Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Olda (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Viky ten první příspěvek se mi nelíbí, ale tady ten je napsaný slušně a tvůj názor sdílím. Navedeš mě prosím na ten příspěvek, kde se někdo chtěl do diskuze zapojit?

Viky (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

To jako vážně?! Doufám jen v to, že ten co toto píše, tak je vdovec, nebo rozvedený chlap.
Pokud to je aktívní táta a manžel, tak je to průser pro jeho děti a jeho rodinu.

Filip (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Můžeš to prosím upřesnit? Jsem otec dvou dětí- nezletilých, ženatý. To že sem chodím a podporuju Klárua LIbora a mj, se mi líbí i piss tak jsem také průserem pro svou rodinu?

Roayal (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Myslím, že průser budeš pro děti a rodinu ty, když můžeš napsat něco takového. Jedině snad, že bys neznala souvislosti.....

G (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Si naprostá kráva. Sorry Kláro, ale musel jsem se tě zastat.

Viky (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

..proč jsem podle Tebe kráva? :( Kde je ta vaše mírumilovnost ? Právo na vyjádření si i kontroverzního názoru? Kde je to Vaše sepětí a snaha o rozumnou komunikaci, byť i snaha vysvětlit mi že se mýlím? Jste teda stádo stejně jednotně zlých lidí, kteří vidí v moči sjednocení a v pochybnostech pomatení ?

Klára (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Odpoledne jsme se vydali s Liborem a Nikou na výlet na kole, ale asi po deseti kilometrech nás zastihla taková silná přeháňka skoro na bouřku a schovali jsme se pod stříškou nějaké chatky a čekali až to přejde. Já jsem jak pršelo potřebovala stále víc čůrat a Niki taky a tak jsme se vyčůraly a udělaly taky prší hned pod stříškou a Libor tam byl s námi, ale se nekoukal a tak se Niki vyčůrala taky bez strachu. Ale ona ví, že se Libor na ní nekouká a tak se vyčůrá někdy i blízko a neřeší to. Vrátili jsme se a byla to hezká vyjížďka a teď bude večeře. Mamča udělala rybičku s bramborem a zeleninou a to bude dobrý. I zdravotně je dobrá a z toho máme radost. Pipinka mě už nepálila a nebolela ,ale teď jsem byla na záchodě doma a nechtělo se mi nějak akutně, ale trochu mě to pálilo po dovyčůrání a tak si vezmu po večeři bylinky a dáme saunu a vířivku a bříško se mi hezky prohřeje a bude to snad dobrý. Jinak čůrám normálně, když jsem hodně plná tak prudce a rychle a jindy prostě normálně jako holka, když se jí chce, ale v klidu sedne na bobeček a až pak to pustí,. Byl to takový všední den, ale ten výlet byl hezký, trochu jsme promokli, ale ne moc a tak snad nenastydneme. Hanko, děkuji, že jsi se ozvala. Tak když něco bude tak tě hned budu informovat.

Ondotron (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Klárko ,hezký čůráníčko bylo a nejen od tebe. Budu se těšit zítra.

Karolína (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Klárko hezky se vysaunujte. My jsme uvažovali o sauně infra sauně si ji koupit. Myslím na tebe, abys nenastydla. U nás taky pršelo ale bouřka byla okolo chvíli jen.

Adys (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Kajko ty semnou nemluvíš?

Pavlína (Út, 20. 4. 2021 - 19:04)

Také přeji hezký večer. Vypadáte už v pohodě a to je moc fajn.

Lucka (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Vidíš, tady taky nějaký mraky byly ,ale spíš sluníčko a to všechno okolo. Až bude hezky tak tam do Českého ráje taky vyrazíme a mám tam i známýho kámoše. Tak se třeba uvidíme na nějakém společném styčném bodě. Pa.

Ivan .L (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Tam jsou asi ne moc kopce tak na kola nebo na vycházky a tůry dobrý. Tak si dej saunu určitě, abys nechytla nějakou virózu z nachlazení.

pepan (Út, 20. 4. 2021 - 18:04)

Tak já bych asi klidnej nebyl, kdybys čůrala vedle mně, ale to víš. Bledá závist. Hezký večer.

Návštěvník (Út, 20. 4. 2021 - 17:04)

Ahoj, blázne a blázni. Přeji srdečně krásný podvečer.

Zuzka (Út, 20. 4. 2021 - 17:04)

Klárko tak jaký jsi měla den? Já pracovní,teď jsem doma a tak jsem myslela na tebe. Ono je hezky,tak já kouknu
později.

Karolína (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Čůrala jsem venku na zahradě. Taky mám sukni a punčocháče ,ale je teplo na to. Chtělo se mi čůrá z tak středně a tak jsem si to stáhla a na bobku se vyčůrala na trávu ani to neudělalo louži hned se vsáklo všechno. A nohy mi nesmrdí taky.

Adys (Út, 20. 4. 2021 - 17:04)

Žlutý nebo jako vodu? A jaký bylo to druhý?

Holkočůr (Út, 20. 4. 2021 - 16:04)

Holky,čůrejte. Je tak hezky a vám to nějak nejde. Nestyďte se.

Anna (Út, 20. 4. 2021 - 15:04)

Prosím o radu. Mám dceru a ta v jedenácti letech neudrží malou potřebu a močí denně téměř každou hodinu až dvě a zejména pokud jsme mimo domov tak má s tím problém. Lékaři nic nezjistili. Často je to pro ní dost ponižující ,když musí mimo toalety močit neodkladně i v místech ,kde se nachází lidé. Plenky odmítá. Moč je světlá, vodová, bílkoviny nebo krev nebo zánět také nebyl zjištěn. Poradíte?

Reklama

Přidat komentář