Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Další komentář z fejsu Peterkové Není to zvláštní, že na výrazy jako "sdílejte všem" většinou narazíte u dezinformátorů, ale ne u žádných seriózních a důvěryhodných zdrojů?

Luboš (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Tak neřešte Peterkovou ale když vám je jedno že to říká i doktorka? Sama doktorka si vyžadovala testy ze slin, protože měla problémy po nosních testech.Aleši naprostý souhlas v 16:28, úplně si to napsal jak si to myslim.

-Aleš- (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Tvoje tunelové vidění je mi už dobře známé. Ten, jehož názory se neshodují s tvými, toho jedním šmahem odsoudíš aniž by sis pořádně přečetl jeho příspěvek. Tak snad tě holky za to pochválí. Pro mě seš leda k smíchu.

Anonym (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

No ty bereš na vědomí jen fetky co? Nešťastný chlap jsi, nemocný, sám, stárnoucí,senilníš nám hochu

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

J to marný, je to marný, je to marný. I na dětech si budou vylejvat svou zlost.

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Přesně obráceně. O děti se bojí a nechtějí aby jim šťourali v nose nějakým čínským svinstvem co neschválil ani sukl.

. (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

.

-Aleš- (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

Aha, takže Andrea je chemik, tak tím pádem je odbornice na virologii. Chemie a mikrobiologie jsou přece tak příbuzné obory. Taky Lalla a Káča jsou v tomhle oboru zběhlé, takže bychom jim měli všichni pospolu naslouchat. Kdežto když se vyjadřují lékaři, kteří nemají ten jediný správný názor, tak nemůžou mít pravdu, protože jsou z jiného oboru ačkoli všichni vystudovali všeobecné lékařství.

Návštěvník (Pá, 9. 4. 2021 - 18:04)

Aleš je v přechodu. Dámy zde to dávají levou zadní, ale Alešek je hysterka.

?? (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

Nemanipuluj, to nikdo neřekl. Luboš uváděl nějakou paní Paterkovou, která vydedukovala, že ze špejlí je zánět mozku :))) Lékaři říkají to co holky tady, teda holky říkají to co je konsensus lékařů světa. Pro základní pochopení problému kovidu to stačí. Čau.

pozorovatel (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Však ty ani neumíš číst vo.le..Luboš psal že to říkala lékařka u Peterkový na videu. Ano lékařka. Lékařka která v médiích nedostane prostor. A mě například zajímají názory lékařů víc než nějaký Lally a Kači. A nech si to urážení lidí kteří nesdílí tvůj názor.

lalla1 (Čt, 8. 4. 2021 - 21:04)

Gentleman nejste, Pozorovateli,,,

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Dobře. Nevím, kdo je Peterková ani o jakou lékařku se jedná. Můžeš sem dát odkaz?

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Tak to ani neřeš?) Peterková je těžká hysterka, psychicky a sexuálně zneuznaná baba z FB. Na její profil se lidi chodí bavit. A dle zákonu přitažlivosti, přitahuje podobné tragédy. Včera jí tam někdo napsal Jedinej kdo je ve stresu jsi ty Janičko, Jsi tak vystresovaná, že jsi nám z toho přibrala tak 15 kilo. Nevím teď, jestli jsi víc tlustá než blbá, ale ještě chviličku a bude to tak na stejno.

Návštěvník (Čt, 8. 4. 2021 - 17:04)

Jo a vyšetřuje smrt Kellnera :)))

-Aleš- (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

Jo, to seš ty? Tak to jo. Piš si dál, ale já ty tvoje výplody vůbec neberu na vědomí.

Jo, (Čt, 8. 4. 2021 - 16:04)

to sem já. Moje výplody, tvoje výplody.

Andrea (Čt, 8. 4. 2021 - 15:04)

Luboši, děkuji za upozornění,ale v názorech na Covid se lišíme.Pani Peterková pro mě není osobnost.Myslel si to dobře, dál to nebudu rozebírat, nechám to na odbornících,jo a děti už mám odrostlejší.

Luboš (Čt, 8. 4. 2021 - 15:04)

Já vim že Peterková hodně lidem vadí ale říkala to tam doktorka. Tak zatim chtějí otevřít první stupeň školy,tak uvidíme. Jo a k té krvi jak se Milča ptala tak zajímavý i já mám nulu:) Jsme teda zatim tady tři nuly. Taky jsem četl že nulky by měli Covid snášet nejlíp a áčka nejhůř.

Luboš (Čt, 8. 4. 2021 - 14:04)

Andreo teď jsem koukal na Peterkovou,mluvila tam s doktorkou a říkala že by nenechala děti ve školách testovat. Že chtěji testovat děti čínskejma šmejdama neakreditovanýma a že se i stalo že skupina lidí po testech dostala opar do nosu. A doktorka tam říká že to je nebezpečný že nikdo neví jak to tam číňani dělaji že pak dětem může hrozit zanesení infekce do nosu a pak z toho třeba i zánět mozkových blan. Vůbec se mi tohle nelíbí co se tu děje. A ta představa až by kluk měl jít do školky a tohle mu tam dělat! To teda fakt ne! A taky říkala že po očkování zdravotníci v nemocnici chytli Kovid i tak a roznesli to v nemocnici. Jestli máš dítko na prvnim stupni tak to rozmysli jestli takovýho něco dovolit.

Reklama

Přidat komentář