Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (Pá, 16. 4. 2021 - 08:04)

Klárko nesmíš se tak trápit když tě Libor miluje. Tak ten tě přece neopustí a počká až ti bude dobře. Já bych taky neopustila někoho koho miluju jen proto že je mu špatně a nemůže se milovat sexem. Já jsem nečůrala v noci ale až ráno a asi jako ty když nejdeš v noci a pak potřebuješ hodně a rychle aby ses nepočůrala. Budu na tebe myslet a neboj se jet na chalupu. Tam je moc hezky.

Lucka (Pá, 16. 4. 2021 - 08:04)

Klárko, do prčic neboj se,všechno se srovná. Musíš něco dělat a ne se v tom utápět. Ty čápy to je super,podívám se na to taky. A chaloupka,hele,žádný melancholie a vyražte. Že ty se bojíš, aby ti nebylo špatně jako včera? Já bych zatím neřídila a když něco tak si zastavíte a co? Žádná ostuda to není. A postel neřeš, jsem přesvědčená, že Libor když už,tak si pomůže sám, ale nebude ti nevěrný. Zapomeň na to,ten tě miluje jako nikoho na světě. Pačko a ozvi se.

Jana (Pá, 16. 4. 2021 - 07:04)

Klárko,dobré ráno. Toto jsou ještě normální dozvuky z toho,čím jsi prošla. A jestli můžete, na chalupu dojeďte, ono tě to posílí. Myslela jsem na tebe a tak reaguji hned. A milování? Jestli tě má Libor rád,tak to pochopí a zcela jistě si nebude hledat jinde. Blázínku. Láska opravdová není jen o tom, tak se neboj. Taky ti přeji hezký den !

Lucka (Pá, 16. 4. 2021 - 07:04)

KLárko,jak ses vyspala? Je dnes lépe? Moc na tebe myslím hned jak jsem se vzbudila

Holka 16 (Pá, 16. 4. 2021 - 06:04)

Tak jsme se ségrou to ranní chcaní změřily. Věrča mě vzbudila,že už musí,ale já už stejně skoro nespala a tak jsme to udělaly . Chtěla ať ji to pod pipinou podržím,roztáhla nohy a ve stoje hned chcala a já ji to držela těsně takže se trefila a ani trochu vedle a měla 390 ml dost silným chcaním ,já jsem si to pak podržela pod sebou sama a udělala jsem to ne ve stoje ale na bobku a měla jsem menší chcani a jen 350 ml, ale taky dost rychle a najednou. Ségra je lepší a taky se jí chtělo víc. Kdybych čůrala první tak si myslím,že by se možná pochcala, kdyby mě viděla jak už chčiju nebo by to dala do záchodu a vykašlala se na měření .

69 (Pá, 16. 4. 2021 - 05:04)

Souhlasím se vším Willy.

Willy (Pá, 16. 4. 2021 - 00:04)

Nikdo neví jak to je, vše jsou jen dedukce. Já ho beru jako real možná již z prožitého realu,ale to není podstatné. Zásadní je ,že mi to něco dává, vtahuje do děje atd. A je to profesionálně psané. K Sluníčku, já jsem ho tady vyzýval,aby se zde neúčastnilo diskuze,protože jsem měl podezření, že mu není minimálně 15 let. Ono tvrdilo,že je,tak jsem to nechal být. Jestli tady píše, že je s Klárkou v kontaktu,stejně jako Ondra tam jel za ní ,tak to je na jejich svědomí. Beru to jako fakt, ikdyž je možné, že je to z dřívějška a ty osoby jen chtějí být zajímavé, protože kdyby byly součástí autora a psal si je sám,tak by si počínal nesmyslně a proti logice obsahu příběhu.

Abe (Pá, 16. 4. 2021 - 00:04)

Pokud přede mnou dívky nebo ženy čůraly, považoval jsem to za vyšší stupeň intimní důvěry a naprostou většinou to pokračovalo sexuálním vztahem, z jejich iniciativy.

Ivoš (Pá, 16. 4. 2021 - 00:04)

Velmi mi dává Kláry příběh zpětnou vazbu,zejména posledních hodin a dnů s tím,co před několika lety prožila moje dcera a dostávala se z toho nejhoršího týdny a za pomoci odborníka další měsíce . Držím palce a přeji zdárný únik z tohoto psychického traumatu.

Choze (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

Klárko, dobrou noc. Ty velké turbulence snad skončí a ty budeš zase plná života a lásky s pissováním. Věřím, že čím budeš starší, dokážeš s Liborem najít pro tebe doposud nevídané možnosti jak piss aktivity ještě rozšířit do větších sexuálních variant a prožitků. Mohl bych vyprávět. Se svou ženou jsme toho v této oblasti rozvíjeli a objevovali mnohé.

Sluníčko (Čt, 15. 4. 2021 - 20:04)

Já si s Klárkou povídala přes den po telefonu a ještě jí nebylo moc dobře. Já dnes taky nečůrala venku, ale jednou se mi chtělo, ale vydržela jsem domů a pak jsem čůrala hodně ale je to dobrý. Zítra přijede Bertík a uvidíme se.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 00:04)

Povídaš si s Klárou?.......???????

Holka 16 (Čt, 15. 4. 2021 - 20:04)

Tak Věrča se už z toho dostala jak jsi myslel po tom rozchodu a kluka nemá zatím a já taky ne. Tak zítra si změříme ranní chcaní kolik to bude ,ale asi jako to bývalo . Teď jsem si to neměřila, sice jsme doma ,ale já si dojdu i když nejsem dost plná a tak by to nebylo tak přesný jako ráno když je to za celou noc. Kláro a ty se fakt vyspi a ať ti Libor dá čaj na spaní a ať je u tebe. Jako dneska ti bylo dost blbě, ještě žes nezvracela nebo neomdlela když jsi měla tak nízký tlak. Je ale fakt,že by mě taky tohle dorazilo. Dost nechutný trolení.

Ondotron (Čt, 15. 4. 2021 - 19:04)

Máš můj obdiv Kláro, žes dokázala v tom stavu napsat a napsat i o čůrání. Zítra už budeš ve větší pohodě a blahopřeji k svatbě. Četl jsem zpátky, že už zásnuby byly na Ještědu.

Albatros (Čt, 15. 4. 2021 - 19:04)

Neuvěřitelně sugestivně napsané, já se snažím si zachovat emoční odstup, ale už podruhé to prostě nejde. Protože to je odžité a tím se z odžitého reálu stává současný reál. Neskutečná síla .

Vojko (Čt, 15. 4. 2021 - 19:04)

Souhlasím s tebou. Klára píše o močení, ale teď o to ani nejde. Opravdu mimořádně silná výpověď.

Ivan .L (Čt, 15. 4. 2021 - 19:04)

Jsem toho plný. Nemůžu napsat jenže jsem s tebou celou svou bytostí, myšlenkou, vším. Ať je zítra veselejší ráno a celý den. Ať tě Libor hladí, objímá a udělá ti masáž nohou, ta pomáhá srovnat psychiku v reflexních bodech. Prostě ať ti dá veškerou kožnou lásku a něhu.

Pavlina (Čt, 15. 4. 2021 - 18:04)

Odpočívej . Tyto výkyvy jsou i od léků jsi mladá zdravá holka. Srovnáš se. Uvidíš. Brzy. Dělám ve zdravotnictví.

Jana (Čt, 15. 4. 2021 - 18:04)

Kárko, to nic nic se neboj, to je po těch práškách a už je neber. Opravdu a musíš hodně pít a taky můžeš být dehydrovaná. Klárko neboj se, ten strach taky zmizí, vše je a bude zase jako bylo dřív. Zítra bude líp, hodně spinkej a vše se srovná. Já jsem tady s tebou celý den, protože tě mám ve svém nitru, když tě mám ráda jako krásnou bytost. Dobrou klidnou noc, ničeho se nebo, zase přijde zpátky ta radost a jiskra.

Holkočůr (Čt, 15. 4. 2021 - 18:04)

Klárko, v pohodě, krásně jsi čůrala a to ostatní ale je teď důležitější. Odpočívej a musíš jíst a pít a dostat se do správné hladiny. Libor tě má rád a asi ti dnes udělal velikou radost, že by tě chtěl za ženu oficco. Nejlepší dárek pro tebe. Tak zítra zase bude ok a lépe!

Reklama

Přidat komentář