Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Andy (St, 12. 12. 2007 - 11:12)

Ahoj všem:))
Opravdová láska je podle mě ta, která vám naježí chlupy, jen při myšlence na milovaného...
která Vám i po 11. měsíčním chemickém procesy zůstane hluboko pod kůží a v srdci...
ta, jenž v sobě pěstuje člověk, kterého si můžu vážit a mít ráda jenom proto, jaký je a že vůbec je...
opravdová láska je podle mě jenom jedna a to můžeme mluvit o štěstí, když u nás zůstane...
opravdová láska dává i bere ve stejném měřítku...
opravdová láska je naslouchání a porozumění jeden druhému...
opravdovou lásku člověk cítí až v žaludku a měl by si ji pěstovat, stejně jako květinu, kterou, když dlouho nezalijete....uvadne:(
Přeju opravdovou lásku nám všem !!!

petra (St, 12. 12. 2007 - 11:12)

opravdova laska podle mne je kdis jeden clovek miluje toho druhiho a ten druhej mu tu lasku vraci

xxx (St, 4. 7. 2007 - 13:07)

Je a ničím (blbostí nebo náhlým rozhodnutím)si ji zbytečně nepokožte

Renata (St, 4. 7. 2007 - 12:07)

Určitě může být někdo egoista, ale my s mužem k nim nepatříme, snad vše bude fajn i v budoucnu. Láska je krásná věc!

Návštěvník (St, 4. 7. 2007 - 12:07)

nebud ironicky:-)

Návštěvník (St, 4. 7. 2007 - 12:07)

konecne Renata v poslednim prispevku to vystihla...dik :-) i kdyz lidska duse je slozita a jeji pocity jeste vic, takze vse je relativni a muze mit jine duvody, nez je laska (treba ze ten druhy proste neumi byt sam) protoze, at uz chceme nebo ne, kazdy clovek az na par vyjimek svatych, je egoista a take cit lasky tak chape mnohokrat...takze mu jde hlavne o jeho samotneho tzn. ze nechce byt sam - boji se toho nebo potrebuje nehu, porozumeni, nekomu pomahat, delat poteseni...vse je motivovano v prve rade egoizmem...ale napsalas to moc hezky..:-)
vsichni tomu moc chceme verit

Renata (Út, 3. 7. 2007 - 21:07)

Měla jsem několik vztahů a nikdy jsem neměla pocit, že to je ta opravdová láska. Ale už několik let mám muže, u kterého jsem ten pocit, že je to ten pravý, cítila hned a tento pocit se za ty léta nezměnil. Opravdová láska je, když ten druhý při Vás stojí, když se Vám stane něco vážného, například nemoc, úraz, nehoda. Také to, když se na něj můžete ve všem na 100% spolehnout. Když stále stojí při Vás a pomáhá Vám. Když Vám vyjadřuje něžnosti, lásku a city. Když k Vám má úctu a váží si Vás. Když je věrný a oddaný. To vše jsem našla ve svém muži a můžu říci, je to opravdová láska.

J. (Út, 3. 7. 2007 - 21:07)

Honza to vyjádřil přesně. Ještě bych možná přidala ten krásný pocit důvěry a bezpečí.

Markéta (Út, 3. 7. 2007 - 18:07)

ad Honza.....přesně tak to je Honzí.....jen je velmi bolestné,pokud to jeden cítí a druhý nee....

Olga (Út, 3. 7. 2007 - 15:07)

Pravá láska, to je když i přesto, že pominulo první vášnivé vzplanutí a běsnící přitažlivost, ten druhý je pro vás vaše spřízněná duše. Vždy jste na jeho straně, vždycky si pomáháte.Nejen, když vše klape a jsou prázdniny. Ale vciťujete se do sebe a nechcete, aby se ten druhý nějak trápí. A když se trápí, hledáte společně cestu z toho trápení.A jste spolu rádi.

Honza (Út, 3. 7. 2007 - 13:07)

Opravdová láska, je, když někoho milujete, přestože vás opustil, když byste mu dokázali odpustit všechno na světě, i když vám ublížil. Když vám chybí každou vteřinu vašeho života. Když jeho(její) tvář vidíte na všech lidech, které potkáváte, když poznáváte gesta, vůně, pohledy, smích a nemůžete se zbavit pocitu, že bez té osoby nedokážete dál žít.

Rehhay (Po, 19. 2. 2007 - 11:02)

skutocna laska moze bit aj na prvy pohlad aj inokedy ale ked tu osobu vidis skoro kazdy den a pozeras sa na nu na jej pohyby postavu tvar porste secko a vnimas ju inaksie ako ostatne zeny a tesisa sa kazdej chvili ked ju uvidis alebo ked sa ta dotkne a podobne tak vtedy si uplne v siedmom nebi a uz ked neni opetovana tak to je horsie

Návštěvník (St, 18. 10. 2006 - 23:10)

Rimmer, nevynalezli, ale použili.

Rimmer (St, 18. 10. 2006 - 23:10)

Já fotbal nemám rád....ani hokej...
Mám rád křehká stvoření - po ránu....na stojáka...a je mi jedno, že jsou najivní :-)

klara (St, 18. 10. 2006 - 22:10)

Ahoj Rimmer,kruci nekaz nam to,my jsme krehka stvoreni.Jdi se bavit o fotbale.

Rimmer (St, 18. 10. 2006 - 22:10)

To nahoře jsou žvásty dobrý leda tak pro 20ti letý puberťáky.
Tohle je pravdivý:
Láska je mechanismus, který vynalezli bankéři, aby nás donutili přečerpat účet....

Martina (St, 18. 10. 2006 - 22:10)

To je moc krasne napsany A pravdivy.....

Návštěvník (Po, 16. 10. 2006 - 22:10)

kdyz se jeden o druheho boji a jsou spolu stastni

Aja (Po, 16. 10. 2006 - 21:10)

Kdyz jeden o druhem vi, cim ho potesi, i kdyz to neni vysloveno nahlas, pocit souzneni i beze slov, pohled, ktery rekne vic nez slova... Proste lasku musim citit, ne slyset.

Sabinka (Po, 16. 10. 2006 - 01:10)

Dat svuj cely zivot tomu, koho miluju, a zit to, a davat, a davat jeste vic, porad milovat, ctit, respektovat, duverovat, snit, planovat,..proste na cely zivot. Ten slib, si ale musi vytvorit kazdy sam se sebou. Tak jak to chceme, tak to budeme mit.

Reklama

Přidat komentář