Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 15:09)

Ženy své touhy a hříchy pečlivě tají a dbají na gloriolu počestnosti. Pak se jeden diví, když v nich bouchnou saze. Já jsem si vždy vybíral ty největší slušňačky. Když se odvázaly tak byly jak živelná pohroma. Výbuch nahromaděných vášní. Ty, které byly otevřenější, nebo vulgární, bývaly někdy až nudné.

Pavel1 (Čt, 30. 9. 2021 - 13:09)

Taky znám jednu Gábinu,hezké jméno a hezká paní a dělaly se s ní krásné věci,škoda,že to muselo skončit.

Michal (Čt, 30. 9. 2021 - 11:09)

Mě jednou nachytala prodavačka v prevlekaci kabince. Začala křičet a vytáhla me za vlasy nahateho ven. Ostuda jak prase.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 10:09)

Jstá kolegyně z práce mne vždy brala na určité místo v parku, ve stejnou dobu. Šukat nechtěla, jen mne honila a kouřila. Na závěr jsem si musel vždy stoupnout dodělat se, a nastříkat jí semeno do obličeje. Při čtvrté schůzce jsem si všiml, že jsme sledováni dalekohledem z protějšího křoví. Nečekaně jsem vyrazil a vytáhl z křoví jejího manžela, který se pohledem na nás ukájel. Měl takzvaný minipenis. Tak jsme se seznámili a následovalo pozvání k nim domů. On sám navrhl abych před ním zmrdal jeho manželku. Potřeboval to ke vzrušení. Dlouho jsem se do ní nemohl dostat, protože byla malá nejen vzrůstem, ale také mezi nohama. Když se to podařilo, byli oba hotoví. Při pronikání penisu měla permanentní, hodně hlasitý orgasmus. Nakonec jsem se musel stejně vyhonit sám, ale byl jsem nadále zván a stal se na dlouho přítelem této podivné rodinky.

My (Čt, 30. 9. 2021 - 09:09)

My s manželkou jezdíme do přírody k vodě a milování se tam je cílené na to, aby nás Někdo odhalil. Téměř vždy při hledání mistecka na rozložení ležení potkáváme mastrubujici kluky, někteří vyhlížejí procházející pár, tak je evidentní při schovaní se opět na jejich místo co shledneme :-)

Mikuláš (Čt, 30. 9. 2021 - 08:09)

To, že to děláme téměř všichni muži i ženy je celkem normální, ale pro každého je to taková intimní věc, pokud se neodávají ve dvojici, či skupině. U dospívajících dětí je to asi nejčastější. Já mám dva syny a přesně to na nich poznám, hlavně pokud je v televizi něco erotického, tak většinou já musí na záchod a za hodinu jde znova. Když mu řeknu, zda dobrý, jen se začervená a řekne dobrý. Nebudu nic nalhávat, taky si to udělám. Jednou, to jsem byl ještě svobodný, tak jsem si ho honil na rybách u řeky a aniž si všiml, že tam přišel jiný rybář. To co následovalo jsem nečekal. On byl na kluky a přišel, vyndal si ho, že by jsme si je mohli honit navzájem a při tom se líbat.
Bylo těžké mu vysvětlit, to že ne, že jsem si ho sice honil, ale s představou hezké holky. Na kluky, že nejsem. Sice ještě chvilku naléhal a pak odešel. Víc jsem tam také toho rybáře neviděl.

Nataša (Čt, 30. 9. 2021 - 05:09)

V létě jsem byla svědkem synovy onanie na dovolené ve firemní chatce. Párkrát jsem ho přistihla už předtím, ale tentokrát to bylo, jak se říká, napřímo. Spal kousek ode mě, a vždycky večer a hlavně ráno si to dělal. Sice pod dekou, ale byl to i tak zážitek. Po pár dnech jsem už poznala, kdy už to na něho přijde, vždycky se vzepjal jak luk a už šlo semeno z něho ven. Za těch 14 dní se naonanoval nepočítaně.

Katka (Čt, 30. 9. 2021 - 06:09)

Synci si myslí, že mámy jsou hloupé a nic o nich neví. Já na nich poznám, že jsou nadržení a ani se nemusím podívat jesli jim stojí. Jsou roztržití a nešikovní. Říkám jim, koukejte se uklidnit, nebo si vás vezme čert. Oni jdou a v ústraní se honí dokud nejsou zase normální. Teda ještě chvíli jsou mimo, než se vzpamatují a to se stává i několikrát za den. I já mívám takové stavy. Jsme na tom asi stejně.

Nataša (Čt, 30. 9. 2021 - 07:09)

Přesně jak píšeš. Ten můj si asi taky myslí, že o ničem nevím. Přitom mi neunikne snad ani jedna jeho onanie. V to léto, když začal, tak bych to ani nepoznala, byť byl dva metry ode mě. Ale jak se mu přibližovala ejakulace, tak, ač se snažil být potichu, nedokázal to utajit. Ani jsem se neodvážila pohnout, jen aby nevěděl že vše sleduju.

Katka (Čt, 30. 9. 2021 - 08:09)

Moji kluci, když vyvrcholí, kolikrát i vyjeknou, nebo zaúpí a tak vím, že si udělali radost. Jinak semeno uklízím já a tak mám perfektní přehled i o tom kolik toho ze sebe vyroní.

Nataša (Čt, 30. 9. 2021 - 09:09)

Syn zas, když mu nastanou stahy a semeno mu jde ven, tak je skoro v klidu, ale chvilku na to začne dýchat. Zasténat jsem ho ani neslyšela. Také podle skvrn perfektně poznám kolikrát za den, za týden a vůbec celkově si dělá dobře. Vysemeňuje se od svých deseti.

Karel (Čt, 30. 9. 2021 - 06:09)

Katko, a ty jsi onanovala naposledy kdy?

Katka (Čt, 30. 9. 2021 - 08:09)

Nemusíš mít obavy, že se ošidím. Když si častěji pořádně nezamrdám, sjíždím se i několikrát za den. Raději, ale mám pořádnýho ptáka v těle.

Návštěvník (Čt, 30. 9. 2021 - 02:09)

V mém případě bylo vše předem domluvené a připravené. Vždy jsem šel na jisto. Romantické náhody se nekonaly.

Martina (St, 29. 9. 2021 - 15:09)

Karle, představ si, že neměla. Když to chceš slyšet, tak možná o víkendu.

Martina (St, 29. 9. 2021 - 14:09)

V sobotu jsem šla sbírat ořechy na zahradu, kterou máme kousek za vesnicí. Když jsem tam přišla, tak slyším nějaké funění, to co jsem viděla to nečekala. Obejdu náš zahradní domek a vidím, soused klečí na lavičce, kalhoty na půl žerdi a střídá ruce na stopořeným, ale docela malým pinďourovi. Jednou honí, druhou si tře bradavky a vydává děsné zvuky. Chvilku jsem ho pozorovala a čekala, že vyvrcholí. Jenže on měl docela velkou výdrž. Když už mi to bylo hloupé ho okukovat, tak jsem pronesla, ahoj sousede, potřebuješ s něčím pomoci. Takovou reakci jsem nečekala, soused vyskočil, stěmi staženými kalhotami chtěl zaběhnout za chatu, upadl na trávník a když se zvedal, tak se udělal. To se už neschovával, jen natáhl kalhoty a přišel se omluvit. Já říkám co by ses omlouval, to bych se měla já, že jsem tě vylekala. On jen, že již neměl dlouho ženskou a že potřeboval to ze sebe dostat.
Slovo ještě dalo slovo a nabídla jsem mu, že se příští víkend můžeme sejít u mě doma. Přiznám se, že jsem taky již neměla delší dobu chlapa, jsem již dva roky rozvedená.

Karel (St, 29. 9. 2021 - 15:09)

Martino, když jsi toho souseda viděla, měla jsi ji při tom mokrou?

Jana (St, 29. 9. 2021 - 11:09)

Nachytala jsem svého syna nahého ve stodole jak si hraje s piňďourem. Řekla jsem to jeho přítelkyni a pak jsme mu dali společně výprask.

Návštěvník (St, 29. 9. 2021 - 12:09)

Pak se nedivte, že bude mít trvalou poruchu erekce. "Přítelkyně"?

Jana (Čt, 30. 9. 2021 - 04:09)

Tak poruchu rozhodně nemá. Stojí mu skoro pořád prasákovi. Ano má přítelkyni.

Reklama

Přidat komentář