Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Věra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Nebojte se. klid, já jsem jim volala, jedná se jen o literární rozhodnutí ukončit její pasní tady, nejedná se o skutečnou cestu do nebe. Budeme tady na Tebe Klárko vždy s úctou vzpomínat.

Karolina (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Jak olala,kam jako jak není já už nemůžu

Růfus (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Literární kritika je demokraticky chápané právo tak pro jednu, jako i pro druhou stranu. Když spisovatel napíše kontroverzní dílo, nemůžete soudit čtenáře za to, že má vůči danému dílu výhrady. Jednoduše se to někomu bude líbit a někomu zase ne. To je ortel i fiktivních příběhu, jako i těch napsaných podle skutečné předlohy. Nebuďte blázni, že teď začnete vnucovat Vaše názory Vaším oponentům. To je jako soudit studenta za jeho disertační práci. Jediný úkon, jak dosáhnout publikační srovnalosti je vytvořit komisi, která prozkoumá jeho vědecké plnění na základě pramenů. Styl psaní může teoreticky odvolávat na něco nekalé. A i přesto, že platí legal 15+, tak současně platí i to, že pokud má Karolína a Klára další děti v domácnosti, tak to dostane to na stůl OSPOD, a to co se způsobí je, že budou mít pravidelně doma dvojici úředníků, kteří se budou snažit o to, aby každému a všemu čemu je do 18 let způsobili chaos se snahou odebrat jim výchovu nezletilých osob. A Vy se pak klidně suďte a jim to ale bude k ničemu, protože trvání takové diskutabilní obžaloby přímý výsledek nepřinese, zatím co těm holkám to zavaří na celý život. Jsem součástí komunity BDSM Atelier z Prahy a řešili jsme jednou pomoc pro pár, který praktikoval shibari. V podstatě se jedná o bezbolestní svazování, ale úředníkům stačil jen fakt, že se to pojali jako neobvyklou sexuální praktiku a ta ostuda a problémy je dohnali k přestěhování se, změnu škol pro děti a spoustu zbytečných dalších problému, nemluvě o tom, že jsme byli do toho zatáhnutí i spousta dalších lidí kolem, kteří pak museli ze zákona poskytnou svědectví jelikož by jim naše mlčení mohlo způsobit ještě více problému. Hold intimnosti jsou intimnostmi od toho, aby se udržovaly co nejvíce intimně.

Klára (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nějmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte.

Zuzka (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Kláru zabili. Libore sílu. Já to stále nepřijímám,nevěřím . Vůbec mi nedochází co se stalo .

Sedmnáctý (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Libore já jsem v šoku, na rovinu. Jestli je to skutečnost, pak tedy to je pro mně ještě větší rána a můžu s klidem říci že nepřímé vrahy známe H a spol a to prokazatelně . Jestli je to fikce,pak je to pro mne stejná bolest,ale pak jseš frajer to tak uhrát. Ikdyž já si osobně myslím,že je to skutečnost, možná časově vyosená,ale i pak Klàře je pro tebe stejnou citelnou ránou. Mýlim se?

Karolína (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Ne !!!!!!!!!!! Klárko, Ne, to nejde. Ne ne ne.

Ondra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

R.I.P. sorry,ale já nemůžu ani volat. To je šok. To není možný.

Vojko (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Jéžisikriste ,já mám mrazení, že tohle není žert, ale pravda. Libore,já jsem totálně mimo. Jestli to tak je tak můj obdiv,že to byl jsi schopen napsat. Klárka, panebože to ne !

Foot (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Prosím Tě a odešla do nebe v botách, anebo v ponožkách ? Smrděly ji nohy ?

Ignacius (St, 14. 4. 2021 - 05:04)

Horší psychoteror a kyberšikanu pod účelově zneužitou záštitou práv dětí, jsem na vláknech jeste6 nezažil a to jsem tady skoro 9 let. Souhlasím, je to osobní cílená msta s prvky sektářského Scientismu. Souhlasím. Bránil bych se.

Vivien (St, 14. 4. 2021 - 02:04)

Neskutečná kyberšikana a cílený vydírání jednotlivce i ostatních organizovanou skupinou. To bych nenechala jen tak být. Za to že někdo píše na virtuální síti neškodný příběh jako osobní výpověď ze svých těžkých traumat. Styďte se !

Vašek (St, 14. 4. 2021 - 04:04)

To je opravdu hnus. Když napíše autor kriminální příběh, který vypadá jako real, tak budou kamenovat autora? Nebo herce, který bude hrát věrohodně zloděje, pedofila, vraha ?
Tohle je šikana a cílený útok na Kláru nebo pokud není ona autor tak na autora příběhu. To je na žalobu. Věc je prezentována na k tomu určeném portálu, tak o co jde. Tohle je osobní msta. Organizovaná a cíleně naplánovaná. Bránil bych se tvrdě právní cestou.

Ivoš (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Tak uvidíme. Nejde mi ani o soud a jaké bude konečně pravomocné rozhodnutí. Ale znalecký posudek vypracovaný na vlastní žádost musí případný soud zohlednit a vyžádat si tzv. Superposudek. Ale tady jde o to, že budu-li mít něco v ruce,tak pak mohu prokázat že Klára píše za hranou nebo že vy nejednáte v mezích zákona. A vaše názory na to kdo je a není sociopat mi jsou jedno,pokud nikoho neohrožujíi a neporusuju zákon. Zatím se chovaáte jako sociopati a hraniční osobnosti vy svými agresivnímu a ničím nepodloženým útoky.

G. (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Souhlas. Doufám,že dáš pak avízo.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

...dobrou a klídek prosím :) budeš mít vrásky :)

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Dobrou noc .

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Máš pravdu, nechám je psát a monitorovat jejích příspěvky jiným lidem než jsem já. Osobně se už k tomu ani nechci vrátit.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Myslím si, že to už ale přeháníš i Ty!!!! Stojí ti to za to se tady věnovat těmto a takovým osobám? Většina zdejších přispívatelů jsou socioekonomické katastrofy s psychickými problémy. V jednu hodinu jdou spát ,protože je manželka volá do postele. A ráno je budou budit děti.. Anebo jsou to skutečně důchodci. A mají toho akorát tak dost a chtějí si psát o pipinkách , které nikdy v rozkvětu nezažili protože to byli psychotici celý život. .

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Jsem jediný, kdo už tady z toho má akorát guláš, kdo vlastně co tvrdí? Jedním slovem tu tvrdíte, že to píše jedinec dětským slovníkem = je to celé fantazie. Když tu někdo dal jako příklad další vlákna na doktorce, tak se mu dostalo odpovědi, že tam je to fantazie a proto to nevadí, ale tady to je pravda...jak to může být pravda když to píše ten jedinec? Řešíte tady podle mě už skutečně blbosti, protože pro fantazie v psané formě neplatí žádná věková hranice a ikdyž už to tady zaznělo X krát, nikdo pod 15 tu nepíše a jestli dospělý jedinci mluví ve zdrobnělinách je snad jejich věc ne? Pokud ne linčujte všechny učitelky, doktorky a další.

Reklama

Přidat komentář