Reklama

Gamblerství

Luboš (Ne, 28. 3. 2021 - 23:03)

Lá že ty budeš nejspíš doktor? :-D V noci hraje a odpoledne ordinuje prášky.
Jsi na to málem kapnul . Musím tě zklamat žádnou závislost nemám.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 23:03)

Každej den prohraje 80 000. Kecáš! I Jágr by měl s tímto problémy. Když si se svým platem v Pitsburgu Jágr pustit dvouhodinový film měl pouze 100 000 Kč navíc na kontě (pokud by ve spánku nevydělával, jen 16h v bdělém stavu).
Suma sumárum, musel by si vydělávat osminu toho co vydělával Jágr v nejlepší době. To je blbost, kecáš.

.. (Ne, 28. 3. 2021 - 10:03)

Psal že měl 30 kreditku 30 kontokorent a asi 23 byla jeho výplata
Takže to bylo ve směs peníze banky a ne jeho.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 11:03)

V tom případě by ho měli zavřít na tři roky a to ho odnaučí od forbesu.

Lubos (Ne, 28. 3. 2021 - 14:03)

To nepomůže ještě bude horší vyleze a prohraje zase.
Gambler se nemění gamblerem zůstane už do konce života proto rejstřík vyloučených osob a prostě vyhejbat se obloukem spouštěcum
Hlavní je se na to vysrat smazat účty a pochopit že živý naprostý kokoty
Jestli chce dám mu moje číslo účtu ať mi pošle taky do 4 hodin 83000 bude úplně stejně v hajzlu :-))) s tím že já to přepošlu na děti s hendikepem ...
Nehrajte stejně nevyhrajes jedině kdo vyhraje je že nebude hrát . Směju se teď všem společnostem co kradou ostatním peníze a stát by je v tom neměl podporovat .
Okamžitě bych je zakázal.
Ale holt lidí jsou naivní já byl taky a vše bylo v prdely dnes můžu říct jsem v rejstříku a prostě si nezahraju jinak příští měsíc budu mít splaceny kontokorent a pak se vrhnu na splacení půjčky .
Jinak tady typka nejspíš něco žere jinak by tam nastrkal peníze bylo by dobrý si vyřešit ještě co ho žere ...
Lepší nápad než posílat kokotum zkurvenejm zasranejm smejdum prachy
Za to že uvidíš na huntrovy dědečky
Ať se sebere a začne něco dělat pomáhat Starým lidem třeba . Smysl života rozhodně nejsou čísla nebo obrázky .
Dej raci na ulici člověku bez domova 1000 a uvidíš něco pozitivního. Ne jen obrázek .

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 14:03)

Radost nad nějakým podařeným vlastním úspěchem bývá spouštěčem u alkoholiků. U gamblarů prý recidiva často bývá např. při splacení dluhu.

Luboš (Ne, 28. 3. 2021 - 15:03)

Přesně proto rejstřík vyloučených osob a prostě si nezahrajes po dobu roku
Za rok si to tam napíšu znova a zase rok a takhle do konce života
Recidiva se projeví možná někde jinde ... Ale rozhodně i kdyby se ze mě stal alkoholik nepropiju 100 ooo litrů za 4 hoďky

(So, 27. 3. 2021 - 22:03)

Dnes se to dá řešit i tím, že se vyhlásí osobní bankrot, je k tomu potřeba nějakého pracovníka, který to asi za 20 000 připraví, ale vyplatí se to, když stačí splatit třeba třetinu té částky. Navíc stačí platit každou splátku a nemusí být strhávána z platu, hlavně že tam doputuje, což se mnohdy může hodit, např. při poslední splátce na kterou není a kterou prostě třeba z nezaměstnanosti dá dohromady skrz prodej já nevim něčeho či snad půjčkou nevím od rodiny a je to hotovo, asi za pět let to trvá, je to popsáno i na stránkách viz. co jsem poslal.Asi předcházet musí léčebna a léčba gamblingu a skupiny anonymích gamblerů co docházejí do léčebny. Pak doléčba co je během toho období vlastně pořád, skupiny co se scházejí a podporu. Mnohdy prý alkoholici jsou jakoby neochotní požádat o pomoc a vlastně tam skončí v léčebně až na kapačkách, kdy vlastně jim léčbu nabídne někdo kdo tam s nimi promluví a řekne jim co a jak.

.. (So, 27. 3. 2021 - 22:03)

Prohrál 83000 to má splaceny za chvilku
To nic není ... Proč by dělal bankrot ...
83000 při splácení 2600kc za 31 měsíců splaceno ať se dá do rejstříku vyloučených osob už si nezahraje

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 22:03)

Něco mi říká, že tu řádí kopírovač.

Kokot (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Totální recidiva, tornádo jako pica. Betor plus-registrace-overeno a uz to jelo. Prni v klad 3000 nic, po ověření jsem tam nahrnul 20 000 a kontokorent 30 000. Za 4 hod dobrej průser, v bance kreditka open na 30 000 tak jsem to poslal a věřte nebo ne 30x otočka za 1000kc!!!! Nic, vubec nic. 83 000 v haji, ja úplně v prdeli, těžká daň za jedni recidivu

.. (So, 27. 3. 2021 - 22:03)

Proč to hraješ ?
Nechci být chytrej zahučel jsem stejně jako ty ale když prohrajes 50 klacků je jasný že ti to nedá i kdyby ses posral vem si úvěr nahaz jim to tam refinancuj prodej auto všechno jim jen tak dej a pak se přihlaš do Bohnic a napiš si na čelo že hrát se nevyplatí .
Stejně prohrajes tak se na to vyser
Dej se do rejstříku vyloučených osob a doporuč to všem tvým kámošum co jsou v prdely

(Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

A jestli chcete s tím něco dělat, tak vám pošku stránky na podporu abstinence od Gamblingu.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Pošli. Dík.

Ok posílám (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Gamblerství
Moderní doba dává mnoho prostoru pro vznik různých typů závislostí, tedy neschopností ovládat své chování či nutkání. Patologické...https://www.nzip.cz/kategorie/128-nelatkove-zavislosti Posílám

Tak (Čt, 25. 3. 2021 - 18:03)

Je to doma, peníze na účtu. Heh

Tak (Čt, 25. 3. 2021 - 09:03)

Peníze nikde, sazka naposlal

fero (Čt, 25. 3. 2021 - 14:03)

tak jim to nech
je ten covid
at mají na výplaty

K (Čt, 25. 3. 2021 - 23:03)

500000 si už vzali jen ode mě dobrovolně jsem prohrál on-line ..... 5ooo je nezachrání když brečí že nemaji peníze kvůli covidu. Trošku divný
Hlavně že miliardy vydělali. Chudáčci už ani korunu jim nedám .
Těch lidí co skončilo na ulici nebo v dluzích

Tak (Čt, 25. 3. 2021 - 00:03)

Jo, přesně tak

Reklama

Přidat komentář