Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Dáša (Ne, 8. 8. 2021 - 04:08)

Nic si z toho Dianko nedělej. Když je manžel na služebce. Jedeme v tom všichni. Já i synové. Žádné rozpaky.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 05:08)

Spolu spíte?

Dáša (Ne, 8. 8. 2021 - 07:08)

Pouze autoerotika. Jak se do toho dám, kluci to vycítí a přidají se. Odděleně. Jě sama a oni spolu. Občas se nenápadně pozorujeme a děláme, že se nevidíme. Je to hodně vzrušující.

Simona (Ne, 8. 8. 2021 - 09:08)

Teď v létě ve stanu jež máme za chatou také spím se synem. Není to pro mě moc pohodlné, ale kluk to chce, aby tam nebyl sám, takže, co bych pro něj neudělala. Je ale ve věku když už pravidelně onanuje a hlavně každé ráno si to dělá. Vždycky je teda zakrytý, avšak pokaždé vím, co se u něj děje. Opatrně jej pozoruju a až jsem sama, pak si to také udělám.

Dáša (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

Taky si to zpočátku dělali pod dekou. Bylo hezké sledovat jak jim ručičky kmitají na ptácích a jak to prožívají. Musela jsem to semeno často prát, tak jsem jim to v posteli zakázala. Tak jsem získala možnost je při tom vídat.

Diana (Ne, 8. 8. 2021 - 02:08)

Věra večer mne viděl můj patnáctiletý syn, při autoerotické masáži, zrovna, když jsem prožívala orgasmus. Ještě teď se třesu. Šla jsem za ním a on si taky těšil šulína, protože ho to vzrušilo. Domluvili jsme se, že o tom nikomu říkat nebudeme. Taková ostuda, ale jsme jen lidi.

Já :-) (So, 7. 8. 2021 - 06:08)

No nemůžu ňák spát, tak listuji po netu a čtu různé příspěvky.
Tak sem taky jeden dám.
Dělám průvodčí ve vaku a musím říct že občas se nestačím divit co ty lidi dělají.
Jak muži, tak ženy, tak páry.
Ne že bych na někoho narazila každý den, ale občas jo.

uniforma (So, 7. 8. 2021 - 06:08)

Je to tak. Když jsem jel vlakem v uniformě, často mne k tomu slušní občané přivolali. Bylli to veřejně masturbující jedinci, milující se dvojice a jednou jich bylo plné kupé. Někdy pomohla domluva a když ne, tak jsem je alespoň přikryl. V případě kupé, jsem zatáhl záclonky a hlídal, aby nikdo nepřistoupil.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 16:08)

No jo, když musíš, tak musíš. S tím nic nenaděláš. Ostatně na tom není nic špatného, jen magoři z toho dělají problém. Prostě si jich nevšímám a jdu dál. Proč je vyrušovat a zakazovat jim to?

Návštěvník (Pá, 6. 8. 2021 - 10:08)

Před chvilkou mne přistihla manželka. Už podruhý za dopoledne. Řekla: Už zase, erotomane! A šla si po svým. Už je na to zvyklá.

pepa. (Pá, 6. 8. 2021 - 08:08)

Já si to dělám v autě zastavím,kde ježději cyklisti a jsem úplně nahý.

Jan (Út, 20. 7. 2021 - 08:07)

Ano a to hned 2× po sobě za 1 den.
Byl jsem v lazních na měsíc.
Ráno jsem ležel na posteli a madturboval jsem. Zrovna jak na potvoru tam přišla uklizečka a viděla mě. Sice se hned omluvila a odešla, ale než jsem stačil zarágovat viděla mě. No a já už nepokračoval. Ale odpoledne jsem šel si zaplavat a když jsem šel z bazénu do sprch nikdo tam nebyl a já si vzpomněl co se ráno stalo a ňák mě to dostalo a začel jsem si to dělat. Koukal jsem směr příchod od bazénu a na dveře zda se neotevřou. Jenže najednou jsem uviděl ňáký pohyb naproti v zrcadle. Ta uklízečka co ráno vešla do mého pokoje, byla uklízet záchody v bazénu a vyšla ven. Opět mě viděla. Byl to pro mě šok. Když jsem odcházel z šatny, potkali jsme se na chodbě a já znervózněl. Ona se jen pousmála a povídá. To nic, občas se to stane že takto na někoho narazím. Ale pěkná výdrž dvakrát za den. Čtvrtý den potom jsem byl ráno na pokoji a chystal jsem se na procedůry. Už jsem chtěl jít a někdo klepe a otevřeli se dveře. Vešla ta uklízečka a povídá. Haló, můžu vstoupit a jít pouklidit? Já řek ano, pojďte. Chtěl bych se omluvit, povídám. V tu chvilku slovo dalo slovo a ten den jsme si zašli na skleničku. No a jsme už 4 roky spolu. I takové věci se stávají.

Milan (Pá, 6. 8. 2021 - 08:08)

No a mě se stalo něco podobného
Byl jsem taky v lázních. Po procedůře když jsem měl slatinu, vždy mě zabalili do takového hadru a já ještě ležel na lehátku 15 minut. Poté jsem se buď oblíkl a odcházel, nebo jsem měl ještě masáž. Ale jednou jsem ležel zabalený asi 5 minut a napadlo mě si to udělat. Chtíč byl silnější než strach. Sedl jsem si na lehátko, vzal tričko, jako že se oblékám začal jsem honit. Papírový kapesník jsem měl samozřejmě připravený Když jsem cítil že už budu, rozhrnul se závěs a vešla sestra. Vyděla mě co dělám a povídá. Ježíš, coto děláte a závěs zatáhla a povídá. Máte dnes masáž? Zítra vám odpadá. Až budete moct, tak přijďte za mnou vedle. Já sice přišel, ale styděl jsem se. Při masáží mi povídá, to nic, nebojte. Nikomu nic neřeknu. Já poděkoval a omluvil jsem se. Ona povídá, občas se něco takového přihodí a nechtíc někoho takto nacapu a věřte tomu že ne jen chlapi.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

Hezký. I já měl s uklízečkami jen ty nejlepší zkušenosti i v této oblasti. Žádná mne nezklamala. Asi to bylo tím, že v tomto povolání měly blíže k lidským potřebám a neřestem, které musely poklidit. Někdy to byla náhoda, jindy jsem tomu šel naproti. Často jsem s nimi měl nezávazný intenzivní intimní vztah. Pokud o mne nestála, nikdy mne neshodila. Řekla: "Dávejte si šéfe pozor. Někteří lidé jsou zlí, ale já ne".

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 08:08)

Uklízečky v bazenech chodí záměrně do sprch ocumovat. To takhle jsem se sel vycurat k pisoarum, vytahnu ho a zacnu, a v tom se objevila uklízečka, samozřejmě nenápadně koukala. Mě ta představa že mi ho vidí začala vzrusovat, a když jsem docural tak uz mi lehce stal a nebylo jen tak ho nejak nacpat do plavek aby to nebylo tak vidět. Kdybych v tu chvíli byl nahej tak nevím co bych dělal.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 16:08)

Vrazil jí ho tam?

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 08:08)

To je jednoduché. Když ho chce vidět, ať ho vidí. Pokud ne, tak se vzdálí. Pokud ano, je to příležitost ke sblížení. Měl jsem dobré vztahy s uklízečkami i na pracovišti. Žádná ženská ještě z pánského údu neoslepla.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

Hezký. I já měl s uklízečkami jen ty nejlepší zkušenosti i v této oblasti. Žádná mne nezklamala. Asi to bylo tím, že v tomto povolání měly blíže k lidským potřebám a neřestem, které musely poklidit. Někdy to byla náhoda, jindy jsem tomu šel naproti. Často jsem s nimi měl nezávazný intenzivní intimní vztah. Pokud o mne nestála, nikdy mne neshodila. Řekla: "Dávejte si šéfe pozor. Někteří lidé jsou zlí, ale já ne".

Liběna (So, 10. 7. 2021 - 10:07)

Taky jsem našeho mladýho načapala podobně jak je psáno přede mnou. Měl ho jak svíčku, a byl to pro mě šok. Útlý tělíčko, nohy jak dráty do betonu a mezi nima takovýho macka.

Návštěvník (Út, 13. 7. 2021 - 00:07)

No a co jako , představovala sis ho v těle ?

Reklama

Přidat komentář