Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Kláře fakt nic moc. To poznám z psaní. Jako teda mě by to srazilo mnohem víc. Kláro hoď to za hlavu máš kolem sebe ty nejlepší lidi. A co dělají čápi?

Klára (Čt, 15. 4. 2021 - 14:04)

Dnes hodně odpočívám a už je mi líp. Libor mě chce vzít ven autem a na procházku, ale nebudu řídit. Jsem jako bez jiskry, ale už mám energii se vám ozvat. Nikola měla výuku, ale já nebyla moc schopná a spala jsem až do deseti hodin. Libor je moc hodný a s maminkou udělali oběd ,ale moc jsem nejedla a nemám ani hlad. Libor říkal, že ty prášky nemusím brát, že to bude dobrý a já je už brát nebudu Byla jsem s ním čůrat na záchodě, ale jen jsem se vyčůrala a vůbec jsem neměla na nic náladu a on to pochopil a ani mi nikde nehladil pipinku a jen se o mně hezky staral celkově. Napíšu večer. Omlouvám se, jestli můj sloh není nic moc, ale jsem jako poloviční v nějakém náboji a jiskře, ale snad to bude lepší.

Holkočůr (Čt, 15. 4. 2021 - 14:04)

Hele,ty prášky opravdu vynechá. Po nich seš taková na baterky. Bude to dobrý. A jestli budeš s Liborem čůrat nebo ne teď je vedlejší. Klidně to udělej jen ,když na to budeš naladěná. Myslím na tebe a podporuju tě!

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

A z čeho,že měla jako Klára šok,jsem to možná někde přehlédl?

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Já chápu, že tohle vlákno je váš život. Že pro jeho oživení jste schopnej rozjet diskuzi několika odborníků na téma pedofilie. Že jste nechal Kláře vyrazit zuby, mamince nasadit pleny, budete schopnej až se zase Klára sebere poskat ji třeba na léčení, na pracák po maturitě. Nebo ji dělat nebude protože bude moc rozhozená. Co vy nejste schopnej pro ni udělat.

Mirek (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

tak jestli je to na mně, tak to jste mne přecenil. Já se sem podívám tak dvakrát třikrát denně, ale nedovolil bych si příběh dovytvářet, tak drzý nejsem, ale rád reaguji k ději.

Názor (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Myslím, že to je reakce na autora. Já nevím, jestli je to podle pravdy, tak jsem sama zvědavá na vývoj a myslím, že se autor od reality nebude odchylovat, protože sám uvedl, že je to jeho forma se vypořádat se s tím ,co bylo, takže to asi nebude jen růžové, uvidíme.

Názor (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Za sebe? Ne nevadí, ale já v tom hledám ten ženský podtext. A chlapi? To ať napíší oni.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Ty holky,co tady Liborovi radí si myslí,že bude psát podle toho,co mu poradí? A vám klukům nevadí,že to chcaní a vše píše tedy muž? Stejně se u toho udělate? To můžu tedy psát i já

Mirek (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Nevadí mi to a popravdě nevím jestli to píše muž nebo žena. Je to ale ona a onak nám promlouvá a já se u toho vzruším. Podle situace, jak kdy. Ne jako Honič, co nemohl dospat a vytekl, i kdyby Klára napsala, že umývala nádobí.

Mirek (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Klárko moje podpora na celý den,holky kdo další jste čůraly? Samy, s partnerem?

Karel (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

No jestli někdo prožívá virtuální realitu tak je tady prezentováno, asi by byla vhodná návštěva u psychiatra případně hospitalizace v ústavu pro choromyslné.

Názor (Čt, 15. 4. 2021 - 12:04)

Vážení, já vůbec nezatracuji příběh Kláry a líbí se mi, jak se s tím autor vypořádal. Perlička?...mám dceru 25 let a ta se starala o nějakou virtuální dámu na PC a když "zahynula", dva měsíce, ano dva měsíce byla z toho špatná a brečela jako by jí zemřel někdo blízký a skutečný. Zde je to příběh podle skutečnosti ,tak o to víc reálný. Proto chápu vás všechny, co s ní hovoříte.

Dan (Čt, 15. 4. 2021 - 12:04)

Klárce přeji ať je šťastná a ať jí to zase pěkně čůrá.

Podpíčník (Čt, 15. 4. 2021 - 11:04)

Co to bylo? Pár dní jsem tu nebyl,ale to byl nářez. Samozřejmě vím taky,že je to podle příběhu který už je pár let zpátky,ale mám ho rád. A autor to ustál stylem filmového tvůrce.

pepan (Čt, 15. 4. 2021 - 11:04)

Ok

Feetman (Čt, 15. 4. 2021 - 10:04)

Kláro, možná si myslíš, že jsem ignorant,ale není to tak. Podával jsem jednoduché dotazy na nohy,ale jsem srdcař. I když oslovuji příběh co již v ději se stal,velmi mě přitahuje a líbí se mi,že postava reaguje a já tak aktivně příběh ovlivňuji . A tím se stává reálným. Rád bych tak pokračoval pokud mohu.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 09:04)

pozor, on nikdy neskončí, od rána zase rozjíždí svou ulepenou smradlavou krasojízdu a neštítí se ničeho..............Návštěvník (anonym) copy (anonym) Zdejší pán pisatel je doopravdy jeden a tentýž člověk v 90% příspěvků. Doporučil totižto zdejší vlákno kdysi jedny osobě na známe seznamce. Pak na chatu udělal další chybu kterou si patrně ani neuvědomil a prezentoval se podle jména, které tady taky figuruje a podle uložené konverzaci na chatu, styl nejčastější formy zdejší komunikace úplně odpovídá. Paradoxně to není ani stařec a ani samec :) Je to relativně mladý ŽENATÝ muž S RODINOU minimálně podle vyplněného jeho profilu !!!!! To že je i ženatý udává i na ty seznamce. Před chvilkou tam byl napojený a svítil že je online. Jakmile se vypl tam, spustilo se tady psaní příspěvků. V podstatě není vůbec pedofil. Komunikuje tímto způsobem jen proto, že si na to jednoduše zvykl a je tak trochu arogantní na chatu jakmile mu nesplníte jeho požadavky. Vůbec si neuvědomuje, že tímto může škodit případným zde nacházejícím se dětem. Jinak jeho manželka je generál a on tak trochu posera. Měl na ty seznamce milenecký vztah .

Holkočůr (Čt, 15. 4. 2021 - 09:04)

Jo, hele,Klàře není moc dobře a ty sračky fakt ať nebere. Nebo bude utlumená pořád. Libore,vezmi ji autem někam ona se tím uklidní a ráda jezdí,ale ať neřídí. Jo bude to dobrý. A o čůrání teď tolik nejde.

Holka 16 (Čt, 15. 4. 2021 - 08:04)

Ať se Klára z toho dostane. My jsme fakt myslely, že je to jak jako teď a ono jeto jako teď ale už jsi to prožil s ní dřív? Tak to nevadí, nás to baví to sledovat,protože to je napsaný jako skutečně, že to tak bereme. Já sem taky ráda napíšu jak jsem čůrala a včera jsme s Veronikou venku taky chcaly. Jen jsme se tak poflakovaly tady s holkama co známe a byly jsme venku a já bych už potřebovala čůrat ale zase se mi nechtělo domů a tak jsem to řekla před holkama,že potřebuju chcát a ony se jen smály a tak že tady. Byly jsme u rybníčku tam co má ta jedna u zahrady a tak co, tak jsem si tam kousek od nich sedla a pochcala jsem jim tam trochu pozemek. Veronika nešla se mnou ale Aneta, ta tam od nich přišla, stáhla kalhoty a pustila to taky vedle mě, ale já jsem to měla větší chcaní. A Nakonec se přidala i ségra a taky udělala,ale taky menší louži než já.

Reklama

Přidat komentář