Když nebudeš hrát budeš mít čas nebudeš kouřit , nebudeš zanedbávat rodinu, nebudeš se cítit zle.
Je fuk kolik si prohrál nechtěj to nazpátek vem to jako léčbu. Já jsem za svoji léčbu dal několik set tisíc . Lidi mi tu říkali že jsem sráč až nebudu hrát tak pochopím .
Nešlo to hrál jsem každý den do rána většinou . Bylo mi fuk o kolik šlo mi už jen o pocit . Šup a byl jsem na dně z úspor nic jen mega úvěr kontokorent vybraný . Naštěstí jsem spadnul na dno . Neměl jsem s čím hrát . Vydržel jsem týden nehrát a pak to jde samo. Teď si tukam na hlavu. Když jsem chtěl rušit účty poznal jsem co jsou to za individua ti majitelove casin že musíš sepisovat formuláře nestačí jim to volnou formou pak si ještě vymejsli ověřování . A pak ti napíšou stejně že podle účetnictví můžou spravovat tvá data 10 let . Po tomhle si řekneš nasrat už nikdy jim nic nedám zmetkum.

Luki (So, 3. 4. 2021 - 04:04)

Začátky abstinence jsou těžké ,já míval absťák jak kdybych byl na drogách,přestal jsem hrát,přišla strašná nervozita,třásl jsem se v posteli ,nevěděl jsem co z časem ,najednou ho bylo tolik,to nemluvím o tom ,že se musíš naučit zas vnímat peníze ,ne jako čísla na herním účtu ,ale jako něco co chodí jako výplata ,ne něco co se dá bezpracné vyhrát ,já nehraju zhruba rok,ale od prosince jsem se snažil zapsat do registru,ale furt jsem si nalhával,že to dám i bez něj ,nakonec jsem se zapsal,je to jen na rok ,ale můžu mít čistou hlavu

Luboš (So, 3. 4. 2021 - 10:04)

Myslím pokud se zapises znova do rejstříku máš opět rok :-))
Každý rok se zapiš. Nebo nepodavej výmaz a budeš tam pořád .
Já osobně bych to bez registru nedal.
Teď mám taky čas aspoň můžu přemýšlet nad sebou.
Spánek se mi zlepšil ... Nálada prostě vše ok
Jen když si vzpomenu každý měsíc že musím platit ten úvěr a prohrál jsem tak mě to štve, ale vím aspoň že neprohraju už ani korunu.
Abstinenci zdar

Luki (So, 3. 4. 2021 - 11:04)

Ono to slábne a začínáš se vracet k běžnému životu ,nicméně ty dluhy mě štvou taky ,chodím k psychologovi teď už ne tak často jak dříve ,říká ne ještě 6let splácení ale už jen 6let a žádné dluhy navíc ,hrál jsem asi 6let prohrál postupně asi půl milionu ,na gamblera žádná velká částka ,ale i tak to bolí

Anonym (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Líbí se mi slova tvého psychologa, to mě nikdy nenapadlo, že ne ještě, ale už jen... Tak já už jen 4 roky a žádné dluhy navíc. Je to taky ještě pěkná doba, ale když vezmu, jak ten čas utíká. No nic, navarili jsme si, tak teď jíme tu hořkou kaši. Ať se daří všem.

Petr (St, 31. 3. 2021 - 23:03)

Tak se musim zase pochlubit. Zase jsem sahnul na sazky na Tipsportu. Sazel jsem stale, ve dne v noci, nespal jsem. Nemoh jsem za boha usnout kdyz jsem mel vsazeno. Strasne me zajimalo jak to dopadne, ze jsem vubec neusnul. No proste hruza :( Vyhral jsem tam asi 40 tisic, pak jsem to cele prosazel a zbylo le z toho asi 5000, tak ty jsem si nechal. Uz jsem na to tak nasranej, ze uz ted rozhodne nic vsazet nebudu. Kdyz vsazim, tak se vubec nestaram o druhe, zanedbavam se, nejim a jen sazim a kourim. Jsem jak telo bez duse. Sam na sobe si to uvedomuji, ze to co delam je spatne, ale ta touha a ten pocit pri sazeni je proste silnejsi. Nejhorsi je, ze si to vsechno uvedomuji, ale ten POCIT! To je to proc to delam, pro ten pocit. Jsem gambler a gambler vzdy vsechno prohraje. Moc rad bych byl abstinujici gambler, ale nedari se mi to :(

+ (St, 31. 3. 2021 - 17:03)

30

- (St, 31. 3. 2021 - 14:03)

6

- (St, 31. 3. 2021 - 15:03)

98

(St, 31. 3. 2021 - 10:03)

Přestaňte, když se to gamblerství na utomatech rozšíří, tak se to dostane jako Olympijský sport na olmypiádu. Každý borec pak se svou krachnou bude hrát o sto šest, aby co nejvíc prohrál na za vyměřenou dobu.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 04:03)

Léčba někdy může pomoci.

+ (St, 31. 3. 2021 - 00:03)

54

(St, 31. 3. 2021 - 00:03)

Je to věc lákadel. Karpatský člověk(kterým je většina lidí žijících v ČR) žijící v minulém století v horách, neholdoval ani alkoholu. Musel obhospodařit louky, ovce, dělat sýry. Neměl čas se opíjet. Natož aby gamblil nebo hulil a pak nestíhal do kopců. Tohle jsou všechno pseudopotřeby. Potřeba vzahu je skutečná, k někomu, člověku, zvířeti, nebo místu, lidem, přátelům, dětem, rodině. Ale tyhle pseudopotřeby, pravda jsou závislostního typu, je těžké když už závislost jednou někdo má. Ale nezemřete bez nich, jako běz možnosti pít, jíst, močit, vyměšovat, dýchat. A nebudete dlouhodobě strádat, jako bez vztahu, o samotě, deprivován od lidí, od společnosti vizolaci ať už nechtěné nebo vynucené inkarnací.

- (Út, 30. 3. 2021 - 22:03)

44

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 00:03)

Ale fuj!

+ (Út, 30. 3. 2021 - 19:03)

68

Dan (Út, 30. 3. 2021 - 17:03)

Nedávat si lákadlo gamblingu na jeden klik od sebe. Pa se nezvládne impulsivita a chtíč. Vložit si mezi to spoustu kroků a schvalovacích procedur, takže se k tomu už vůbec nedostaneš. Jako přestěhovat se do hor od alkoholu a mít to nejblíž 1000m pěšky , ale výškově k lahvi a doma nic nemít.To si člověk cestou rozmyslí.

- (Po, 29. 3. 2021 - 23:03)

41000

Reklama

Přidat komentář