Reklama

NOHA V SÁDŘE

jakub (Čt, 3. 1. 2008 - 19:01)

jsem z Krkonos,takze je tu naledi.Sel jsm dom a bum!!!vezl jsem se do nemocnice.mam sadru skoro na cele noze.1 a pul mesice nemuzu chodit,jenom o berlich.

Marcela (Čt, 3. 1. 2008 - 16:01)

Den před vánocema jsem si zlomila nohu a mám ji na 2 měsíce v sádře.Dneska jsem poprvé mohla došlápnout na podpatek a docela mi to jde,ale hrozně mě svědí chodidlo a ničím se nemůžu dostat dovnitř.A taky mi,bohužel,noha začíná slušně smrdět.'

Radek (St, 2. 1. 2008 - 18:01)

Je zde někdo, kdo má na noze sádru, nebo měl. Rád bych si dopisoval a podělil o dojmy.'

jurin (So, 15. 12. 2007 - 20:12)

ja nemel sadru nikdy a chtel bych to skusit a je nekdo kdo by mi daroval to co z te sadry zbylo napište na jurin.jirka zavinac seznam.cz'

jitce (St, 12. 12. 2007 - 13:12)

Ahoj Jitko, mám kontakt na fotografa co za honorar foti holky se sadrou - jestli si chces privydelat, ozvi se na flyingdials"hotmail.com'

Josef (Čt, 6. 12. 2007 - 17:12)

Ahoj Ivo, měl jsem před rokem taky nalomený palec a dostal jsem sádru jen do půlky chodidla na 3 týdny a palec mi srostl asi dobře, protože ho dnes normálně ohýbám.'

jitce (Po, 3. 12. 2007 - 23:12)

ahoj, tak se stav za mnou, a ja ti nozku v gipsu na sobe necham naporad :-))

Jitka (Po, 3. 12. 2007 - 18:12)

No vidíš Petředruhý já mám nohu v sádře a když si ji večer chci natáhnou k příteli do klína jen tak,tak mi vynadá at si tu smradlavku dám někam jinam.'

Jitka (Po, 3. 12. 2007 - 18:12)

No vidíš Petředruhý já mám nohu v sádře a když si ji večer chci natáhnou k příteli do klína jen tak,tak mi vynadá at si tu smradlavku dám někam jinam.'

Iva (Po, 3. 12. 2007 - 17:12)

Ahoj všichni,moc Vám děkuju za vaše příspěvky a rady.Rozhodla jsem se pro sádru s podpatkem,protože jak jste psali je to méně otravující.Hlavně budu mít volné ruce,zítra na sádru budu moct došlápnout a tak se těšim.
Ještě jednou Vám mockrát děkuju za odpovědi,bylo jich kupodivu hodně.'

Iva (Po, 3. 12. 2007 - 16:12)

Ahoj všichni,moc Vám děkuju za vaše příspěvky a rady.Rozhodla jsem se pro sádru s podpatkem,protože jak jste psali je to méně otravující.Hlavně budu mít volné ruce,zítra na sádru budu moct došlápnout a tak se těšim.
Ještě jednou Vám mockrát děkuju za odpovědi,bylo jich kupodivu hodně.'

Petrdruhy (Ne, 2. 12. 2007 - 22:12)

Předchozí vzkaz je určen multisádrařce Marcele.'

Petrdruhy (Ne, 2. 12. 2007 - 21:12)

Mám sádru tak rád, že se za to stydím. Nejvíc se mi líbí na holkách v létě, protože se chodí naboso a já mám kromě záliby v sádře na nohou i úlet na chodidla. Kdybys byla moje holka, cucal bych ti prstíky na zasádrované nožičce.'

Jana (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

Tak co sis vybrala? Já bych teda taky volila tu chodící sádru, ale na rady už je asi pozdě, předpokládám, že ti už na to něco dali.'

Jana (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

Tak co sis vybrala? Já bych teda taky volila tu chodící sádru, ale na rady už je asi pozdě, předpokládám, že ti už na to něco dali.'

ivci od misi (Ne, 2. 12. 2007 - 17:12)

ahoj, ja bych volila moznost sadry pod koleno. I ja jsem mela kdysi palec nastipnuty, dali me to do takove dlahy, patu jsem mela volnou, ale chodila jsem o berlich, a to se mi nelibilo. takze bych dala pod koleno a podpatek, je sice vetsi, ale muzes skoro normalne chodit. mela jsem gips pod koleno nedavno, a oproti tomu palci, to byla uplna parada. ahoj, misa

Pro Ivu (So, 1. 12. 2007 - 09:12)

Ahoj Ivo, rozhodne si nech udelat tu sadru s podpatkem pod koleno. Bude te to vyrazne mene omezovat a bude to ve vysledku pohodlnejsi. Chodici sadra neni zadne velke nestesti. Chuze s berlemi je pekne na nic.

wr4ch (Pá, 30. 11. 2007 - 13:11)

neni problem, rekni a polamu ti cokoliv chces :)))

Karel (Čt, 29. 11. 2007 - 23:11)

Ahoj Ivo, abych řekl pravdu, radši bych si vybral tu sádru s podpatekm pod koleno. Myslim, že to je menší opruz. Se sádrou pod koleno můžeš venku chodit skoro normálně, kdežto mít sádru jen do půlky chodidla je dost šílená představa. Abych doma chodil po patě je dost dementní, takže bych stejně chodil o berlích. A teda chodit já nevim kolik tejdnů o berlích je příšerný. Jak jsi to vyřešila???'

Martina (Čt, 29. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj Ivo,měla jsem taky před 5lety zlomený palec na noze a měla jsem 5 neděl sádru pod koleno.Na vybranou jsem ale neměla,rovnou jsem dostala sádru.Palec ale nestrostl moc dobře a dodneška ho pořádně neohnu.'

Reklama

Přidat komentář