Reklama

Polykání spermatu

Oskat (Ne, 24. 4. 2022 - 14:04)

Chi polikat

kultivator (So, 31. 5. 2014 - 20:05)

to je šhittttt hapeeens ani svoji ženu nenutim bo je to nechutné radši to prdnu na hrb svoji ženy a jeto a nic neřešime

kultivator (So, 31. 5. 2014 - 20:05)

to je šhittttt hapeeens ani svoji ženu nenutim bo je to nechutné radši to prdnu na hrb svoji ženy a jeto a nic neřešime

Kamoska (So, 31. 5. 2014 - 14:05)

Holky, vzdyt je to snadny: jak ucitite, ze to na nej jde, zasunete si ho co nejdal do pusy, idealne az do krku, zatajite dech, a jakmile vam vlitne ta horka nadilka do krku, polknete. Tim, ze zatajite dech neucitite zadnou chut a hotovo.
Pro vas brnkacka, neni potreba nic uklizet, chlap stastnej jak blecha vas bude na rukou nosit.

????????? (So, 31. 5. 2014 - 14:05)

Proc vyuzivat holky zensky k polykani semene chlap by mel radne lizat holce pipinu a slizat ji radne az do konce ja Su taky chlap a nebojim sa toho ale pero jsem nikdy nechtel kourit nevzrusuje me to tolik Spis naopak

beran (Po, 28. 4. 2014 - 10:04)

Kourit poradnyho macka chci skusit vykourit as do dna.

beran (Po, 28. 4. 2014 - 10:04)

Kourit poradnyho macka chci skusit vykourit as do dna.

gin (Po, 14. 4. 2014 - 15:04)

ale každému muži se...Je to zdravé, kdo hodně polyká, uchová si dlouho mladistvý vzhled.

Fčelí Medvídek (Po, 14. 4. 2014 - 11:04)

Miluju, když mě holky kouří v kině. A pamatuju si přesně film i scénu podle toho, jak se mi to od který líbilo. Stalo se mi i to, co tady někdo psal, že mě jedna holka vykouřila, spolykala mojí mrdku a pak mi dala pořádnou pusu. Tak jsem taky trochu tý svý šťávy ochutnal, a sakra se mi to líbilo.

Není to dobré, (Čt, 10. 4. 2014 - 22:04)

ale každému muži se líbí, když ho žena přijímá se vším všudy, a tak protože ho miluju, polykám i jeho sperma.

Karla (Čt, 10. 4. 2014 - 13:04)

Byla jsem na tom...Také to radši nechám do sebe nastříkat,než abych to polykala!

Fujtajbl. (Čt, 10. 4. 2014 - 12:04)

Takovej slizkej blivajz. Přeju dobré chutnání.

Jan (Čt, 10. 4. 2014 - 12:04)

To já mám přesně opačné zážitky! Naopak mě, ze začátku nepolykala žádná, ale v momentě, kdy jsem jí(jim) oznámil, že budou vystěhovány(bydlím ve vlastním bytě), tak se u velké části přístup změnil. Ne u všech, ale i tak, vystěhoval jsem postupně vždy a každou.

dan (Čt, 10. 4. 2014 - 08:04)

V začátku vztahu a zamilovanosti polyká každá, má ráda změny poloh,nechá se plnit i píchat do zadečku. Chce to dělat denně a sama si o to řekne. To všechno časem vyšumí a chlap je rád,že ho na sebe pustí jednou za týden a musí vytahnout a vystříkat se mimo,aby to ráno z ní nebylo cítit. Takový je život po létech.

doktor (Čt, 10. 4. 2014 - 08:04)

pozvracela? sex si jen uzivame a ne zvracet?! poradny orgasmus , takovy pri kterem az omdlite!

Sisi (Čt, 10. 4. 2014 - 07:04)

Nynější přítel přímo...Byla jsem na tom stejně,někdy jsem se i pozvracela,dnes radši vydržím chvilku bolesti a nechám si to dát radši do zadečku,jde jen o to,to správně načasovat aby ve mě nerajtoval zbytečně dlouho.

úů) (St, 9. 4. 2014 - 23:04)

Vědci zkoušejí nový prostředek v boji proti malárii - špinavé fusakle. Experimenty probíhají na třech místech ve snaze zjistit, jestli smradlavé ponožky přilákají moskyty do pastí s jedem stejně efektivně jako chemicky vytvořené návnady. Takové návnady je totiž mnohem složitější a dražší vyrobit.
Ukázalo se, že moskyti - největší přenašeči malárie, která zabije téměř milion lidí ročně - milují smradlavé ponožky, přestože chemicky vytvořené návnady jsou pro moskyty mnohem atraktivnější než lidské tělo (samozřejmě až do doby, kdy zjistí, že z návnady moc krve nevycucnou). Rozběhl se proto experiment, ve kterém vědci proti sobě poprvé postavili lidský pach a chemické návnady. Výsledky pokusu by mohly pomoci oblastem s velkým výskytem malárie.

Experiment přitom probíhá velice jednoduše. V každé ze tří vesnic byla umístěna jedna ze tří pastí - s chemickou návnadou, se špinavými ponožkami a s vlněnými ložkami do bot. Vědci pak jednoduše porovnají počet moskytů zabitých každou z metod.

Předchozí výzkumy ukázaly, že chemické návnady přitahují moskyty čtyřkrát lépe než lidské tělo. Pokud budou ponožky nebo vložky obdobně úspěšné (smyslem je, aby návnada přitahovala moskyty více než člověk), můžou tyto "přírodní" návnady významně zvýšit počet pastí, které jsou schopné lidi z chudých oblastí klást. Teoretický model ukazuje, že by špinavé ponožky mohly snížit výskyt malárie až o dvacet procent.

Hot secretary (St, 9. 4. 2014 - 19:04)

Holky kdyz to budete......a protože ženy mají také rády vedle sebe muže s krásnou svěží pletí,je dobré dopřát také podobnou pravidelnou kosmetickou kůru partnerovi,který smýšlí obdobně jako Ruda.To znamená aplikovat dlouhou vášnivou líbání na dobrou noc...

Rudolf (St, 9. 4. 2014 - 18:04)

Holky kdyz to budete pavidelne polykat, tak budete mit krasnou plet a usetrite za drahe kremy a ruzne masky.

martin (St, 9. 4. 2014 - 18:04)

Ahoj holky a kluci, obracim...hoj moje současná partnerka semeno polyká úplně v klidu je fakt že na něj někdy nemá chut ale většinou neřekne ne ) ale jak mi řekla hodně jejich kámošek to nedělá je jim z toho blbě--na zvracení ))

Reklama

Přidat komentář