Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Jsem koncipient nevadí? :) jsem si taky jistý, že psát s cílem a se záměrem ochránit mravní výchovu ohrožené osoby mladistvé, bude každý soudce vnímat jako akt pomoci nikoli bullyingu a sotlkingu takže příčina nezvládnutí situace se připisuje jako vystavení osoby mladistvé a to v plném vědomí na konto jejího Přítele Libora o kterém ona sama píše a o čemž on sám všechno Ví v reálním čase no a pak je vina i na straně její matky.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Jsem koncipient nevadí? :) jsem si taky jistý, že psát s cílem a se záměrem ochránit mravní výchovu ohrožené osoby mladistvé, bude každý soudce vnímat jako akt pomoci nikoli bullyingu a sotlkingu takže příčina nezvládnutí situace se připisuje jako vystavení osoby mladistvé a to v plném vědomí na konto jejího Přítele Libora o kterém ona sama píše a o čemž on sám všechno Ví v reálním čase no a pak je vina i na straně její matky.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Musím Vás zklamat :( Žádný z příspěvku od 11.04.2021do dneška neplní v ničem prvky podstaty kyberstolkingu a pomluvy. Zatím co od roku 2019 je zde plejáda podivných příspěvků na které se odkazuje zdejší parta dané literární postavy.

Ondra (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Jsem tu.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

A co benzínka Shell v 10 Příšovice ?

První podezřelý (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Zajistěte videozáznam z benzinky Shell Příšovice. Zkontrolujte volání na číslo Kláry s číslem, které se bude v době kolem 10 hodiny nacházet u zesilovače mobilního operátora v blízkosti Příšovic benzínka SHell a máte prvního podporovatele zpustlého chování Kláry , které chování chudáček nezvládla. Pokud Ondrova Nikola má děti, bylo by fajn pokud by se sama a ze své inciativy postarala o jejích dozor na pár dní, než se vyjasní jak velký podíl má ne tom všem i ona Ondra (anonym)
Odpověď na Dobrý den. Já jsem Libor. Vím
Libore,to jsem já, jak jsme se viděli s Nikolou a Klárou. Jedu hned k tobě. Mám jen tel na mobil Kláry. Sejdeme se na Shellce v Příšovicich v 10,00

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Pozorovatel toho ví víc než kdokoli jiný

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Neví. Což je jeho štěstí, jinak by v tom jel víc než ostatní.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Podle Agathy Christi je viníkem Filip :) Kdo je viník podle Vás ? :)

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

zahradník. Snící o tom, že je zahradní architekt.

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte. Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama  tak přála.

Tony (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Libore rozumím. Pokud mi dáš svolení pro vypracování právních podkladů stran kyberstolkingu a pomluvy, včetně zažadání o předběžné opatření, oslovím mého právníka a ten tě bude ihned kontaktovat prostřednictvím pana Horáčka, za nímž jezdíte. Vše mi již bylo objasněno, materiály jsou připraveny. Držím vám všem palce.

Analýza (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Nejprve Vás chceme s jistotou ubezpečit, že se nikomu nic nestalo, a většina osob podílejících se na obrázkové formě popisů plných šťavnatých příspěvku o močení holčiček se podílela skutečně stejná jediná osoba. Ve většině případu, protože asi další trojice až pětice, byly osoby totožného postihnutí jako samotný koordinátor diskuzních příspěvků. Pokud se podíváte na časovou osu, podobně jako i na pořadí a styl příspěvků, hypoteticky "vzdálených", ale spřátelených osob, ty si vždy udržovaly stejný a podobný písemní styl obsahu. Takzvaní strážci a ochránci. V případě toho hlavního koordinátora, všech diskuzí, nebyl cíl se uspokojovat si myslíme, jak to tady mnozí nastiňují, ale jednoduše si našel téma, které se chytlo, nic víc nic míň. Tento fenomén můžete vidět ve všech formách a tématikách diskuzí. Anonymita internetu jednoduše poskytuje toto útočiště lidem žijících v jistém problematickém osobním životem a slast spojená z úspěchu každé odezvy ho činí úspěšným, vůči reálné absenci pozornosti v reálném živote. Důležité je podotknout, že tyto pocity působí obdobně na labilní osobnosti jako i na ty vyrovnané, je to přirozený pocit pozornosti, který každá potencionální odpověď v každém z nás způsobí. Kdyby se nedej Bože něco skutečně stalo, tak iniciátor zapomíná na to, že mezi hlavní odpovědné osoby bude především patřit on sám a nikoli pod vlivem zuřivosti poukázané osoby podílející se na kritice tématu diskuze. Tak jak jsme se na to podívali, tak je evidentní v každé zprávě, že nikdo z kritiků neútočil přímo na danou osobu fiktivní Kláry Karolíny , ale na osobu, která iniciovala, umožňovala a podmiňovala k praktikám, které sebou nesou prvky jakéhosi netradičního popisu u kterých se širší publikum domnívá, že se jedna o záměrné uvedení v dojem každého čitatele, že se jedná o dívku ve velice mladém věku, zatím co ti druzí pro vlastní bezpečnost všech zúčastněných, jen svorně poukazovali, že se jedná o dívku , která už přesekla hranici patnácti let. Toto zuřivé poukazování evidentně mělo za cíl se ochránit před trestněprávní odpovědností za jejích účastnění se na "laškování". Problém je v celém příběhu to, že ta osoba, pravděpodobně fiktivní dívka patnáct plus je ve věku, kdy je ano právně odpovědná, ale její trestní konflikt se nazývá pouze proviněním. Stále, ale zůstává a to až do věku osmnácti let, do období plnoletosti, pod právy a povinnostmi zákonných zástupců. Jelikož teda nikdo za poslední dva dny, svými příspěvky tady, nijakým způsobem neohrožoval přímo i nepřímo fiktivní nezletilou Kláru Karolínu, nemůže se na něho pohlížet jako za viníka a iniciátora a všechnu odpovědnost přebírají osoby plnoleté a zákonně zastupující danou fiktivní Kláru Karolinu. Tady je právě ten moment, kdy si neuvědomují mnozí, že reagující osoby na pocit manipulace s nezletilou v podstatě veřejně poukazují na neetické chování, ke kterému přispívají plnoleté osoby. Tyto osoby jsou opakovaně, zákonní zástupci a každý dospělý člověk, ve věku 18+ , který tady vědomě si všech okolností, místo toho, aby poukázali na pozastavení nemravného chování a ohrožování výchovy mládeže. ..§ 217

Ohrožování výchovy mládeže
(1) Kdo vydá, byť i z nedbalosti, osobu mladší než osmnáct let nebezpečí zpustnutí tím, že

a) svádí ji k zahálčivému nebo nemravnému životu,

b) umožní jí vést zahálčivý nebo nemravný život, nebo

c) závažným způsobem poruší svou povinnost pečovat o osobu mladší než osmnáct let,....hecují a vybízejí v k tomuto chování Takže v tomto případě nemluvíme o žádných jiných osobách, které poukazovaly na problematické chování, ale mluvíme o přitakávačích, kteří pamatovali jen na hranici právní odpovědnosti no nikoli na plnoletost dané fiktivní osoby. Takže kdyby se skutek stal , pak v tomto pořadí Rodiče přítel Libor a Lucka , Karolína , Jitka , Libor, Pepan, Ivoš, Mike , Natalie, Niki, Ivan L, Filip, Majka, Sběratel , Sluníčko , Mike , Puluj , Holkočůr , Natalie , Šišmiš, by museli vysvětlovat, proč nezabránili zpustlému chování Kláry a Karolíny a tak podobně, ale naopak hájili jejích oddávání se zpustlostem pro jejích možná uspokojení, což se těžko potvrzuje, ale psycholog sexuolog soudní znalec toto může posoudit, nebo jen udržovaly v těchto osobách pomyslný pocit správného chování a svými příspěvky se je snažily tyto osoby podpořit. Tak nebo tak, je vidět jak se Ti co byly mimo přímou hru koordinátora , nyní cítí zklamaní, jelikož jim nikdo nesdělil, kde se právě přesouvá aktivita LIBORA . Zvyklí na přispívaní jen do prázdna píšou jakoby chránili nějakou čest. Jakou ale?

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte. Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama tak přála.

Dejte si na něj (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

pozor, on nikdy neskončí, od rána zase rozjíždí svou ulepenou smradlavou krasojízdu a neštítí se ničeho..............Návštěvník (anonym)
copy (anonym) Zdejší pán pisatel je doopravdy jeden a tentýž člověk v 90% příspěvků. Doporučil totižto zdejší vlákno kdysi jedny osobě na známe seznamce. Pak na chatu udělal další chybu kterou si patrně ani neuvědomil a prezentoval se podle jména, které tady taky figuruje a podle uložené konverzaci na chatu, styl nejčastější formy zdejší komunikace úplně odpovídá. Paradoxně to není ani stařec a ani samec :) Je to relativně mladý ŽENATÝ muž S RODINOU minimálně podle vyplněného jeho profilu !!!!! To že je i ženatý udává i na ty seznamce. Před chvilkou tam byl napojený a svítil že je online. Jakmile se vypl tam, spustilo se tady psaní příspěvků. V podstatě není vůbec pedofil. Komunikuje tímto způsobem jen proto, že si na to jednoduše zvykl a je tak trochu arogantní na chatu jakmile mu nesplníte jeho požadavky. Vůbec si neuvědomuje, že tímto může škodit případným zde nacházejícím se dětem. Jinak jeho manželka je generál a on tak trochu posera. Měl na ty seznamce milenecký vztah .

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 10:04)

Tak kdo mi teď vysvětlí, jak se trefuje Klára do pusy při močení v lese v minus pěti stupních? Nějaký akrobatický trik?

Neee (St, 14. 4. 2021 - 09:04)

Rocco Rocco, cizinec ti zneuctil sestru, kdo si mě vezme

Týna (St, 14. 4. 2021 - 09:04)

Čůrala jsem na záchodě a pipinka mi to dávala taky dost. Můj muž si to se mnouu rád užívá hlavně ve vaně.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 09:04)

Kolik ji bylo let ?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 08:04)

Kdo jsou tito lidé? Lucka , Karolína , Jitka , Libor, Pepan, Ivoš, Mike , Natalie, Niki, Ivan L, Filip, Majka, Sběratel , Sluníčko , Mike , Puluj , Holkočůr , Natalie , Šišmiš

Reklama

Přidat komentář