Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 01:04)

Předpokládám, že si to i natočil, dal to na YOUTUBE. :-) Stalo se to u GLOBUSu v Českých Budějovicích, asi rok zpět. Ani jsem to "necítila", že by "nadskocilio" kolo. Když přejedu kočku, poznat to JE!! :-)

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 13:04)

Pises tu sracky uz dost dlouho, ty zeno s ocaskem....

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 23:04)

A poslední zážitek, tím s TEBOU KONCIM!! Když jsem byla mladší, jela jsem vlakem že ZASTAVKY PROTIVIN do Budejc. Byla tam zkratka přes louku. Jak jsem se bořila, měla jsem podpatky od hlíny a zbytků trávy. Seděl na proti mně kluk, povídal něco v tom smyslu, že mám špinavé podpatky, že mi je vyčistí. Pochopila jsem, že o to mu nejde. Tak jsem mu udělala radost. :-) vytáhl čistý kapesník, očistil mi je a PEČLIVĚ schoval. Předpokládám že si ten sajrajt pak dal do pusy, představoval si, můj podpatek a "dělal si dobře". :-) PROČ NE!?? :-) Mně neublížil, ještě mi vyčistil boty!! :-)

Submisivní (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Máte pravdu. Já strkam nohy pod kola aut, které řídí ZENA. Na parkovištích. Moc to nebolí. Jenže jsem blbnul i na koncertě, dal ruku na zem. Pod podpatky Jakesi ženy. "Trefila" se mi na ukazováček levé ruky!!! JEHLOU!!! Již ho neohnu.

Zdar (Čt, 13. 5. 2021 - 05:05)

Vyskousej dat ruku pod kolo autobusu či náklaďáku,který řídí žena.garantuju ti že to žádná neudělá,,a pokud ano tak to zažijes orgasmus (vtipne myšleno)....

Submisivní (Pá, 14. 5. 2021 - 22:05)

"Inteligentně", kdybys chtěl, poradím ti, jak tlak vypočítat!!! To bude PREKVAPENI!! Rozumíš tomu jak VUL HVĚZDÁM!!!

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 15:05)

Ty Lojzo, fakt zajdi za lekarem. Uz mas nejvyssi cas.

Submisivní (Pá, 14. 5. 2021 - 22:05)

Jsi BLB!!! ZOPAKUJ si fyziku SEDMÉ třídy, ohledně tlaku!! Záleží hlavně na PLOŠE, na kterou působí gravitační síla!!! KRETENE, pod pasem tanků je menší tlak, než pod podpatkem, o tlaku pod pneumatikou náklaďáku nemluvě!!! Než ti z huby začnou "padat moudra", trochu se pouc z učební látky ZÁKLADNÍ SKOLY!!

Submisivní (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Máte pravdu. Já strkam nohy pod kola aut, které řídí ZENA. Na parkovištích. Moc to nebolí. Jenže jsem blbnul i na koncertě, dal ruku na zem. Pod podpatky Jakesi ženy. "Trefila" se mi na ukazováček levé ruky!!! JEHLOU!!! Již ho neohnu.

Návštěvník (So, 24. 4. 2021 - 12:04)

bez se lecit, ty Lojzo.

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 23:04)

A poslední zážm

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 22:04)

NĚKTEŘÍ z vás, jsou prostě "jiní". Strkate nám nohy a ruce pod kola, při koncertech ruce pod podpatky. DOST tím riskujete. Ale budiž, to mi nevadí, udělám vám radost. Jsou i podivnější úchylky. Já zažila něco, čemu se dá věřit TĚŽKO!!! Šla jsem po vyšlapané cestičce v trávníku, za mnou chlap, koukal, kam slapu. Když jsem se pak ohlédla, "vystouraval" zem, kam se "zapíchl" můj podpatek a DAVAL si ji do sáčku!!!! TO NENI VYMYSL!!! Prostě víš HOVNO!!!

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 22:04)

Jsi IDIOT, NEVÍŠ, čeho jsme schopné!! Můj bývalý přítel mi ukazoval na internetu, co by se mu líbilo. ROZSLAPAT koule a curaka "na SRACKY", až teče krev!! To bych nedala!!!! Najdi si to.!!! Ženy se u toho SMEJI!!! Víš prostě HOVNO a NEZNÁŠ NAS!!!!

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 00:04)

Ještě vím, kam se leje benzín. Zajímavé je, že na LEVÉ straně. A je to ""automat", což mi vyhovuje. Nosím JEN jehlové podpatky, nemusím šlapat na spojku jak debil! Jsem si vzpomněla, co jsem ještě přejela. :-) Nastupovala jsem na parkovišti, takový starší pán se na mně fascinována díval. Pustil na zem banány, pod moje zadní kolo. Pak čekal, až se rozjedu, že si pro ně sáhne . Já to CEKALA!!! Tak jsem mu ji přejela i s bananama. :-) Asi se mu to líbilo, mně vlastně takže. :-)

Ridicka (Pá, 23. 4. 2021 - 00:04)

Nejsem "profík". Čím jezdím? Je to bílé, značka KIA. Ne SUV. VIC nevím. Kočky neprejizdim SCHVÁLNĚ, jen před nima NEBRZDIM!!

Řidička (So, 17. 4. 2021 - 22:04)

Ještě k těm kočkám. NEMAM je RADA, NEBRZDIM!!!! Jinak se zvířátkům VYHYBAM! Jen jednou mi skočil pod kola zajíc, NEMOHLA jsem zabrzdit!! BOHUZEL jsem ho přejela ŠPATNĚ!! Když jsem ho šla odklidit, ještě píštěl. :-( Toho bych podpatkem NEZABILA!! NECHTELA jsem ho nechat TRAPIT, tak jsem mu couvla na hlavu. Měla Jsem otevřené dveře, abych se "trefila". To krupnuti jeho lebky, si pamatuji DODNES!!!

Řidička (So, 17. 4. 2021 - 21:04)

Abych předešlá zbytečným dotazům: Věk 35, hmotnost 67 kg, dlouhovlasá černovláska, nosím POUZE jehlové podpatky vysoké okolo 8 cm, plocha od 1 cm čtverečních po zhruba 0,5 cm čtverečních.. Ty s menší plochou kovové, vydrží více než plastové. Povolání: "asistentka ředitele", nosím JEN krátké sukně a halenky, k tomu punčochy. Prsa c. 3 - PRIRODNI, hnědé oči. Videa přítel nenatáčí, každé proslapnuti hlavy kočky je trochu jiné. I kdyby natáčel, NEPOSLU!!

Řidička (So, 17. 4. 2021 - 21:04)

Se RAD dívá, když ji můj jehlový podpatek projíždí hlavou. Já "zvlhnu", sex je MOC ZAJIMAVY!!! Chytá je do želez. Když ji zabijim, ještě v železech je, chycena za nohu. Bydlíme na větší vesnici, "materiálu" je dost!!! :-)

Pavel (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Je tam chyba. Opravuji. Ve zmíněné studii bylo zjištěno, že na rozdrcení průměrného ořechu je potřeba váha 33 kg a z uvedených zkoušek vyplývá, že na rozdrcení nejméně pevného ořechu z bprovedené zkoušky je potřeba váha 25 kg. Tedy i dítě s váhou od 25 do 33 kg může rozšlápnout také i některý podprůměrně pevný ořech, ale takových ořechů, které by pod jeho váhou praskly, bude poměrně málo, a dítě s váhou do 25 kg již opravdu žádný ořech nerozšlápne, bude na něm tedy stát, aniž by ořech praskl.

tuci (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

Běžné vlašské ořechy, pokud se na ně stoupne tak, jak ořech leží, praskají pod váhou od 37 do 54 kg. Většina jich praskne pod váhou od 40 do 50 kg, ale vyjímečně může některý udržet i 54 kg. Z toho vyplývá, že chlapci, kteří váží méně než 40 kg, obvykle na ořech stoupnou, aniž by praskl, zatímco dospělá žena, která váží 60 a více kg, je již dostatečně těžká natolik, že pod její váhou bude prakticky každý ořech úplně rozdrcen.

Reklama

Přidat komentář