Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Můžu přebrat zdejší štafetu prosím já.:)

Lubos (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Libore? Ty se v tom orientuješ a co my co nevíme kde je to vlákno? Nech nám prosím tě okopírovaný vzkaz Dík

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Si děláš kozy , že ? Teď má autorské práva na Kláry pissoviny a bude je vydávat jak noviny. Neboj tito paraziti nezůstávají bez peněz nikdy. Já bych jen chtěl vědět , kdo přebere Kláry štafetu

Klára (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dobrý den,já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li.schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat,protože by si to Klára určitě sama tak přála. Děkuji všem.

Dan (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Jasně našel.jsem si to. Drž se chlape, tohle je fakt mazec. Taky mi to nedocvakává. Tak až to půjde pokračuj tam. Hele,ale co máma? Ty vole ona je vážně nemocný a teď toto. Mě to postupně docvakne všechno. Žádná prdel.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dane můžeš mám napsat ten vzkaz? Chceme si to pročíst.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Jdi už do prdele komediante i se svou úchylnou postavou a dalšíma.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Promiň mi Libore, že se ptám tak nevhod, ale to Ti budou proplácet teď invalidní důchod, nebo budeš úplně na mizině jako celý předešlý život ?

Klára (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dobrý den já jsem Klára, co přes den šoustá a v nocí párá. V nebi mi je dosti hezky, jen zatím nezvládám ty andělský pecky. Pokusím se vymočit a a vše to tu otočit. Prý mě stálé hledáte a přes den nikdo nemakáte. Proto hojně pracujte a na bobky se vyserte. Hned Vám bude jako mě krásně jasně svobodně. Posílám Vám polibky na všechny vaše mokré pipky. Milujete se dále všichni a Ty Libore si ráno píchni, já nemyslela doslovně tu pracovní kartičku o hovně. Aleluja Aleluja Aleluja

Klára (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nějmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte.

Ondotren (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

To snad ne? Pak mě je jasný, kdo ji k tomu dohnal. Henrietta a její poskokové. Takže ,nech to na mně. Klárku si ještě dost užijí jinak. Stále to mi nedochází. Ty vole to je strašný.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Koukám, Liborka už nemohl dospat:))))))

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Libore ahoj. Poslouchej, jak si se vyspal? To už si v práci ?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

hezkýýýýýýý

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Jděte už někam blázni pošahaní. Libor si včera po odhalení toho, kdo ve skutečnosti je spočítal 1+1 a řekl si, že ho už konečně potřebuje jeho skutečná rodina a neustále psaní zde v mnoha podobách je akorát tak na cestu do pekel a proto si vybral nebe a srdcervoucní epický konec pobytu na tomto vláknu.

Věra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Říkal mi Libor, že je to pro ně prakticky vysvobození, protože tolik času a nutnosti psát sem a odpovědnost vůči každému z nás nebylo zrovna lehké životní poslání.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Prosím tě, nepoužívej pojmy jako životní poslání, působíš směšně.

Karolína (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Klárko Libore. Ze to není možný? To není možný, že Klárka není, co se stalo? Klárko Libore

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

A nedá pokoj a nedá pokoj. Libor je nezmar.

Věra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Nebojte se. klid, já jsem jim volala, jedná se jen o literární rozhodnutí ukončit její pasní tady, nejedná se o skutečnou cestu do nebe. Budeme tady na Tebe Klárko vždy s úctou vzpomínat.

Reklama

Přidat komentář