Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Jo ale chce plachnout

Anonym (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Miluno na sex by tě chtěli všichni,ale domů ani jeden

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Ale ona má doma chlapa .

Miluna (Út, 13. 4. 2021 - 15:04)

Tak se Sergejem je to taky nějaký divný skrze povídání.On se třeba zasměje něčemu co mě nerozesměje a když se směju něčemu já tak mi řekne že je to trapný.Pak třeba se něco rozpovídam a on mi řekne ať si to říkam s ženskýma že ho to nezajímá.Tak pak přestanu mluvit a on mi vyčítá že nemluvim a mlčim.Nevim,tohle je o hovnu prostě.

Miluno (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

Žádnej mužskej, který tě zná tady z diskuze nechce být jen tvůj kamarád. Osloví tě jen kvůli sexu.

anka (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

ale jo,jenom sukejte.poradne se prosukejte. milunka potrebuje do picky ocasky,jeden za druhym dnu a ven

Anonym (Út, 13. 4. 2021 - 13:04)

Miluno s tebou je to těžký.Žadný zájmy,nic tě nebaví,doma svinec.Co třeba udělat být hezčí, něco si přečíst aby jsi nebyla blbá,koupit konečně povlečení a nespat jak cikáni, zasadit kytky a bylinky do truhlíků.Jsi jen do tý hospody.Jo a o morálce nemluv, děti v adopci, krádež peněz vězení, AIDS

Martina (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

To mi připadá, jako by mi někdo radil, ať začnu poslouchat dechovku, chovat králíky a místo cestování mám trávit dovolenou na zahradě. Tyhle rady zbožňuju.

bianka (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

Miluno, ty si odporuješ. Chceš být čistá od těch věcí, ale ještě nedávno jsi chtěla rozjet erotickou živnost. A nevymlouvej se, že to bylo nedostatkem peněz. Už tehdy jsi mohla stát u myčky.

Miluna (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

To jo ale když odmyslim tohle tak se mi nedaří mít kámoše kteří by po mě něco sexuálního nechtěli.Je mi to líto.Přiznam se že sem se pohádala i s Lubošem a to mi pravě mrzí.Včera večer za mnou přijel a sliboval že hezky popovídáme a stejně se pak proměnil.Sem mu teda utekla a teď je asi uraženej nebo se na mě vybod a mě to provokuje že prostě nemam žádnýho čistě jen na popovídání.Mě to tak provokuje že sem to musela ze sebe dostat ven.

Martina (Út, 13. 4. 2021 - 14:04)

Ty sis myslela, že s Lubošem hezky popovídáš? To ses tady mohla zeptat kohokoliv a všichni by ti řekli, že chce sex. A myslím, že je dost hloupý, když tady čte, že teď na sex nemáš náladu a stejně po tobě vyjede. Jsi hodně citlivá na to, když máš pocit, že se někdo nad tebou povyšuje, ale jak vidíš tak i Luboš tě nakonec má za onuci, když neposlechne tvé přání, že nechceš sex, že si chceš jen popovídat. Myslím, že Ota je kámoš čistě na popovídání. Proč se vy dva nesejdete?

bianka (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

A já si Miluno pamatuji, že padal sníh i na první májový den. Je počasí jak má být. Ty vedra v březnu nebyla normální.

anka (Út, 13. 4. 2021 - 11:04)

chtela bych byt tedka s pickou venku a nechat si na ni prset a at mi fouka dovnitr vitr

koule (Út, 13. 4. 2021 - 08:04)

omrzli mi koule

ale (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

to je v dubnu normální.

Miluna (Po, 12. 4. 2021 - 22:04)

Já si z minulých let pamatuju duben kdy už každý den bylo 15-20°C tak nevim.

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 09:04)

To právě normální není. Jako nebyla normální zima 2019/2020. S kovidem se počasí vrátilo k normálu. A můžete být šťastní, že se doplnily zásoby podzemní vody.

Miluna (Út, 13. 4. 2021 - 11:04)

Tohle že je normál? Vždyť je to uplně v hajzlu! Já si tak tohle pamatuju ze začátku března z dřívějška a to ještě k tomu bývalo třeba 10°C.Ale tady je pomalu na nule a každou chvíli padá sníh.Tohle je na zbláznění!! Uprostřed dubna už to tu nemá co dělat.Rozhodně ne denně.Celej svět je změněnej i počasí se zbláznilo a ještě se to začíná srát zrovna na Ukrajině!

Návštěvník (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

Je správný dubnový počasí. Už to tady psali, kdyby bylo v dubnu vysoké teploty, bude v květnu sněžit. A to je pro přírodu horší. A hlavně je dobře, že prší a sněží kvůli podzemní vodě. Slunce se dočkáme.

Miluna (Út, 13. 4. 2021 - 12:04)

Já se bojim že i třeba květen bude špatnej.Minulý rok byl hnusnej.Až v červnu začalo být normálněji.Slunce potřebujeme teď moc, pro energii,náladu a proti Kovidu.Mě se trochu hůř pracuje jak nemam energii,musim se přemáhat a odreagování žádný.Sem tak přemýšlela,myslíš že existuje vůbec chlap aby byl nekuřák,abstinent,bez drog a neměl v mozku jen sex? Nebo je ta společnost prolezlá jen timhle a nikdo takový neexistuje? Potom roce strašnýho života bych tak chtěla být čistá od těhle věcí a aby mi je nic a nikdo nepřipomínal a mít jen kámoše bez těhle věcí.Ale ani s Lubošem se mi to nedaří:-(

Reklama

Přidat komentář