Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 16:04)

Nedávno to bylo cestou na Slovensko a já potřebovala to druhý v autě ale šíleně a zajeli jsme na benzínku a já utekla tam na dámský WC a to tak šlo, že jsem si musela sednout abych nepokadila celý záchod. To bylo strašně prudký a ne jako kakání ale jako tekutý. A bolelo mě břicho a to jsem udělala hned za sebou víckrát při tom.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 17:04)

Jsi musela něco špatného sníst když se ti tohle stalo. To muselo být hodně špatný jak máš ten blok a sedla jsi si přesto na cizím místě na ten špinavý záchod. Bylo to hodně podobné jako jak jsi psala o té ZOO. Asi i tady jsi čůrala? Vždycky píšeš, že to bylo tekuté byla jsi někdy na cizím záchodě dělat to druhé jakože tuhé?

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 17:04)

Ve škole tady na střední jak jsem. Chtělo se mi ale jako normální co se dá vydržet. Došla jsem si o hodině abych tam na záchodě měla klid protože se mi chtělo víc a nutně. Vylezla jsem si až na mísu a udělala to na bobku do zachoduba hodně velký a i s čůráním taky bylo.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 17:04)

Si nechtěla počkat domů? Škoda, že se o tom většina stydí mluvit jak píšeš že jsi si vylezla nahoru to je zajímavý. Slyším o tom poprvé asi to lidi moc nedělají. Velký že jich bylo hodně. Kdy jsi čůrala přitom?

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 17:04)

Čůrala jsem hned hodně a pak hned šlo to druhý až na konci ještě trochu. Myslíš že Klárka taky kaká takhle divně když musí? Nebo venku? Ona se stydí to napsat a já se stydím se ji na to zeptat. A ty jsi taky holka. Jak kadíš a čůráš? Jako já?

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 17:04)

Jo v pořadí chápu. Klára tady o tom párkrát něco napsala ale jen málo ona o tom nerada píše. Když o tom už psala, tak prý jen doma nebo venku. Jinde by si nesedla ona by stála na zemi a dělala to z výšky nad prkynkem. Ahá hodně lidí se jí tu ptá když je něco zajímá. Ne. Podobně jako ty nejdřív je čůrání a potom to druhé, ale mně nevadí si sednout jinak je to hodně stejné.

Z (So, 17. 4. 2021 - 16:04)

Z

Z (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Z

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Jojo a ve škole to bylo vždycky jen to rychlý? Jo aha takže pokaždé jinak a co se ti líbí víc když čůráš to žlutý nebo tu jako vodu? Myslím, že čůráš ráno hodně moc. Zkoušela jsi někdy do písku se vyčůrat nebo do sněhu?

Z (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Z

Karolína (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Já nevím,ale když čůrám jako vodu tak to před tím nemůžu skoro vydržet a musím si rukou držet pipinu abych se nepočůrala a když čůrám víc žlutý tak to vydržím líp. Čůrala jsem do písku u moře a do sněhu taky a pak to bylo trochu žlutý a vyčůraný až na trávu přes sníh . Někdy čůrám i dolů nebo do strany ale pak se to srovná.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

To mám taky tak, že když je to jako voda tak je to fakt hodně nutný se vyčůrat a to žlutý moc ne. V Beskydech u toho čůrání nebylo? U moře si psala o tom čůrání ve vodě. A čím to je?

Natalie (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Jsem moc ráda,ale připiji si až s tvým souhlasem. Natollik tě mám ráda.i

Scarlett (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Výborně, Klárko. Jen to nezakřikněme. Já si na tebe připiju soukromě až jestli se celý víkend podaří. Držím všechny palečky!

Mirek (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Nejlepší zpráva dne! Připíjím a ozvi se i z chaloupky a mohu poprosit i s hezkým tím co dělá zlatý dešť....

Ondotron (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

HUrá! Tak to zapiju . Klárko a je to za tebou. Klárko jedeméééééé !!!

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

A zase ten chlast. Já jsem taky rád za příznivý vývoj, ale tohle je už jen záminka pro alkoholiky. Nechte Kláru,ať s tím přijde sama.

Klára (Pá, 16. 4. 2021 - 17:04)

Byla jsem s Liborem venku. Vyjeli jsme na Vyskeř a prošli jsme se chvíli kolem kostelíčku a okolo přírodou. Bylo ale chladno, ale já jsem byla ráda, že jsme spolu a mohu mu otevřeně sdělovat své pocity a cítit se svobodně. Libor řídil a já jsem už neměla ani žádný slabosti ani motání hlavy ani se mi nechtělo blinkat, naopak jsem cítila víc pohodu a klid. Jednou jsem s Liborem čůrala ale ne nahoře na Vyskři, ale v údolí u potoka ,prý se tam říká tomu Vysoké kolo a tam jsem nikdy nebyla, ale tady nefoukalo a já potřebovala a u takové malé skalky jsem za větrem se vyčůrala a Libor poznal, že mám lepší náladu a u čůrání na bobečku mne objal já si sama jeho ruku dala dolů a počůrala mu ji až do posledního pramínku . On mě hladil a já vnímala, že z něj spadla velká obava a já mu dala najevo, že se mi to líbí a že chci jeho blízkost největší a aby to v pelíšku bylo večer hezký. Dnes chci i dát saunu a všechno a už je mi dobře. Zítra pojedeme na chaloupku všichni a Helenka už je o tom informována a už tam topí. Prý tam byly uvnitř jen 4 stupně a do rána se to zahřeje a to je dobře, abychom tam nenastydly. Bude už líp. Už dokážu milovat a radovat se jako dřív ,už to jsem zase já a nic skoro není ve mně co bylo včera a ráno. Miluji všechno a jsem vděčná všem ,kteří mi pomohli slovem, myšlenkou, přítomností. Niki se už taky těší na chaloupku a mamča taky.

Zuzka (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Klárko,objímám tě. Jsi statečná a úžasná. Dám si na tvé štěstí. To nelze jinak. A hezký víkend !!!

Ivan .L (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Paráda!!!!!!!!!

Reklama

Přidat komentář