Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Sám si kokot a na nákupy si běž sám a s vysavačem můžeš řádit taky. Já ti na to s...

Návštěvník (Út, 2. 2. 2021 - 20:02)

Mě hrozně vzrušuje mojí mámy prádlo. Už je starší takže tanga u ní nenajdu a to je dobře. Jsem rád kdyz není doma a já si to můzu hezky a dlouze dělat u jejich kalhotek a poprsenky. Asi by se mi i líbilo kdyby mě chytila jak si ho honím nad jejím prádlem a koukala se na mě. Pak by se i přidala a dělala si to taky sama až do konce. Líbila by se mi společná masturbace a rád bych jí u to hladil a sahal na prsa, má krásné čtyřky i když už trochu povadlé ale krásné. Nemáme problém s nahotou a do koupelny mám normálně přístup i když se sprchuje. Několikrát jsem jí poprosil o fotku prádla a několikrát i poslala i když byly průpovídky ale několikrát mě taky poslala někam. Všiml jsem si že když přijedu do garáže na motorce tak ví že se převlékám tak tam pokaždé přijde a povídá si se mnou. Kazdý den si pohrávám s myšlenkou společné masturbace třeba jen přes skype a vzájemného vyvrcholení.

Katka (Pá, 12. 2. 2021 - 17:02)

Ty budeš velký honič. Která matka by chtěla masturbovat nebo jebat s vlastním synem! Asi žádná vid!

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Jasně ze jsem honič a velký. Chtěla by jsi vidět co.

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Kebysi napísal nevidí, bolo by to od Boha.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Zajímavá debata omlouvám se za pravopis

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Hlavné je že to nie je o sexe

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 00:01)

Abé. Shoríš v pekle, aj ten tvoj hnusný pyj.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 16:03)

ona ne ale ty

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 16:03)

ona ne ale ty

Bad (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Co vás na myšlence sexuálního vztahu s vlastní matkou nejvíce přitahuje a vzrušuje?

Olli (Ne, 31. 10. 2021 - 05:10)

Jak je mamka urostlá a hlavně ten pocit když sem v ní. A to že to je tajný a nikdy se to nikdo nedovi

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 03:01)

Všechny komentáře sou tu od synů co je vzrusují jejich matky, není to že bych byl fixovanej pouze na ní, mám zájem o děvčata zkouším vztahy a svojí slečnu miluju tak od puberty stejně myslím na matku se kterou sem vyrůstal od 13 let sám a už tenkrát pro mě byla sexuálně přitažlivá, zajímal sem se o její tělo a spodní prádlo, smiroval jí abych konečně viděl jak vypadá kundicka mohlo ji bejt tak 35 v tu dobu. Připadal sem si provinile když sem nad tím vším přemýšlel co dělám, dnes už vím že nebyl důvod se stydět prý to dělá 90 % kluků. Jak už sem tu kdysi psal nevěřím všemu co tu čtu ale jasně že když si to predstavuji tak závidím.

Don (Út, 26. 1. 2021 - 18:01)

Matka je matka! Jiné ženy jsou jen zvrhlé individua které stále v muži hledají jen svého otce.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 01:01)

Nikdo jim do hlavy nevydi

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 14:01)

Splněny sen, těžko se to popisuje

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 17:01)

Nejlíp se otom premejsli když do sebe člověk kopne pár piv, s matkou mám vztah od malička a jako její syn se o ní budu zajímat až do smrti, spolecne soužití s ní mě vyhovovalo ale v malém bytě sem zůstat nechtěl. Občas tu někdo prespi ale nic vážného, chybí mi matka kterou bych mohl smirovat a ocumovat. Vím že má nějakého kamaráda kterému občas volá což chápu ale nikdy mi ho nepredstavila. Ví že bych byl moc nerad kdyby ji někdo ublížil, nebo podváděl

Elijah (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Na sexe s matkou nieje nič zle.Raz som vyskúšal a bolo to fajn .

Viktor (So, 9. 1. 2021 - 13:01)

Také mě hrozně rajcuje máma. Když klečí v kuchyni na čtyřech s vyšpulenou zadnicí nejraději bych jí ho tam fouknul. Ale fotr mi to nedovolí. Nechá mě jen sáhnout a občas líznout. Mrdat kundu jí smí jen on. Takže musím počkat až se udělá a řekne mámě aby mě vykourila. No aspoň něco.

Lada (Ne, 27. 12. 2020 - 03:12)

Jsem rozvedená, za rok mi bude padesát, macatější postavy, větší zadek, prsa, dole neholená. Můžeš i přes noc. [email protected]

Reklama

Přidat komentář