Reklama

Syn a masturbace

Jitka (Ne, 7. 3. 2021 - 13:03)

Když kluci s onanií začínají, tak se utírají co maj zrovna po ruce. Jak ten náš, taky do slipů a do trika co má zrovna na sobě. Pak se za to začnou stydět. Maminka přece nesmí mít tušení o tom, jak má napnutý ocas a že si dělá dobře. Takže sami přijdou na to, co se semenem. Jo a tvůj syn se utírá do slipů jež má pak na sobě? Měl bys mu podstrčit nějaké navíc, které by měl jenom na to.

Steve (Pá, 12. 3. 2021 - 02:03)

To jsou ti tví synové takové trubky že si neporadí jinak? Je nutné to utírat do slipů, trika či povlečení? Není! Může mít po ruce velké ubrousky, nebo kuchyňské papír utěrky, nebo nějaký hadr, nebo nějaké roztrhané nenošené triko ... Dá se přeci vymyslet spoustu smysluplných věcí.

Michal (Po, 8. 3. 2021 - 12:03)

Utírá se do slipů, takže je tam večer, když to hází do špíny opravdu hodně semene. Kluk je normálně na sobě nechá. Jenom střídá jestli to utře dopředu nebo dozadu. Asi bych mu měl vysvětlit, ať na to používá slipy, které mu určím a jinak je v čistých. Jinak mi nepřijde, že ten náš by se za to ve čtrnácti nějak styděl. Spíš si čím dál víc dává menší pozor, kdy a kde to dělá. Občas mi přijde, že se až snaží o to, aby ho někdo nachytal

Jitka (Út, 9. 3. 2021 - 10:03)

Syn sám dává většinou tričko do kterého se utírá asi co třetí den do koše. Vždycky ještě s nějakým dalším prádlem na oprání. Tak to zamotá, aby to nebylo moc vidět. Až mě udivuje, kolik toho tam je. Za dva, za tři dny a jedna skvrna vedle druhé. Ale aspoň to dává na jedno místo. Prostěradlo má vcelku skoro čisté.

Michal (Ne, 7. 3. 2021 - 10:03)

Kolik je tak vašim klukům? Našemu je skoro čtrnáct a jede pořád. Nemáte někdo nějakou radu, jak vyřešit to, aby to neutíral do slipů?

Petra (Ne, 7. 3. 2021 - 13:03)

Klukům dávám starý ručník co mají pod polštářem s ten tak týdně peru.pred tím měli papírové kapesníčky ale ty se válely všude

Jitka (Ne, 7. 3. 2021 - 10:03)

Syn se dlouho utíral do trička nebo kabátku od pyžama jež měl na sobě. To bylo od doby jeho onanie po polucích. Tak jsem mu pak nenápadně dávala k posteli navíc tričko a nakonec se utírá do něj. Vždycky jej zmuchlá někam pod polštář a ob den je přeperu. Teď už je sám dává hluboko do koše na prádlo, protože se za to stydí abych je nacházela v posteli. Je mu 13 a vím, že mu nedá pokoj. Zrovna dnes než před chvílí vstal, si ho musel mastit aspoň dvakrát. Tolik bylo semene na tričku.

Z (Ne, 7. 3. 2021 - 19:03)

Z

Ala (Ne, 7. 3. 2021 - 06:03)

Samozřejmě mě zajímalo kdy s tím syn začne a dost mě překvapilo, že semeno jsem našla na prostěradle když měl 10 a něco. Měl to pak každý den a tak po pár měsících už ho dával do prádla a tak. To znamená že poluce mu začaly v těch desíti a brzo začal s onanií. Dnes honí prakticky neustále až mi to připadá že to s tím přehání. Není myslím chvilky aby na to nemyslel.

Honza Latislav (Ne, 7. 3. 2021 - 01:03)

Dobry den, teda vecer tady honzik taky mam honicky jinak josef jak se mas taky honis penis js jo ok cus. : - )

David (Ne, 7. 3. 2021 - 00:03)

Ten náš má po ptákách, je už víc jak čtrnáct dní zamčený v pásu cudnosti. Byl už za mnou ať mu odemknu a může si zase honit. Ale má to za to, že si po sobě neuklizel semeno a klidně si začal za mnou honit v autě. A teď to prostě prsty a vibrátorem to přes anál nezvládne.

Michal (So, 6. 3. 2021 - 17:03)

Co vaši kluci teď v karanténě? Ten náš masturbuje o sto šest. A čekám, že když teď bude mít prázdniny, tak pojede pořád. Občas ho vidím, protože si už nedává pozor a dělá to skoro všude nebo to poznám podle semena na jeho slipech.

Vašek (Ne, 7. 3. 2021 - 07:03)

Náš co mám online školu tak taky mastrbuje více, jsem na home office takže mám celkem přehled. Slipy má samý flek. Neřeším to jen sleduji. V jeho věku jsem nebyl jiný, navíc častá masturbace je zdravá.

Marek Bartoš (Ne, 7. 3. 2021 - 01:03)

dobry den, moji deti sukaj honej vsechno je mi to jedno zena a ja taky sukame v obyvaku pred nima, nevadi. davame zkusenosti
: - )

Pavla (So, 6. 3. 2021 - 17:03)

Moji taky kolik mu je?

David (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Náš neměl problém si strčit ruku do slipů a honit si, i když byl někdo vedle něj. Takže jsme sáhli k radikálnímu řešení a již skoro týden je zamčený v pásu cudnosti. Tím pádem nám po domě nezůstává jeho semeno, které se po sobě dříve ani neoptěžoval neuklidit.

Darka (St, 17. 2. 2021 - 06:02)

Máme syna a dělá si to, ani ještě neměl 11. Teď ve třinácti má jenom tu onanii. Dokonce i když jedeme v autě, tak mu nedá pokoj. I přes kraťasy si ho dráždí, myslím, že se i v autě už udělal. Šíleně se ale za to stydí, dělá ze sebe úplné neviňátko. Semeno ale někde dát musí, takže to má marny. Vždycky na to přijdu.

David (Út, 16. 2. 2021 - 13:02)

Já jsem našemu synovi pořídil pás cudnosti, protože masturboval i víc jak desetkrát denně. Má dovoleno si ulevovat drážděním análu a na to smí používat jak prsty tak vibrátor. Jinak bych doporučil koupit vibrátor na dálkové ovládání, aby jste ho mohli kontrolovat.

Marcela (Út, 16. 2. 2021 - 12:02)

Syn stále používá moje hračky, měl by jste někdo tip na to co mu koupit? Dnes jsem ho přistihla, jak volal se svým kamarádem a přitom měl v zadku strčený vibrátor.

Marcela (Út, 9. 2. 2021 - 09:02)

Dělají to taky s kamarády? Já mám vždy chuť se na ně jít podívat, abych je viděla a mohla jim pomoct. Vždy mě to obrovsky vzruší a tak se můžu taky udělat při poslechu vzdechů ze synova pokoje. Jinak mu chci koupit jeho hračky, aby nekradl ty moje. Máte někdo nápad co mu koupit?

Reklama

Přidat komentář