Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

Hezký. I já měl s uklízečkami jen ty nejlepší zkušenosti i v této oblasti. Žádná mne nezklamala. Asi to bylo tím, že v tomto povolání měly blíže k lidským potřebám a neřestem, které musely poklidit. Někdy to byla náhoda, jindy jsem tomu šel naproti. Často jsem s nimi měl nezávazný intenzivní intimní vztah. Pokud o mne nestála, nikdy mne neshodila. Řekla: "Dávejte si šéfe pozor. Někteří lidé jsou zlí, ale já ne".

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 08:08)

Uklízečky v bazenech chodí záměrně do sprch ocumovat. To takhle jsem se sel vycurat k pisoarum, vytahnu ho a zacnu, a v tom se objevila uklízečka, samozřejmě nenápadně koukala. Mě ta představa že mi ho vidí začala vzrusovat, a když jsem docural tak uz mi lehce stal a nebylo jen tak ho nejak nacpat do plavek aby to nebylo tak vidět. Kdybych v tu chvíli byl nahej tak nevím co bych dělal.

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 16:08)

Vrazil jí ho tam?

Návštěvník (So, 7. 8. 2021 - 08:08)

To je jednoduché. Když ho chce vidět, ať ho vidí. Pokud ne, tak se vzdálí. Pokud ano, je to příležitost ke sblížení. Měl jsem dobré vztahy s uklízečkami i na pracovišti. Žádná ženská ještě z pánského údu neoslepla.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

Hezký. I já měl s uklízečkami jen ty nejlepší zkušenosti i v této oblasti. Žádná mne nezklamala. Asi to bylo tím, že v tomto povolání měly blíže k lidským potřebám a neřestem, které musely poklidit. Někdy to byla náhoda, jindy jsem tomu šel naproti. Často jsem s nimi měl nezávazný intenzivní intimní vztah. Pokud o mne nestála, nikdy mne neshodila. Řekla: "Dávejte si šéfe pozor. Někteří lidé jsou zlí, ale já ne".

Liběna (So, 10. 7. 2021 - 10:07)

Taky jsem našeho mladýho načapala podobně jak je psáno přede mnou. Měl ho jak svíčku, a byl to pro mě šok. Útlý tělíčko, nohy jak dráty do betonu a mezi nima takovýho macka.

Návštěvník (Út, 13. 7. 2021 - 00:07)

No a co jako , představovala sis ho v těle ?

Jena (So, 10. 7. 2021 - 05:07)

Několikrát jsem přistihla syna, teda v čase, kdy začínal s onanií. Teď si dává dost pozor, ale asi před půl rokem jsem k němu vešla, on sluchátka na uších, postel má tak, že jsem stála za ním a co jiného by dělal, než že se dráždil. Měl ho napnutýho a spíše si s ním hrál, hladil si kule a tak. Aj jsem si těch pár vteřin užila. Byla to podívaná.

Možná (So, 10. 7. 2021 - 00:07)

Holky někdo se seznámit? Je mi 14 a jsem z brna pokud jo zak napiste

Janča (Út, 6. 7. 2021 - 06:07)

Aniž o tom ví, tak sleduju syna. Hlavně teď o prázdninách si to často bude dělat v části chalupy kde má takové svoje království, ale je tam také vidět. Trochu jsem to k tomu účelu upravila. Vloni začal onanovat a už pěkně si ho i dvakrát denně mastil. Prstíkem si ho třel, no bylo se na co dívat.

Pavla (Út, 6. 7. 2021 - 05:07)

Vyděla jsem 14 letiho bráchu. Honil si ho u počítače. Tajně jsem ho sledovala. A pak silně vystřìknul a musím říc že mu pěkně stříkálo semeno ven, až jsem stoho byla mokrá.

Anna (Po, 5. 7. 2021 - 07:07)

Já bráchu Vaška, nevěděl o mně ,dělal si to na zahradě až se udělal a teklo to z něj. Hezký.

Josef (So, 3. 7. 2021 - 20:07)

Hele,tet sou prázdniny,skuste se vyslict do naha někde v lesich věci dát do batohu ten někde schovat a užít si klidnou nahou procházku při které se ukonce uspokojite a pak budete půl hodiny hledat batoh s věcmi, mě to pomáhá, uvolňuje to stres jo a je mi 15 a začal sem to dělat už minuli prázdniny,je to super

Roman (So, 3. 7. 2021 - 21:07)

Zdravím taky to takhle podobně občas dělám , svléknu se uplně do naha věci dám do batohu schovám někam do mlází a pak chodím po lese třeba několik hodin , skvělá relaxačka klidně doporučím každýmu .No taky se mi stalo že jsem ani za nic nemohl najít batoh ! to bylo docela blbý byl jsem doooost daleko od domova , ale nakonec se povedlo teď už jsem opatrnější .

Návštěvník (So, 3. 7. 2021 - 21:07)

Proč si batoh nedáš na záda a nechodíš s ním ?

Josef (Po, 12. 7. 2021 - 22:07)

Protože to bys ten batoh na zádech cítil a nebylo by to pak tak uklidňující :)

Návštěvník (Ne, 4. 7. 2021 - 20:07)

protože chci být celej nahej bez ničeho jen tak jak mě ten nahoře stvořil

Abe (So, 3. 7. 2021 - 20:07)

A co si udělal zvedavyyyyyyy.Koukal ses na něj pořád?

zvedavy (So, 3. 7. 2021 - 23:07)

no manželka ho chtěl pozvat k nám koukal a libal nožky ženě a hladil ji picku

zvedavy (So, 3. 7. 2021 - 13:07)

několikrát mne někdo přistihl při onanii a jednou n nuda pláži přede mnou a manželkou onanoval borec s velkým perem

Reklama

Přidat komentář