Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 21:04)

A jak to mám brát? Ikdyž tady padlo nějaké jméno,tak někdo se bojí odhalit víc,protože si může vymýšlet a stojí zatím sám. Proto už je mi autor ukradený.

M.H (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Jestli je to on,nic mi to neříká. A pak je to jedno. Pokud si tím něco vyrovnává tak píše zajímavě. Hlavně jestli mu to pomáhá, tak o nic nejde. Někdo to bude dál brát jako fikci jiný jako skutečnost. Jarmile ,buď v klidu piš.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Sorry ,ale nemám důvod to tady takto otevřeně psát. On moc dobře ví, že mám pravdu.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Jediná seznamka s chatem nepotřebuje hodně prezentování a zcela jistě ji zde neuvedu, ale každý se určitě dovtípí která to je.

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Asi jsem blbý ale nedovtípím se. Proč je problém ji pojmenovat když je veřejně dostupná?

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Aha, já myslel, že to píšeš pro nás. A tak to vypadá že jsi to ty sám. A vlastně pravda ,nakonec není podstatné kdo je autor.

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Na které seznamce?

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Normální to není, taky to tu píše psychicky jeden a tentýž nemocnej člověk za několik osob a ti ostatní vědí, že je nemocnej. S tím nic nenaděláš.

Ty (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

blbče, co to sem za mě furt kopíruješ? Mám tě zažalovat za porušování autorských práv?

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Nazdar autorské právo :) Ty si myslíš, že to je jako ve tvé hospodě, když si tě fotí vožralého na podlaze? Ty autorské právo :)))))) Ty jo, tady je to samý doktor medicíny a doktor práv. To Vás pustili dohromady z Bohnic, nebo z důvodu covidu mají plno i tam ? :)))))))

haha (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

To byla prdel, vole.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

MÍR PEACE a proč ne i pisss :)))))))

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Zdejší pán pisatel je doopravdy jeden a tentýž člověk v 90% příspěvků. Doporučil totižto zdejší vlákno kdysi jedny osobě na známe seznamce. Pak na chatu udělal další chybu kterou si patrně ani neuvědomil a prezentoval se podle jména, které tady taky figuruje a podle uložené konverzaci na chatu, styl nejčastější formy zdejší komunikace úplně odpovídá. Paradoxně to není ani stařec a ani samec :) Je to relativně mladý ŽENATÝ muž S RODINOU minimálně podle vyplněného jeho profilu !!!!! To že je i ženatý udává i na ty seznamce. Před chvilkou tam byl napojený a svítil že je online. Jakmile se vypl tam, spustilo se tady psaní příspěvků. V podstatě není vůbec pedofil. Komunikuje tímto způsobem jen proto, že si na to jednoduše zvykl a je tak trochu arogantní na chatu jakmile mu nesplníte jeho požadavky. Vůbec si neuvědomuje, že tímto může škodit případným zde nacházejícím se dětem. Jinak jeho manželka je generál a on tak trochu posera. Měl na ty seznamce milenecký vztah .

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

To odpovídá. Měl by mít něco přes 40let. Ženatý s rodinou a nějakou nesrovnanou minulostí.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Ne ne kdepak, podle páru s kterým komunikoval, vůbec nesrovnaná minulost tam není, naopak, mohl by být pro mnohé vzorem. Jeho žena netuší ani o tady tomto, ale ani o tamté jeho přítomnosti.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Jarmil Durynský.

haha (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

:))

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Aspoň něco. Děkuji. Ověřím to.

Lidi, (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

to normální to není...jsem sem vložil jen jednou, další už jsou kopie jiných. takže bez nadávek.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 20:04)

Normální to není, taky to tu píše psychicky jeden a tentýž nemocnej člověk za několik osob a ti ostatní vědí, že je nemocnej. S tím nic nenaděláš.

Reklama

Přidat komentář