Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

R.I.P. sorry,ale já nemůžu ani volat. To je šok. To není možný.

Vojko (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Jéžisikriste ,já mám mrazení, že tohle není žert, ale pravda. Libore,já jsem totálně mimo. Jestli to tak je tak můj obdiv,že to byl jsi schopen napsat. Klárka, panebože to ne !

Foot (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Prosím Tě a odešla do nebe v botách, anebo v ponožkách ? Smrděly ji nohy ?

Ignacius (St, 14. 4. 2021 - 05:04)

Horší psychoteror a kyberšikanu pod účelově zneužitou záštitou práv dětí, jsem na vláknech jeste6 nezažil a to jsem tady skoro 9 let. Souhlasím, je to osobní cílená msta s prvky sektářského Scientismu. Souhlasím. Bránil bych se.

Vivien (St, 14. 4. 2021 - 02:04)

Neskutečná kyberšikana a cílený vydírání jednotlivce i ostatních organizovanou skupinou. To bych nenechala jen tak být. Za to že někdo píše na virtuální síti neškodný příběh jako osobní výpověď ze svých těžkých traumat. Styďte se !

Vašek (St, 14. 4. 2021 - 04:04)

To je opravdu hnus. Když napíše autor kriminální příběh, který vypadá jako real, tak budou kamenovat autora? Nebo herce, který bude hrát věrohodně zloděje, pedofila, vraha ?
Tohle je šikana a cílený útok na Kláru nebo pokud není ona autor tak na autora příběhu. To je na žalobu. Věc je prezentována na k tomu určeném portálu, tak o co jde. Tohle je osobní msta. Organizovaná a cíleně naplánovaná. Bránil bych se tvrdě právní cestou.

Ivoš (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Tak uvidíme. Nejde mi ani o soud a jaké bude konečně pravomocné rozhodnutí. Ale znalecký posudek vypracovaný na vlastní žádost musí případný soud zohlednit a vyžádat si tzv. Superposudek. Ale tady jde o to, že budu-li mít něco v ruce,tak pak mohu prokázat že Klára píše za hranou nebo že vy nejednáte v mezích zákona. A vaše názory na to kdo je a není sociopat mi jsou jedno,pokud nikoho neohrožujíi a neporusuju zákon. Zatím se chovaáte jako sociopati a hraniční osobnosti vy svými agresivnímu a ničím nepodloženým útoky.

G. (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Souhlas. Doufám,že dáš pak avízo.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

...dobrou a klídek prosím :) budeš mít vrásky :)

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Dobrou noc .

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Máš pravdu, nechám je psát a monitorovat jejích příspěvky jiným lidem než jsem já. Osobně se už k tomu ani nechci vrátit.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Myslím si, že to už ale přeháníš i Ty!!!! Stojí ti to za to se tady věnovat těmto a takovým osobám? Většina zdejších přispívatelů jsou socioekonomické katastrofy s psychickými problémy. V jednu hodinu jdou spát ,protože je manželka volá do postele. A ráno je budou budit děti.. Anebo jsou to skutečně důchodci. A mají toho akorát tak dost a chtějí si psát o pipinkách , které nikdy v rozkvětu nezažili protože to byli psychotici celý život. .

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Jsem jediný, kdo už tady z toho má akorát guláš, kdo vlastně co tvrdí? Jedním slovem tu tvrdíte, že to píše jedinec dětským slovníkem = je to celé fantazie. Když tu někdo dal jako příklad další vlákna na doktorce, tak se mu dostalo odpovědi, že tam je to fantazie a proto to nevadí, ale tady to je pravda...jak to může být pravda když to píše ten jedinec? Řešíte tady podle mě už skutečně blbosti, protože pro fantazie v psané formě neplatí žádná věková hranice a ikdyž už to tady zaznělo X krát, nikdo pod 15 tu nepíše a jestli dospělý jedinci mluví ve zdrobnělinách je snad jejich věc ne? Pokud ne linčujte všechny učitelky, doktorky a další.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Chápeš o čem tady diskutujeme? Jeden někdo si píše druhému někomu a přitom to jsou jedna a ta sama osoba. Tím, že si pošle nějaký email ,chce ujistit čitatele těchto stránek jak silní a odhodlaní jsou to bojovníci A mluvíme o hovně.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 01:04)

Ani jeden z Vás nemá sebemenší možnost uspět v ničem z toho co tady píšete. Fantazírujete jelikož neznáte soudní řád . Jedním z důkazních prostředků upravených v občanském soudním řádu je znalecký posudek ,ale tento si vyžaduje soud na prozkoumání že rozhodnutí závisí na posouzení skutečností. Vy se nejprve musíte dostat k soudu a soudit nemůžete názor druhé strany jelikož Vám tento názor druhé strany nezpůsobil žádnou ujmu. Už vidím soudce, který příjme k řízení otázky diskuzního fora :))))))))))))))))))))))))

Kar (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Čau lidi, co nespíte?

Ivoš (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Tak to bude. Protože i mě jde o děti a posoudí to znalci a odborníci. A o peníze nejde.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

A navíc jste psychicky slabí jedinci , toto chápete ? Vy tady spolu komunikujete o soudním řízení a vyměňujete si emailové stránky aníž by jste byli schopní si vyměnit telefonní čísla. Už chápete proč je cela ta podstata lidí tady chorá sama o sobě a stejně tak i osazenstvu lidí co toto téma hájí.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Vy smrdíte korunou a teda musíte zvážit, že na rozbor musíte dát tištěnou formu ? To není internetová kavárna aby jste posílali odf soubor. Jedna internetová stránka tady je 8 A4 a to je 6400 stránek materiálu o hovně. krát dvě koruny stránka jen 12 tisíc Vás bude stát tisk podkladů? Vaše důchody na to fakt nestačí :))))))))))))

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Pochopte jednu věc. Vy hájíte hovna a my naše děti, kdo je v tomto v lepší pozici ????

Reklama

Přidat komentář