Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolina (Pá, 16. 4. 2021 - 12:04)

Ahoj. Taky jsem dělala ale ne moc často.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Ahoj, to muselo byt dobry, řekla by si kde si to dělala tak? Jaký si měla den jsi asi zase hodně čůrala možná venku jednou?

Karolína (Pá, 16. 4. 2021 - 12:04)

Klárko ahoj. Měla jsi oběd a taky hodně pít. Jsem ráda že je ti lépe. Já to tušila protože tě mám ráda a už o tobě ví jedna kámoška dala jsem jí typ. Prý ale že s klukem čůrat ne.

Dan&Ver (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Ahoj všem vám. Moje žena si všimla vaši diskuze která je okouzlující. My potřebujeme pomoc od lidí od skupiny lidí, která pohlíží na věci v životě podobně jako cítíme z vašeho psaní. Existuje možnost, že se nás ujme vaše skupina? Prosím ale jen ti, kteří se skutečně znáte mezi sebou, aby jsme nereagovali na vzkazy lidí co tady přispívají pouze jednorázově a je jim jedno co vyprsknou. Moje manželka je podobně citlivá jako Klára. Je nám, 47 mně a manželce 43 let.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Ahoj, já jsem ten "prd" který se jen dostane ven naplní celou místnost a pak zmizí. Nejsem součástí zdejší party. Zajímalo by mě ale, co vám chybí a co vás přesvědčilo a zaujalo na zdejším osazenstvu že se chcete stát jeho součástí ?

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 15:04)

Kláře fakt nic moc. To poznám z psaní. Jako teda mě by to srazilo mnohem víc. Kláro hoď to za hlavu máš kolem sebe ty nejlepší lidi. A co dělají čápi?

Klára (Čt, 15. 4. 2021 - 14:04)

Dnes hodně odpočívám a už je mi líp. Libor mě chce vzít ven autem a na procházku, ale nebudu řídit. Jsem jako bez jiskry, ale už mám energii se vám ozvat. Nikola měla výuku, ale já nebyla moc schopná a spala jsem až do deseti hodin. Libor je moc hodný a s maminkou udělali oběd ,ale moc jsem nejedla a nemám ani hlad. Libor říkal, že ty prášky nemusím brát, že to bude dobrý a já je už brát nebudu Byla jsem s ním čůrat na záchodě, ale jen jsem se vyčůrala a vůbec jsem neměla na nic náladu a on to pochopil a ani mi nikde nehladil pipinku a jen se o mně hezky staral celkově. Napíšu večer. Omlouvám se, jestli můj sloh není nic moc, ale jsem jako poloviční v nějakém náboji a jiskře, ale snad to bude lepší.

Holkočůr (Čt, 15. 4. 2021 - 14:04)

Hele,ty prášky opravdu vynechá. Po nich seš taková na baterky. Bude to dobrý. A jestli budeš s Liborem čůrat nebo ne teď je vedlejší. Klidně to udělej jen ,když na to budeš naladěná. Myslím na tebe a podporuju tě!

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

A z čeho,že měla jako Klára šok,jsem to možná někde přehlédl?

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Já chápu, že tohle vlákno je váš život. Že pro jeho oživení jste schopnej rozjet diskuzi několika odborníků na téma pedofilie. Že jste nechal Kláře vyrazit zuby, mamince nasadit pleny, budete schopnej až se zase Klára sebere poskat ji třeba na léčení, na pracák po maturitě. Nebo ji dělat nebude protože bude moc rozhozená. Co vy nejste schopnej pro ni udělat.

Mirek (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

tak jestli je to na mně, tak to jste mne přecenil. Já se sem podívám tak dvakrát třikrát denně, ale nedovolil bych si příběh dovytvářet, tak drzý nejsem, ale rád reaguji k ději.

Názor (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Myslím, že to je reakce na autora. Já nevím, jestli je to podle pravdy, tak jsem sama zvědavá na vývoj a myslím, že se autor od reality nebude odchylovat, protože sám uvedl, že je to jeho forma se vypořádat se s tím ,co bylo, takže to asi nebude jen růžové, uvidíme.

Názor (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Za sebe? Ne nevadí, ale já v tom hledám ten ženský podtext. A chlapi? To ať napíší oni.

Návštěvník (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Ty holky,co tady Liborovi radí si myslí,že bude psát podle toho,co mu poradí? A vám klukům nevadí,že to chcaní a vše píše tedy muž? Stejně se u toho udělate? To můžu tedy psát i já

Mirek (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Nevadí mi to a popravdě nevím jestli to píše muž nebo žena. Je to ale ona a onak nám promlouvá a já se u toho vzruším. Podle situace, jak kdy. Ne jako Honič, co nemohl dospat a vytekl, i kdyby Klára napsala, že umývala nádobí.

Mirek (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

Klárko moje podpora na celý den,holky kdo další jste čůraly? Samy, s partnerem?

Karel (Čt, 15. 4. 2021 - 13:04)

No jestli někdo prožívá virtuální realitu tak je tady prezentováno, asi by byla vhodná návštěva u psychiatra případně hospitalizace v ústavu pro choromyslné.

Názor (Čt, 15. 4. 2021 - 12:04)

Vážení, já vůbec nezatracuji příběh Kláry a líbí se mi, jak se s tím autor vypořádal. Perlička?...mám dceru 25 let a ta se starala o nějakou virtuální dámu na PC a když "zahynula", dva měsíce, ano dva měsíce byla z toho špatná a brečela jako by jí zemřel někdo blízký a skutečný. Zde je to příběh podle skutečnosti ,tak o to víc reálný. Proto chápu vás všechny, co s ní hovoříte.

Dan (Čt, 15. 4. 2021 - 12:04)

Klárce přeji ať je šťastná a ať jí to zase pěkně čůrá.

Podpíčník (Čt, 15. 4. 2021 - 11:04)

Co to bylo? Pár dní jsem tu nebyl,ale to byl nářez. Samozřejmě vím taky,že je to podle příběhu který už je pár let zpátky,ale mám ho rád. A autor to ustál stylem filmového tvůrce.

Reklama

Přidat komentář