Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (So, 10. 4. 2021 - 19:04)

Byli jsme se Klárko podívat na Ješted ,to koukáš? A zpátky jsme jeli přes Turnov a tam okolo vašich hnízd s čápama. Hotej je ještě uzavřen ale bylo to super. Hele ,já bych si na takovou túru do skal vzala radši kalhoty,ale chápu že ta sukně byla pro Libora. Tak hezký večer.

Martin1 (So, 10. 4. 2021 - 19:04)

Takovou čůrající princeznu mít.....byl bych šťastný člověk. Navíc ty jsi i inteligentní holka. Závidím v dobrém .

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

Chápu tam ve škole kluci nesmí ale fronta tam o přestávce asi bývá velká a musíš čekat když se ti chce.

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

Jsem ve Střední obchodní škole ve Žďáru. Ale tam máme záchody dívčí samotné, tak se s klukama nechodí. To jsem myslela jen venku když jsem s klukem a potřebuju čůrat.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

Jaký máte ve škole papír a používáš ho?

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

Když jsem takhle venku a musím tak s holkou se vyčůrám a s klukem taky,ale je lepší když je to kluk tak když moc nečumí,ale když čumí a je v pohodě tak se taky vyčůrám a je to.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

No tak hlavně, že nebyla další nehoda. Můžeš být konkrétnější s tou školou?

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

Už jsem čůrala. Sama jsem se schovala za dříví a musela jsem rychle dolů kalhotky a punčocháče a na bobku to už bylo s čůráním hned a čůrala jsem rychle jsem to měla všechno. Pohoda už se mi nebude chtít zase a asi až později.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 15:04)

A vyčůrala by ses s holkou nebo s klukem nebo jen sama?

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

To musí být protivné každou přestávku ne? U holek bývá vždycky fronta a pokud to nedokážeš dlouho vydržet musí to být hrozná situace. Je to kamarádka, ona to pochopí a nebo jdi prostě někam stranou to pochopí ještě víc.

Holkočůr (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

Napiš jak jsi čůrala.

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

A jak to řešíš ve škole?

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 14:04)

Chodím skoro každou přestávku. O hodině vydržím. Jen když jsem nastydlá tak někdy odejdu. Dneska to jde ,taky jsem čůrala normálně už bez komplikací a venku ještě ne,ale jsem venku tak možná budu,už se mi trochu chce, ale tady je jen kámoška na druhý straně a s ní se nestydím vyčůrat u ní.

Karolína (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

Někdy se mi to stává. Ale tak jednou za rok asiale když se mi chce na záchod tak musím brzy jít nebo to nevydržím dlouho. A tak jdu i když jsem někde venku rychle do kouta a musím čůrat.

Klára (So, 10. 4. 2021 - 11:04)

Lucko, my se po obědě vydáme tady prozkoumat okolí. Čůrala jsem na zahradě, ale schovala jsem se za takový výstupek a schovala pipinku dolů a Niki se chtěla koukat,ale neviděla jen slyšela jak čůrám a pak viděla loužičku a ona udělala taky, ale kousek vedle a ukázala pipinku jak jí čůrá. Je tady trochu pod mrakem,ale třplo a tak někam vyjedeme.

Holkočůr (So, 10. 4. 2021 - 12:04)

Já bych se na tvé čůrání s radostí díval kdybys mi pipinku neschovala za roh.

Lucka (So, 10. 4. 2021 - 10:04)

Klárko zdravím taky a dnes se také vykolébáme někam ven. Už jsem ok po včerejšku a ani moc nečůrám a i ráno jsem čůrala jen průměrně. Asi se musím dovodnit po těch dvou dnech jak mi bylo špatně.

Klára (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

Karolíno, nic si z toho nedělej, to se může stát a mně se to taky už někdy stalo a ségře taky a tak se umyješ a převlékneš a dobrý. Já jsem dnes se nepočůrala tedy ,ale chtělo se mi hodně jako většinou ráno, ale čůrala jsem až když jsem si stáhla kalhotky a měla pipinku a zadeček v záchodě a pustila jsem taky silný proud. Niki přišla taky a vyčůrala se podobně hodně, protože ráno mívá taky po noci bříško plný. Míšo já většinou vydržím do rána a v noci chodím málo často a spíš na chaloupce chodíme i s Nikou čůrat někdy když se vzbudím. Nika se tam donedávna bála chodit v noci a tak aby se nepočůrala tak tam měla nočník u postele , ale pak jsme nechávali světlo svítit v noci na záchodě a to už se tolik nebála ,ale stejně jen se mnou. Mamča už je vzhůru a trochu prý měla bolesti v noci, ale prý snad dobrý. Tak uděláme s Nikou snídani. Koukáme na hnízdo. Čápi tam teď nejsou, asi odletěli něco najít k jídlu. Hlavně, že slezl sníh a je už teplo. Možná si uděláme dnes nějaký výlet, ale na chaloupku asi ne. Počkáme na příští víkend.

Zuzka (So, 10. 4. 2021 - 09:04)

Taky koukám na ty vaše čápy . Moc hezké. Taky jsem.po ráno učůráná ,už jsem byla podruhé.

Mirek (So, 10. 4. 2021 - 07:04)

To je Klárko příjemné probuzení, když tu najdu od tebe takové krásné povídání. A Karolínko, od tebe taky, i když trochu s nehodou. Napiš o čůrání i bez nehody. Holky krásný slunečný a vyčůraný den !

Reklama

Přidat komentář