Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Myslím,že se Klára venku vyčůrá s Liborem,ale na víc bych to neviděl.

Zuzana (Čt, 15. 4. 2021 - 16:04)

Jestli vůbec Klára někam ven půjde, protože jestli je stále zesláblá měla by se držet doma v teple a ještě nějaký čas odpočívat. Ty prášky bych také nebrala a raději zkusila nějaký čaj.

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Teď jsem se dívala a jen jako voda a asi jsem se hodně napila a tak jsem vyčůrala jen vodu a ne moc žlutou.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Určitě už podle toho, že chodíš často. Má se hodně pít i Klára by měla hodně pít aby byla silná. Použila jsi někdy záchod v dopravním prostředku?

Hol.ka (Čt, 15. 4. 2021 - 16:04)

Kláře není dobře. Měla by ležet ale asi moc nepije a nečůrá ,ale měla by hodně pít aby měla sílu a když bude z toho hodně čůrat tak to nevadí a normálně si dojde.

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 16:04)

Ve vlaku,ale to jsem čůrala z výšky a nesedla bych si. Já jako jiný holkyctady taky nerada, ale tady se mi chtělo a ještě by se jelo dlouho acto bych nevydržela a počůrala se kdybych nešla.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 16:04)

Ve vlaku si nemůže sednout snad nikdo tam je to fakt hnusné. To je jasné, že jsi neměla jinou možnost než se vyčůrat. S tím sedaním jsi to tu psala a to opravdu ani u kamarádky nebo nějakých příbuzných když potřebuješ si nesedáš?

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 16:04)

Ne, já se umím vyčůrat i když jsem trochu výš a trefím se a když bych počůrala záchod okolo tak to otřu a umyju.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 16:04)

No jo. To je škoda, že se takhle nechová každý. Jaký jsi použila vůbec nejhorší cizí záchod a na kterém se ti naopak líbilo nejvíc?

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 17:04)

Nejlepší záchod je doma a nebo venku, když mohu čůrat sama někde do trávy. Nejhorší? Když jsem šla na koncertě na Tojku a to bych nedala jak byl špinavý, tak jsem šla ven a udělala to vedle taky do trávy a chodili tam lidi, ale byla tam ještě cizí holka a taky čůrala a tak jsem se tolik nestyděla a ty lidi nekoukali. Jen šli dál.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 18:04)

Ty máš spoustu čůracích zážitků. Takových jako ty a ta holka tam bylo mnohem víc věřím tomu. Jak si psala předtím tak se nestydíš když se někdo dívá ta kamarádka a tady taky ne. Kdyby ty lidi kolem koukali tak by si asi nic neřekla a čůrala?

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 19:04)

Já když čůrám tak to nejde zastavit úplně a musím se celá vyčůrat. Kdyby lidi koukali tak bych se koukala dolů a před pipinku bych si dala ruku aby neviděli jak čůrám nebo bych já už nevím asi bych dala nohy k sobě ale to bych si je asi zase počůrala na stehnech.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 19:04)

Někde jsi tu psala, že míváš náhlou potřebu a dlouho nevydržíš čekat. Děláš nějaký sport při kterém je složité vykonat potřebu?

Karolína (Čt, 15. 4. 2021 - 19:04)

Nedělám ale když jsem byla menší tak jsem měla skupinové pěvecké vystoupení a mně se chtělo čůrat hodně a naštěstí jsem vydržela a hned utekla na záchod ,ale tam byla fronta a tak jsem utekla ven za roh a trochu jsem už pustila v kalhotkách ale stihla jsem se pak vyčůrat hned u zdi jak bylo divadlo a to byl proud,že bych to už nevydržela ani minutu. Hele já tu budu zítra. Já chodím za Klárkou ale taky si můžeme povídat.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 12:04)

Ahoj Kajko, možná se ti chtělo že jsi byla nervózní z toho vystoupení a potřebovala tak moc čůrat. Jsi psala o výletě do ZOO a dělala jsi někde jako tam to druhý když to nebylo rychlý jako tam jen že jsi potřebovala jít normálně?

Karolina (Pá, 16. 4. 2021 - 12:04)

Ahoj. Taky jsem dělala ale ne moc často.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Ahoj, to muselo byt dobry, řekla by si kde si to dělala tak? Jaký si měla den jsi asi zase hodně čůrala možná venku jednou?

Karolína (Pá, 16. 4. 2021 - 12:04)

Klárko ahoj. Měla jsi oběd a taky hodně pít. Jsem ráda že je ti lépe. Já to tušila protože tě mám ráda a už o tobě ví jedna kámoška dala jsem jí typ. Prý ale že s klukem čůrat ne.

Dan&Ver (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Ahoj všem vám. Moje žena si všimla vaši diskuze která je okouzlující. My potřebujeme pomoc od lidí od skupiny lidí, která pohlíží na věci v životě podobně jako cítíme z vašeho psaní. Existuje možnost, že se nás ujme vaše skupina? Prosím ale jen ti, kteří se skutečně znáte mezi sebou, aby jsme nereagovali na vzkazy lidí co tady přispívají pouze jednorázově a je jim jedno co vyprsknou. Moje manželka je podobně citlivá jako Klára. Je nám, 47 mně a manželce 43 let.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Ahoj, já jsem ten "prd" který se jen dostane ven naplní celou místnost a pak zmizí. Nejsem součástí zdejší party. Zajímalo by mě ale, co vám chybí a co vás přesvědčilo a zaujalo na zdejším osazenstvu že se chcete stát jeho součástí ?

Reklama

Přidat komentář