Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klid (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

to tady dnes konečně rozjíždí místní pošuk. Dnes mu tady ženský trochu zavařily, tak teď zase pojede jak dráha.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 18:04)

Na veřejných se ti nedivím, ale proč si nesednout na hotelu, kde je na pokoji stejně čistý záchod jako doma?

Karolína (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

Utekla jsem na záchod a píšu a u toho teda i čůrám. Já nevím,asi mám v sobě nějaký blok na cizí záchod . Hele jdu.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 19:04)

Klidně nějaký takový blok můžeš mít. Lidé mají různé fobie spousta lidí nemá rádo výšky další se bojí zvířat tak proč ty by jsi se nemohla štít se tam posadit. Aspoň že to druhé děláš ráno doma a pak nemusíš třeba tam u vody nebo cestou na dovolenou.

Pavlína (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Také jsem zhnusena, jak jeden nemocný člověk se snaží zde rozbourat Kláry psaní. Klárko pozdrav i ode mne. Já se příliš často nepřipomínám, ale žijeme tvou rodinou dlouhé měsíce. Doufám, že budeš s námi i dál. Pozdrav mamince a hlavně jí zdraví. Klidný a pohodový zbytek dne!

Klárko (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Klárko prosím tě pošli mi tvou moč,abych se mohla napít a dát ji i zbytku rodiny. Tvůj přínos pro nás má už pár měsíců, co Vás následujeme magickou hodnotu. Těšíme se až tato pošahaná žena vysmáhne z tohoto vlákna a konečně budeme mít opět klid a pokoj na náš nerušený vztah výměny důležitých životních hodnot v kterých chci vychovávat moje děti Tvoje navždy Pavlína

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

17,07 nepiš za mně, vem si svůj nick!

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

jako Tvoje maminka.

Zuzana (Út, 13. 4. 2021 - 16:04)

Mě by zajímalo co Klára dělá celé odpoledne?

to Filipe (Út, 13. 4. 2021 - 16:04)

Filipe, tak snad nechceš českému národu vhustit do mozku to, že když napíše obdivuhodný příspěvek nějaká Jana pedagožka, anebo nějaký údajně doktor medicíny, že to může doopravdy tak být. To už by jsme se jako společnost mohli shodnout na tom, že pán prezident Zeman je mimozemšťan a jen se před našimi zraky mění ve vytouženou bytost Avatara a během pár měsíců se pokloníme stromu života v zemi plné hojnosti ..tak tak tak blbý národ nejste ani Vy ale ani já :)))))

Filip (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

V tom případě si já mohu o tobě myslet,že jsi Klára a hrotíš to jen proto,abys dala příběhu víc napětí a třesku a ostatní souhlasné komentáře si píšeš taky, abys byla víc důvěryhodná. A nyní mi dokáž opak ,

:)))) (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Je jistá hranice rekordu psaní na klávesy a já určitě nejsme mistryně světa v tomto sporu :) stačí si projet frekvenci mého psaní a reakcí a poznáš co jsem byl schopná napsat já a co ti co to napsali.......ale ,,,,ano je to možné , že jsme celá skupina lidí co si kvitujeme Možná jsme taky policejní agenti a do sítě sbíráme co nejvíce IP adress. aby jsme si udělali tu pomyslnou pavoučí sít na zdi a našli souvislosti přispívatelů než začneme konat, ale to už by bylo fakt scifi :)

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 16:04)

Po dlouhé době jsem viděl čůrat holku. Šel jsem parkem zadem a holka tak kolem devatenácti roku zrovna stahovala kalhoty a byla zadkem ke mně . pipinu jsem neviděl, ale světlou vodovou moč proudící pod zadkem na zem ano. Krásný zážitek až se mi postavil.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Jaké měla kalhotky?

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Asi bílý, ale já byl vzrušenej jakou měla hezkou postavu a jak čůrala dolů. Soňa ještě není ok,takže se nescházíme, tak jsem si to z toho zážitku udělal na záchodě .

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Jasný, bylo jasné, že tu zprávu jsi nepsal ty. Ta Soňa je nějaká dlouhodobě mimo, dočkáš se vůbec ještě jejího čůrání? Ona má přírodní pysky?

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Snad v sobotu už bude ok,ty vole,kdybych se neosmrlil ji oslovit,tak by z toho nic nebylo. Jestli bude hezky, hned někam vypadneme asi do Kajetanky nebo Prokopáku,to víš abychom si mohli užít nejen procházky.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Osvědčená mista ,kde chodí močit holky jsou Č.Krumlov pod skalou u Vltavy. V Praze Stromovka nebo u Roztok u řeky.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

V Prokopaku moc klidu mít nebudete, tam chodí celá Praha 5 do přírody a hrát do té rozbořené továrny. Ale můžete někam na Žvahov.

Holkočůr (Út, 13. 4. 2021 - 17:04)

Nebo vyjedeme vlakem někam k Sázavě Nebo na druhou stranu,Kokořínsko,Český ráj.

Reklama

Přidat komentář