Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ida (Po, 19. 4. 2021 - 17:04)

Moc děkuji Ido. Za všechno. Jsi neobyčejně empatická a akční. Pozdrav Liborovi a Kláře ode mne. Držte se a všechno zvládnete. Přeji příjemný zbytek dne.

Zuzana (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Teda lidi jsou hnusní, ale já bych nikdy své telefonní číslo někam jako ty sem nedala, abych ho druhý den kvůli tomu musela zrušit a všem známým, kolegům a dalším dávat nové, které bych si musela zařídit.

Scarlett (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

To je to nejmenší. Víš , já jsem prožila v rodině něco podobného a skončilo to tragicky. Včera to se mnou zamávalo šíleně. Já Libora sleduju dlouho zde na vlákně. Taky jsem toho moc nenaspala. Ty příběhy jsou nádherný. Majka to tady napsala nejlépe, že je v tom, co prožil a prožívá nyní s Klárkou velká touha, bolest, beznaděj a samota.

pepan (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Čůrejte holky, milujte se a napište.

Klára (Po, 19. 4. 2021 - 07:04)

Dnes se mi nechtělo vůbec vstávat a i plná pipinka čůrání nebyla ten důvod, abych se přinutila a držela jsem to ,ale nakonec se mi chtělo čůrat až nepříjemně hodně a tak jsem došla na záchod a ještě ne úplně probuzená ji dala vyčůrat a hned jsem udělala větší proud s brzy se mi hodně ulevilo s prázdným bříškem. l Niki je už v kuchyni a připravila kafe a snídani a říká, že jen čůrala a zadeček už je v klidu . Libor se ještě vykuluje a mamča taky,ale už je vzhůru. Budeme mít výuku a uvidíme co dnes vymyslíme. Včera se Libor chtěl pipinkovat, ale jak hodně pracoval, tak když jsem přišla do pelíšku už chrněl a tak jsem se k němu jen přitulila a usnula jsem taky.

Jana (Po, 19. 4. 2021 - 10:04)

Klárko dobrý den. Jestli jste hodně pracovali, tak se nediv, že Libor je unavený. A pokud jste si dali večer saunu a vířivku, tak to bych já spala jako batole. Snad se už bude počasí zlepšovat a vy se tam budete častěji vracet. Moc pěkný den přeji.

Holka 16 (Po, 19. 4. 2021 - 08:04)

Mně se taky nechtělo vůbec vstávat, ale měla jsem taky chcaní už, že bych se mohla pochcat a musela jsem. Neměřila jsem kolik, ale šlo to jako blázen. Někdy to zkusíme vypít s Věrčou, ale až po kafi, aby to víc chutnalo ne jen jako chcaní.

Lucka (Po, 19. 4. 2021 - 08:04)

Klárko já jsem tak moc ráda, že jsi napsala. Krásný den !

Anna (Po, 19. 4. 2021 - 08:04)

Ach, Lucinko, lásko moje

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 07:04)

Měla jsem ráno tak čůrání, že jsem si pipinku držela až na záchod jinak bych čůrala dřív ale stihla jsem čůrat až tam. Klárko jsi tu a jsi v pohodě?

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 23:04)

A zase ty spekulace. Klára (se svým anonymním nickem) tvrdí, že píše sama za sebe. 5teček (taky anonym), tvrdí, že psal, teď už ne. Je to 50 : 50. Když teď já s anonymním Návštěvníkem, budu tvrdit, že to píši já, budete mi taky věřit? Pravděpodobnost by byla 33,3 : 33,3 : 33,3.

Ivoš (Ne, 18. 4. 2021 - 23:04)

Nevíme stoprocentně jestli příběh běží nebo se již stal. Pokud by byla pravda druhá možnost , tak upřímně - mám z toho blbý pocit už i v kontextu toho, co napsal sám o těch dalších třech dívkách. Kdyby to nenabídla večer Scarlett, udělal bych to já. Ten člověk dusí v sobě něco strašně zásadního. Žádnou banalitu. On to musí řešit, ventilovat, říci. Jinak to může skončit velmi špatně . Kéž bych se mýlil a byla to jen přechodná krize nebo ještě lépe špatně pochopený význam sděleného ,ale nemám z toho dobrý pocit. A to už jsem zažil mnohé.

Seznamka (Ne, 18. 4. 2021 - 23:04)

Jsme s Liborem dobří kamarádi a taky se dobře bavíme. Libor jr pochopitelně nick, a vy jste dobré ryby.

Ida (Ne, 18. 4. 2021 - 22:04)

Až mě zamrazilo . Opravdu nevím co čekat. Mám dost blbý pocit sem jít na vlákno zítra.

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

kdyby ste mluvili o sraní, bylo by Vám lépe rozumět, takto to je akorát tak na ho...no

..... (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Teď už to skutečně nepíšu já za Kláru,říkal jsem,že šla do nebes,návštěvník to správně poznal

Návštěvník (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Já nevím podle čeho se dá poznat jiný rukopis Kláry. Podle mne je to shodné.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 19:04)

Ještě jsem nakoukla a vidím, že si někdo hraje s mým nickem. Hani, já se to zeptám, ale teď opravdu nevím. My jsme tam jen jezdili krmit ptáčky a tak uvidíme,ale ozvu se ti. Půjdeme se saunit odpočívat.

Klára (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Nepiš za mě, Hanka se ptá na domek u nás doma , ne na chaloupce, A už toho nechej.

Mirek (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Dobrý, ale příliš ti to nejde. Opravdová Klára je jediná, ta v 19:50 A jestli bude,tak až nejdříve ráno.

Reklama

Přidat komentář