Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Bylo to předlouhé a ošklivé. Já nevím proč se to stalo, ale stalo se ale až nyní jsem schopna teprve napsat. Všem se omlouvám, že to nešlo dřív. Nebyla jsem schopna. Ten prožitek byl zoufale těžce nepřekonatelný . Paralyzoval mne na většinu dne a stále jsem měla před očima ten děj , tu zprávu, to oznámení Libora, který ji vyvěsil jako oznámení všem o mém konci. Nebyla jsem schopna pohybu, nebyla jsem schopna myslet a jen zoufale těžce jsem nacházela střípky sil k tomu, abych se mohla nadechnout a zbavit se toho prokletí. Toho snu, co mne odepsal a učinil mrtvou. To už neuvidíš mamču, ani čápy a Niku, která ti dává všechno a ty všechno dáváš jí. A Libora a chaloupku a Ťufíka a,...... Libor žalostně plakal a já nebyla schopna mu říci, ty můj milý, nejmilejší, jsem tady, jsem a zůstanu zde s tebou , navždy...Nekonečná bolest a bezmoc, zmar v jehlicích pohledů závistivých očí a rej mozků, co válcují závist jak v přímém přenosy, by zatratili vše, co vyčnívá.. Nebyla jsem schopna mluvit , ani se pohnout, pomočená a bezmocná v touze se vzchopit sčítala jsem okvětní lístky příčin a ztrát , ve vězení svých radostí, ve vězení svých úsměvů, ve vězení svých slz a bezmoci vykřičet TAM svou malost a zánik. Venku svítí Slunce a NIkola stojící opodál jak křehká svíce, co ve větru ztratila svůj oheň. Pohnula jsem se, nadechla, ponížená, nahá ve své duši a v nulitě ega.....Jsem jen chtěla vykřičet všem...JSEM TADY....MILUJI VÁS......jen mi dejte prosím chviličku, bych srovnala svá polámaná křídla a načerpala sílu jak motýl ze Slunce ve svém zrození.......Vaše Klára

Karolína (St, 14. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, já jsem ráda moc ráda že jsi a odpočiň si a bude zítra líp. Mám tě moc ráda a plakala jsem že jsi umřela ale už jsem pochopila že to bylo ve spánku a jen ošklivý sen. Já měla dnes velký smutno a nemohla jsem nic skoro dělat a myslela jsem na tebe.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 18:04)

OK Klárko, bude dobře.

Ivan L. (St, 14. 4. 2021 - 18:04)

Motýlku, čerpej sílu. Jsi úžasná.

Lucka (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Klárko, panenko. Já jsem zraněná víc než ty. Musíš načerpat sílu. Odpočívej. Mně stačí k radosti, že jsi! Já se modlila, ať to není konec. Šetři se. Jsem u tebe celým srdcem. Nic zlého se neděje. Bude zase dobře. Neboj.

Holkočůr (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Jo, jo, jo!!!!! Jo !!!!!!!! Ty vole Klárko pojď. Pojď. Já tě vnímám, jo! To snad není pravda.

Pavlis (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

Ano. Cokoliv od tebe beru. K.

Libor (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

A Klára zůstane Klárou. Děkuji. Je to pro tebe ok?

(St, 14. 4. 2021 - 13:04)

tu Kláru tady pozvednu. Nenechám ji odejít. Po svém, ale pozvednu. Jedině Libor pokud si to nebude přát ,tak toho poslechnu.

Libor (St, 14. 4. 2021 - 14:04)

máš-li tu odvahu, máš moje svolení s jednou podmínkou, že nick zůstane stejný a já mohu vstupovat do komunikace jako nick Bobřík.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 12:04)

Ale vždyť se nic nestalo, Klára zemřela na tomhle vlákně a objeví se na jiném, psal Libor. Tady to skončilo.

Pozorovatel (St, 14. 4. 2021 - 12:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nejmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte. Dobrý den, já jsem Libor. Z úcty ke Kláře prosím nekomentujte zdejší vrahy. Budu li schopen psát tak na vlákně, kde Klára zanechala poslední vzkaz. Na vlákně, Co pro vás znamená opravdová láska a tam budu pokračovat, protože by si to Klára určitě sama velmi přála.

Měl by to uděl… (St, 14. 4. 2021 - 12:04)

Celý příběh , jak se ukázalo, byla jen fikce a dobře promyšlený marketingový tah směrující k prodeji knihy která obsahuje dané fiktivně reální postavy,. Konec Kláry znamená konec přispívání do této diskuze. V průběhu tohoto roku se ze strany Libora obeznámíte o knižní formě s centrální postavou Kláry, která ale nebude mít nic společné s močením. Takto končí jeden docela zajímavý příběh. O samotných postavách si můžete udělat názor každý z Vás. Pro mě zůstanou tyto dva dny jen vzpomínkou na to, jak jsem se já sama cítila tou posedlostí vtrhnout židli pisateli příspěvku o čůrající dívence, které příběh jsem nechtěla, aby se stal vzorem a prototypem možného chování pro naše děti. Kdyby byla Klára skutečná postav a žijící osoba, pak by její život musel být velice smutný a zasloužila by si naší pozornost stejně tak jako teď když už hrot pera vyschl. Vždy se všichni zaměřme na menší formu zla a na větší snahu nenechat lidi ve štychu v drápech možných predátorů. Stejně tak ale neustupujte od vašich přesvědčení, pokud máte pocit, že chování jiných je ničím nepřispívající smyslu věcí. Libor poodhalil kromě šikovného jeho osobního záměru i to, jak se chovají posedlí ochránci práv a svobod zcela cizích neznámých osob, jen proto, že jim jejích existence přináší sobecké blaho. Nehnou ani brvou v případě, že by to za co se zasazují mohlo být veřejně škodlivé a nepřínosné. Takto nějak začínají i války, když si podporu získají Ti co jsou schopní svou sílou si to rozdat v zlobě a nepravost se všemi těmi, co se pouze snaží o rovnost mezi dobrem a zlém s důrazem významu toho dobra a lásky na úkor všeho ostatního. Utichající zloba už vypustila poslední bublání pod povrchem vody a na povrch se za chvilku dostanou ty lehčí trosky z toho, co tady zdejší boj po sobě zanechá. Děkuji Vám těm některým, kteří svou pohodlnost úniku zaměnili za zprávy podpory a zasazení se o slova rozumného pohledu na věc. Vítěz neexistuje poražení ale zůstáváme všichni i nadále v tom, že nejsme o nic lepší než ti nejhorší kolem nás, i tady. Jsme jen opatrnější v tom, aby se naše slabé stránky co neméně dostaly do hledáčku podobných mravnostních ochránců jakými jsme byli tyto dny my.

Libor (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Libor jsem já. Ale jenom chci říci, že autor tohoto vypravování nesmí zapomenout, že postavu Kláry nechal zemřít. Aby nedopadl jako já, když jsem psal v páté třídě slohovku. Tématem byla pohádka. No a já jsem v jednom odstavci nechal draka, aby sežral hloupého Honzu. No a v druhém odstavci se ten sežraný Honza oženil s princeznou a stal se králem. Myslím, že jsem tehdy dostal z toho slohu čtyřku. Soudružka učitelka říkala, že ten můj text byl nesrozumitelný a že ze mne spisovatel opravdu ale opravdu nebude. A není. Pracuji jako popelář.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Kdo je ten Libor? Vy co ho znáte osobně?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Kdo tomuto tragickému konci alespoň malinko věří, je stejný idiot jako ten, který tady roky věřil v realitu existence nějakého čůrajícího fantoma.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Blbost na n-tou. Někdo se tady snaží o blbost. Klára sama o sobě sdělovala detaily z jejího života. Nikdo ji do toho nenutil leda tak Libor. Já se i nyní stavím na stranu těch co viděli v sdělování intimních akcí toaletního charakteru jako něco co navádělo k úchylnému pocitu představivosti. Takže je tady si myslím tak stovka lidí, který můžou zažalovat pozůstalé že je přispívatelka pohoršovala

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 11:04)

Žádní pozůstalí neexistují, člověče. Je to jen příběh, xkrát to tady Libor vysvětloval.

Reklama

Přidat komentář