Reklama

Co se stane po smrti?

Vašek (Pá, 6. 11. 2015 - 19:11)

Doufám, že nic. Prostě chcípnu, rozpadnu se a hotovo, dokonalá prázdnota a pokoj od všeho, moje nirvána :-)

mima (Pá, 6. 11. 2015 - 10:11)

Co se stane s námi po smrtí, je stejná otázka k otázce co se stane za hodinu, dvě, odpoledne, zítra za rok....a i když nevíme zdali se zítra probudíme, dnes se připravujeme na zítřek...Nic v životě neztratíte, pokud se budete chystat na život po životě. Je to tak jednoduché, žít v souladu s tím co je uprostřed Vás. Milovat toho kdo Vám dál život v tom že budete milovat bližního jak sebe samého. To Vám nedovolí, lhát, krást, podvádět, činit nasili, vraždit, cizoložit.....
Jak jednoduché by to bylo učinit ráj na zemi. Jenže člověk mimo svou krabici ( tělo ) kde je uzavřen se nesnaží vnímat život. Je zvláštní, že si nikdo nevšímá věci věčných, které jsou zde od počátku, nikdy neumírají, i když je to slučitelné s člověkem.Člověk ( krabice, tělo ) zemře. V zemi pak se rozloží na molekuly z kterých bylo tělo stvořeno. Prach si a v prach se obrátíš. Láska, radost......zloba, nenávist......zde ale zůstává. Nemůžeme ji spálit, uhasit, utopit ani ukřižovat......tento duchovní svět byl materializovaný v nás. To co jsme v sobě pěstovali, jaké duchovní hodnoty jsme uznávali to zůstane po nás. Naše tělo se rozloží, ale naše " já " odejde tam kde jsme si předurčili. Dostali jsme do vínku svobodu, každý za sebe může rozhodnout o životě po životě.

Míša (Pá, 6. 11. 2015 - 08:11)

Koukněte, co se bude dít po smrti s vaším tělem, pokud ho darujete vědě :) http://www.info.sk/sprava/63275/co-sa-deje-stelom-darovanym-na-vedecke-ucely/

Jarda (Pá, 6. 11. 2015 - 07:11)

Sežerou nás červy a...Tak aspoň po smrti budu týhle planetě nějak užitečnej...

Návštěvník (So, 10. 4. 2021 - 22:04)

Sežerou nás červi(pani)

Návštěvník (Ne, 11. 4. 2021 - 08:04)

Jen tvoji tělesnou schránku.

Hynek (Pá, 6. 11. 2015 - 07:11)

Tělo sežerou červy a duše...Právě...to už by nebylo překvapení :-)

H (Čt, 5. 11. 2015 - 22:11)

Tělo sežerou červy a duše jde do světla...co dál?nikdo na 100% neví...

Steve (Čt, 5. 11. 2015 - 21:11)

Sežerou nás červy a rozložíme se, to jisté je :-D

Hynek (Čt, 5. 11. 2015 - 20:11)

nekdo rozumnejJo, to je samozřejmě další možnost :-D

konecne (Čt, 5. 11. 2015 - 20:11)

Co se stane po smrti? HOVNO....nekdo rozumnej

Hynek (Čt, 5. 11. 2015 - 19:11)

Věřím, že zemřu a s tím komplet i má "duše". Zároveň jsem ale přesvědčen o nutnosti nepřetržité existence vědomí. Myslím to tak, že až zemřu, tak se zase narodí jiný člověk, který bude vnímat svět svýma očima, bude to jiné "já", takže si na nynější život pamatovat nebude. Zkrátka: rozpadnu se a narodím se jako úplně někdo jiný (možná jako zvíře, mimozemšťan, co já vím), jiné vědomí bez jakékoliv kontinuity. Takhle verbálně se to dost špatně vyjadřuje...

Si (Čt, 5. 11. 2015 - 18:11)

věř,čemu chceš.

Vážně? (Čt, 5. 11. 2015 - 17:11)

už tak je.Každý věříme...Tos mi převrátil život vzhůru nohama. Já doteď žil v tom, že všichni věříme na totéž.

To (Čt, 5. 11. 2015 - 17:11)

už tak je.Každý věříme na něco jiného.

Steve (Čt, 5. 11. 2015 - 16:11)

pochybuju, tomu nevěřím.

Věřím (Čt, 5. 11. 2015 - 16:11)

na min.životy,každý z nás tu byl několikrát.

Karel (Čt, 5. 11. 2015 - 15:11)

Hádky, dohady, výmysly. Co se optat někoho povolanějšího? Kdo má zájem může vyzkoušet, jem musí dát pozor aby to nevypadalo jako v následující filmové ukázce. :-D

https://www.youtube.com/watch?v=7TCfNFckx6Q

Charon (Čt, 5. 11. 2015 - 15:11)

Jediné, co se stane po smrti je, že když tě pozdě najdou, tak se roztečeš a je to takový smrad, že by pes padl. To je pak peklo pro ty, co tě uklízí. Toť vše a nenechte se oblbovat.

Shogun (Čt, 5. 11. 2015 - 13:11)

Německý tým psychologů a...A jéje, to se zas někdo nechal unést vášní. Zaznamenat, že nějaký pacient byl 20 minut ve stavu, jenž je nějakým přístrojem hodnocen jako klinická smrt, rozhodně není důkazem života po životě. Není to důkazem prakticky ničeho.

Máš aspoň zdroj?

Reklama

Přidat komentář