Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Paul (Po, 19. 4. 2021 - 20:04)

Nedivím se těm děckám ve školce a z nižších ročníků ZŠ, že jsou fascinování tím, jak jejich učitelka, máma, zdr. sestřička apod. rozdrtí svou váhou každý ořech s takovou samozřejmostí, že si toho ani nevšimne. Pro takové dítě je vlašský ořech tvrdým oříškem, na kterém může celou dětskou váhou stát a ten pod ním nepraskne. Pak takové dítě vidí dospělou ženu, jak jí pod nohama ořechy hlasitě praskají jak nic, a dítě se diví, jak je ta žena těžká.

Oznamovatel (Po, 19. 4. 2021 - 07:04)

Diskuse předána policii k šetření.
Policie zjistila vaše IP adresy a bude se tím v následujících dnech zabývat. Čekejte jejich návštěvu.

Řidička (Po, 3. 5. 2021 - 22:05)

Kde jsou ti Tvoje "švestky"?? Blbe? Vy ostatní se prohlášení tohoto BLBA bojíte??

Nikdo se ho ne… (Út, 4. 5. 2021 - 22:05)

Třeba zde napíše nějaká řidička busu či náklaďáku a pochlubi se svými zážitky...
To co tady řešíme my je slabý odvar toho co nás všechny čeká,,,,brutální zadlužení státu,,sracky co nám cpou do hlavy,,vše jen kvůli zisku!!a co dělaji naši politici?--hovno !!!všichni tu žijeme v umělé iluzi....

Anonym (Po, 19. 4. 2021 - 21:04)

Ty jsi ale KRETEN, viď?? Už se bojíme!!! Toto trestné není, to zaprvé. Za druhé: Poskoci Al - Hamajdy jsou dobří na mlácení lidí bez hadru na hubě a na ochranu blbu, kteří dělají z lidu této země IDIOTY!! Naposledy: Agenti GRU ve Vrbeticich!! :-) :-)

Mike (Ne, 18. 4. 2021 - 17:04)

Máte niekto podobný zážitok?

Mike (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

Spomínam si na to ako keď som chodil na základnú školu do Asi druhého tretieho ročníka už si nepamätám prečo som na schodoch ležal na zemi hrali sme sa tam asi a išli po schodoch starší žiaci deviataci a jedna žiačka dosť veľká si na mňa položila chodidlo a vravela že na mňa stupí a prejde no bol som o dosť menší ako ona nebolo mi všetko jedno bál som sa kdo vie čo bi sa so mnou stalo ale teraz už rád na to spomínam

Miro (Ne, 18. 4. 2021 - 14:04)

No devaťačka, ta mohla vážit klidně i 50 - 60 kg. Ta by tě asi hezky pomačkala, kdyby na tebe stoupla. Co?

Mike (Ne, 18. 4. 2021 - 15:04)

Ja som mohol mať tak 25 az 30 kg a ona možno aj viac ako 60 kg bol som pri nej len taká špongia bi má rozpucila ešte aj to veľké chodidlo na mne fu

Tak už tu máme… (Ne, 18. 4. 2021 - 13:04)

Ještě zbývají profi řidičky autobusu,nakladáku či traktorů !no a k tomu nějaká ta xxxxl žena ,a jsme komplet.chlapi vy si vážně myslíte ,že se nějaká žena k tomuto veřejné přizna???

Řidička (Ne, 18. 4. 2021 - 20:04)

Já ano!!!

Opravdu??? (Po, 19. 4. 2021 - 06:04)

A ty jsi profi řidička?s čím jezdíš??tak se pochlub co dokážeš......

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 01:04)

Předpokládám, že si to i natočil, dal to na YOUTUBE. :-) Stalo se to u GLOBUSu v Českých Budějovicích, asi rok zpět. Ani jsem to "necítila", že by "nadskocilio" kolo. Když přejedu kočku, poznat to JE!! :-)

Návštěvník (Pá, 23. 4. 2021 - 13:04)

Pises tu sracky uz dost dlouho, ty zeno s ocaskem....

Řidička (Pá, 23. 4. 2021 - 23:04)

A poslední zážitek, tím s TEBOU KONCIM!! Když jsem byla mladší, jela jsem vlakem že ZASTAVKY PROTIVIN do Budejc. Byla tam zkratka přes louku. Jak jsem se bořila, měla jsem podpatky od hlíny a zbytků trávy. Seděl na proti mně kluk, povídal něco v tom smyslu, že mám špinavé podpatky, že mi je vyčistí. Pochopila jsem, že o to mu nejde. Tak jsem mu udělala radost. :-) vytáhl čistý kapesník, očistil mi je a PEČLIVĚ schoval. Předpokládám že si ten sajrajt pak dal do pusy, představoval si, můj podpatek a "dělal si dobře". :-) PROČ NE!?? :-) Mně neublížil, ještě mi vyčistil boty!! :-)

Submisivní (Út, 4. 5. 2021 - 23:05)

Máte pravdu. Já strkam nohy pod kola aut, které řídí ZENA. Na parkovištích. Moc to nebolí. Jenže jsem blbnul i na koncertě, dal ruku na zem. Pod podpatky Jakesi ženy. "Trefila" se mi na ukazováček levé ruky!!! JEHLOU!!! Již ho neohnu.

Zdar (Čt, 13. 5. 2021 - 05:05)

Vyskousej dat ruku pod kolo autobusu či náklaďáku,který řídí žena.garantuju ti že to žádná neudělá,,a pokud ano tak to zažijes orgasmus (vtipne myšleno)....

Submisivní (Pá, 14. 5. 2021 - 22:05)

"Inteligentně", kdybys chtěl, poradím ti, jak tlak vypočítat!!! To bude PREKVAPENI!! Rozumíš tomu jak VUL HVĚZDÁM!!!

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 15:05)

Ty Lojzo, fakt zajdi za lekarem. Uz mas nejvyssi cas.

Submisivní (Pá, 14. 5. 2021 - 22:05)

Jsi BLB!!! ZOPAKUJ si fyziku SEDMÉ třídy, ohledně tlaku!! Záleží hlavně na PLOŠE, na kterou působí gravitační síla!!! KRETENE, pod pasem tanků je menší tlak, než pod podpatkem, o tlaku pod pneumatikou náklaďáku nemluvě!!! Než ti z huby začnou "padat moudra", trochu se pouc z učební látky ZÁKLADNÍ SKOLY!!

Reklama

Přidat komentář