Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Linda (Út, 24. 8. 2021 - 17:08)

Když dostanu orgáč, tak je pro mě je taky vzrušující pomyšlení na to, že by mě při tom mohl někdo vidět a rajcovalo by ho to. Ale nikdo u nás není. Kdyby byl, tak bych se prstit ani nezačala. Styděla bych se.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 17:08)

Záleží na situaci. Fakt je že těsně před orgasmem a během něj, vznikne duševní stav, kdy je možné ckoliv. Někdo má tuto extázi delší, jiný kratší. Někdy se stává, že v této situaci bývá připuštěn nevhodný partner. (Syn, otec ap.) Vzpomínám, že když jsem chodil do školy docházelo ke skupinovým masturbacím, kterých se účastnila i děvčata. Někdo začal, ostatní se přidali, kdo nechtěl odešel. Byl to jakýsi grupáč onanistů. Kluci, když vyvrcholili, tak stříkali semeno, ale děvčata to měla různě. Některá měla orgasmů i několik. Jiná se jen dívala a jakoby se prstily, třeba i přes kalhotky. Byly jen zvědavé, ale když jsme se rozešli, tak se udělaly v soukromí také.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 17:08)

Takhle mě chytla ségra, honil jsem se, vešla, už jsem to nezastavil a stříkal jsem . Trapný, ale s tím nešlo nic. Jen to dokončit a vytýct celý. Líbilo se jí to a byla zvědavá.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 17:08)

Já na tom nic trapného nevidím. Fakt je že jako kluk jsem se po zklidnění styděl, ale tohle se mi stávalo i později. Pokud k tomu nebyl odpor pzorovatelky, ale naopak zájem, tak se nic nestalo. Naopak. Mohlo to vyvolat vzájemné sympatiee, které měly pokračování.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 10:08)

nechce si to nekdo rozdat ?

Fanda (Út, 24. 8. 2021 - 09:08)

Mě jednou přistihla babička u dveří u koupelny když jsem pozoroval mamku jak se utírá . Zakřičela na mě tak že to bylo slyšet na celý dům. Mamka vyběhla z koupelny , ségra s přítelem z pokoje a táta dokonce až z garáže a ještě se sousedem. Stál jsem před nima jen v trenkach a snažil se schovat trčící péro. Přes látku mi prosakovala mazlavka a jak jsem si párkrát přejel rukou po žaludu tak jsem se udělal. Všichni se mi smáli a já byl hanbou rudý až na zadku. Začal jsem brečet a chtěl utéct ale nepustili mě. Táta mě chytil přehnul přes koleno a začal mě vyplácet přes zadek , takže jsem se nakonec ještě počůral. Všichni se začali znovu smát a mě bylo strašně trapně.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 10:08)

Fando. Všechno bylo špatně. Babička tě měla nechat být, nebo tě potichu odvést z pozorování. Nejhorší ale bylo to, že jsi byl za svojí přirozenost bit a ještě od táty. To muselo zanechat následky. Tohle by mi babička nikdy neudělala. Táta i máma ano, protože ti mne bili i bez příčiny, protože měli věčně špatnou náladu. Také proto se rozvedli. Oba byli nerváci. Babička byla hodná. Když se koupala, tak jsem se směl dívat a moje masturbace jí nikdy nevadila.

Martin (Út, 24. 8. 2021 - 09:08)

Já jsem vyrušil nevlastní sestru a dal jí mámin vibrátor. Byla to fantazie, jak se s ním dodělala. Byla tak mimo, že jsem jí u toho přestal vadit. Vyprávění by bylo na dlouho. Teď nemám čas, snad později.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 09:08)

Měl jsem podobnou zkušenost s matkou, ale to už jsem psal. Já taky. Když se dostanu do transu je už mi jedno jestli je někdo přítomen. Není cesty zpět a musím to dokončit. Býval jsem často přistižen, aniž bych si to přál.

Martin (Út, 24. 8. 2021 - 10:08)

Co bylo s matkou, tys ji přistihl a ona nemohla přestat? Nebo dej odkaz na to, kdes to psal. Ten trans při orgasmu mě zajímá.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 10:08)

Trans asi každý nemá. Někdo nemá ani orgasmus, jenom libido. Matka byla svým robertkem tak vysílená, že ho nemohla vypnout, ani vyndat a tak mne zavolala. Tak jsem to musel udělat já. Když jsem se vynadíval, tak jsem jí přikryl a ležela tam bezvládně celou noc. Druhý den mne zmlátila za to, že jsem jí viděl. Už se nepamatuji kde jsem to psal.

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 18:08)

Proč si batoh nedáš na záda a nechodíš s ním ?

Věra (Ne, 22. 8. 2021 - 17:08)

Já jsem přistihla syna, myslím, že to udělal naschvál, abych se na něj mohla dívat. Byla jsem z toho hodně vzrušená a teď přemýšlím, jak to udělat, aby mě taky přistihl. Láká mě ta představa, že mě uvidí až do konce, ale nevyruší mě.

Pavlína (Ne, 22. 8. 2021 - 23:08)

Ideální je spát se synem v jedné místnosti. Doma asi né, tam má většinou syn samostatný pokoj, ale kupř. na chatě, chalupě, ve stanu, většinou někde na dovolené. My to tak máme na chatě. Někdy jsme tam sami s dvanáctiletým synem a ten už samozřejmě onanuje. Spíše ho slyším než vidím, ale pořádně mě to vzrušuje. Nebylo by nic jednoduššího než abych si to, pokud ještě nespí, začala dělat sama, tak aby mě slyšel. Zatím jsem se k tomu neodhodlala, dost se stydím. Třeba za rok, až bude starší.

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 11:08)

Nestyď se. Musíš být nadržená, nejlíp pár dní bez onanie. A pak, večer než syn usne, to poznáš, tak začít jemně dráždit poštěváka. Zaznamenáš, že syn se pohnul, dívá se i v té tmě na tebe. To úplně vycítìš. A musíš pokračovat i přes ten stud, který tě za chvíli přejde. A syn si v těch chvílích nevýslovně užívá. Má ho našponovanýho na doraz. Až budeš hotová, tak si to začne dělat a to i mockrát za tu noc. Mám s tím svým puberťákem už nějaký zkušenosti. Teď má 15.

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 12:08)

U nás to bylo jednoduché. maminka byla při tom hlasitá. To se nedalo utajit. Slýchával jsem jí a kolikrát za dveřmi jejího pokoje jsem se ukájel taky. Poznala to. Na dveřích nacházela mé semeno, ale do vnitř mne nepustila. Viděl jsem jí náhodou, když jsem byl dospělý. Už jí to asi nevadilo, když jsem měl zkušenosti s jinými ženami. Nenechala se rozhodit a udělala se až do konce. Bylo to moc hezké a vzrušující. Pak mi dovolila si to udělat před ní. Mrzelo mne, že jsem stříkal moc brzy, ale mámě se to líbilo. Pochválila mne, že jsem už pěkný mužský.

Návštěvník (Ne, 22. 8. 2021 - 20:08)

Pokud žijete spolu sami a dlouho tak vím co to je za muka ta vzájemná nadrzenost, nedivím se že to někdo nezvládne

Věra (Ne, 22. 8. 2021 - 22:08)

Tady nejde o zvládnutí nějaké nadrženosti. Já s ním nechci souložit a nic takového bych nedovolila. Už je skoro dospělý a takové věci s mámou by mu mohly narušit vztahy s holkama, kterých má dost. On už se tak nechal vidět víckrát, že nechal pootevřené dveře a věděl, že jsem doma a že kolem nich mohu projít. Bylo až moc nápadné, že se potom utíral a ani jednou nepohlédl směrem ke dveřím a jsem si jistá, že věděl, že jsem se dívala až do konce. I u mě je to spíš jen takový exhibicionismus, jak bych mu chtěla sdělit, že sex ve formě sebeukájení je v pohodě a že si to umím užít stejně vášnivě jako on. Já mám milence, ale bohužel je ženatý a nemohu si ho vodit domů, natož denně. Není mým cílem tuhle nadrženost zvládat, chci jí dát průchod, ale nevím, jak na to. Zatím jsem nechala párkrát povalovat vibrátor v koupelně, ale nevyprovokovalo ho to, aby na to zavedl řeč.

Návštěvník (Po, 23. 8. 2021 - 06:08)

Tak to má být. Udržujete intimní odstup tak to má být. Když jsme bydleli ve velkém bytě, vše probíhalo ve slušnosti bez kontaktu. Pak se táta zabil v autě. Zůstali jsme s maminkou sami a museli se přestěhovat do malé garsonky. Jednou jsem přišel domů dřív a přistihl jí jak si to dělá. Vrátil jsem se za hodinu. Sedli jsme si. Ona mi řekla, že mne při tom také vídávala a že bychom s tím měli něco udělat. Myslel jsem že si vyhradíme nějaké časy, kdy jeden bude čekat třeba na chodbě, až si to druhý udělá, ale překvapila mne. Už ten večer jsme se při tom na sebe dívali a uspokojili se spolu. Děláme to tak do dnes. Někdy spolu, jindy každý zvlášť, ale ten druhý neodchází, pokud nechce. Žádné doteky, žádný incest, jen vzájemný respekt. Už jsem dospělý. Chodím s holkou, přespávám u ní a máme normálně sex. Na podzim se chceme vzít. Když jsem s maminkou, jde to jako dřív, bez ostychu. Snoubenka o tom nemá ani tušení. Takové věci se neříkají.

Návštěvník (Ne, 22. 8. 2021 - 17:08)

To už je jen krůček k incestu. Uvidí tě, bude mít erekci, zasune, ty mu, ve slabé chvilce podlehneš, a lítáte v tom oba. Na takové aktivity je třeba stanovit nepřekročitelná pravidla.

Reklama

Přidat komentář