Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Milan (Pá, 6. 8. 2021 - 08:08)

No a mě se stalo něco podobného
Byl jsem taky v lázních. Po procedůře když jsem měl slatinu, vždy mě zabalili do takového hadru a já ještě ležel na lehátku 15 minut. Poté jsem se buď oblíkl a odcházel, nebo jsem měl ještě masáž. Ale jednou jsem ležel zabalený asi 5 minut a napadlo mě si to udělat. Chtíč byl silnější než strach. Sedl jsem si na lehátko, vzal tričko, jako že se oblékám začal jsem honit. Papírový kapesník jsem měl samozřejmě připravený Když jsem cítil že už budu, rozhrnul se závěs a vešla sestra. Vyděla mě co dělám a povídá. Ježíš, coto děláte a závěs zatáhla a povídá. Máte dnes masáž? Zítra vám odpadá. Až budete moct, tak přijďte za mnou vedle. Já sice přišel, ale styděl jsem se. Při masáží mi povídá, to nic, nebojte. Nikomu nic neřeknu. Já poděkoval a omluvil jsem se. Ona povídá, občas se něco takového přihodí a nechtíc někoho takto nacapu a věřte tomu že ne jen chlapi.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

Hezký. I já měl s uklízečkami jen ty nejlepší zkušenosti i v této oblasti. Žádná mne nezklamala. Asi to bylo tím, že v tomto povolání měly blíže k lidským potřebám a neřestem, které musely poklidit. Někdy to byla náhoda, jindy jsem tomu šel naproti. Často jsem s nimi měl nezávazný intenzivní intimní vztah. Pokud o mne nestála, nikdy mne neshodila. Řekla: "Dávejte si šéfe pozor. Někteří lidé jsou zlí, ale já ne".

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 08:08)

Uklízečky v bazenech chodí záměrně do sprch ocumovat. To takhle jsem se sel vycurat k pisoarum, vytahnu ho a zacnu, a v tom se objevila uklízečka, samozřejmě nenápadně koukala. Mě ta představa že mi ho vidí začala vzrusovat, a když jsem docural tak uz mi lehce stal a nebylo jen tak ho nejak nacpat do plavek aby to nebylo tak vidět. Kdybych v tu chvíli byl nahej tak nevím co bych dělal.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 16:08)

Vrazil jí ho tam?

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 08:08)

To je jednoduché. Když ho chce vidět, ať ho vidí. Pokud ne, tak se vzdálí. Pokud ano, je to příležitost ke sblížení. Měl jsem dobré vztahy s uklízečkami i na pracovišti. Žádná ženská ještě z pánského údu neoslepla.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

Hezký. I já měl s uklízečkami jen ty nejlepší zkušenosti i v této oblasti. Žádná mne nezklamala. Asi to bylo tím, že v tomto povolání měly blíže k lidským potřebám a neřestem, které musely poklidit. Někdy to byla náhoda, jindy jsem tomu šel naproti. Často jsem s nimi měl nezávazný intenzivní intimní vztah. Pokud o mne nestála, nikdy mne neshodila. Řekla: "Dávejte si šéfe pozor. Někteří lidé jsou zlí, ale já ne".

Liběna (So, 10. 7. 2021 - 10:07)

Taky jsem našeho mladýho načapala podobně jak je psáno přede mnou. Měl ho jak svíčku, a byl to pro mě šok. Útlý tělíčko, nohy jak dráty do betonu a mezi nima takovýho macka.

Návštěvník (Út, 13. 7. 2021 - 00:07)

No a co jako , představovala sis ho v těle ?

Jena (So, 10. 7. 2021 - 05:07)

Několikrát jsem přistihla syna, teda v čase, kdy začínal s onanií. Teď si dává dost pozor, ale asi před půl rokem jsem k němu vešla, on sluchátka na uších, postel má tak, že jsem stála za ním a co jiného by dělal, než že se dráždil. Měl ho napnutýho a spíše si s ním hrál, hladil si kule a tak. Aj jsem si těch pár vteřin užila. Byla to podívaná.

Možná (So, 10. 7. 2021 - 00:07)

Holky někdo se seznámit? Je mi 14 a jsem z brna pokud jo zak napiste

Janča (Út, 6. 7. 2021 - 06:07)

Aniž o tom ví, tak sleduju syna. Hlavně teď o prázdninách si to často bude dělat v části chalupy kde má takové svoje království, ale je tam také vidět. Trochu jsem to k tomu účelu upravila. Vloni začal onanovat a už pěkně si ho i dvakrát denně mastil. Prstíkem si ho třel, no bylo se na co dívat.

Pavla (Út, 6. 7. 2021 - 05:07)

Vyděla jsem 14 letiho bráchu. Honil si ho u počítače. Tajně jsem ho sledovala. A pak silně vystřìknul a musím říc že mu pěkně stříkálo semeno ven, až jsem stoho byla mokrá.

Anna (Po, 5. 7. 2021 - 07:07)

Já bráchu Vaška, nevěděl o mně ,dělal si to na zahradě až se udělal a teklo to z něj. Hezký.

Josef (So, 3. 7. 2021 - 20:07)

Hele,tet sou prázdniny,skuste se vyslict do naha někde v lesich věci dát do batohu ten někde schovat a užít si klidnou nahou procházku při které se ukonce uspokojite a pak budete půl hodiny hledat batoh s věcmi, mě to pomáhá, uvolňuje to stres jo a je mi 15 a začal sem to dělat už minuli prázdniny,je to super

Roman (So, 3. 7. 2021 - 21:07)

Zdravím taky to takhle podobně občas dělám , svléknu se uplně do naha věci dám do batohu schovám někam do mlází a pak chodím po lese třeba několik hodin , skvělá relaxačka klidně doporučím každýmu .No taky se mi stalo že jsem ani za nic nemohl najít batoh ! to bylo docela blbý byl jsem doooost daleko od domova , ale nakonec se povedlo teď už jsem opatrnější .

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 21:07)

Proč si batoh nedáš na záda a nechodíš s ním ?

Josef (Po, 12. 7. 2021 - 22:07)

Protože to bys ten batoh na zádech cítil a nebylo by to pak tak uklidňující :)

Návštěvník (Ne, 4. 7. 2021 - 20:07)

protože chci být celej nahej bez ničeho jen tak jak mě ten nahoře stvořil

Abe (So, 3. 7. 2021 - 20:07)

A co si udělal zvedavyyyyyyy.Koukal ses na něj pořád?

zvedavy (So, 3. 7. 2021 - 23:07)

no manželka ho chtěl pozvat k nám koukal a libal nožky ženě a hladil ji picku

Reklama

Přidat komentář